Rozjaśnianie włosów

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
zanetka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2016, 19:06

Rozjaśnianie włosów

Post autor: zanetka88 »

Cześć dziewczyny,
ostatnio chodzi za mną blond. Problem w tym, że nie wiem jak rozjaśnić włosy :mur:
prosze o porady, dziękuję :hurra:
Peleryna9
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 października 2016, 00:40

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: Peleryna9 »

Nie zdecydowałabym się na rozjaśnianie włosów, to mega niszczy końcówki i w ogóle strukturę włosa. Myślę, że warto jest zainwestować w dobrą farbę jak już zmiana koloru.
Grys34
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 października 2016, 11:06

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: Grys34 »

Nie lubię rozjaśnionych włosów, uważam, że im naturalniejszy kolor tym piękniejszy. Naprawdę nie mam zamiaru zmieniać chyba nigdy swoich włosów.
kult5
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 października 2016, 11:49

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: kult5 »

Polecam Ci iść do fryzjera na pierwsze rozjaśnianie! Ja rozjaśniałam pierwszy raz sama i miałam żółtko na głowie, także się zastanów ;)
zanetka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2016, 19:06

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: zanetka88 »

dzięki za odpowiedzi :)
Katarzyna55
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2016, 12:32

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: Katarzyna55 »

Rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem Joanny 6 tonów i więcej tego nie zrobię włosy mam jak z gumy, wypadają. Nakładam teraz maski odżywki i jedwab żeby je ratować już dochodzą ale zniszczyłam sobie włosy.
ruda_monia
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 grudnia 2016, 15:39

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: ruda_monia »

Na twoim miejscu sama bym włosów nie rozjaśniała. Najlepiej w takim przypadku udać się na profesjonalne farbowanie, bo samemu można sobie tylko zaszkodzić. Włosy mogą wyjść nie dość, że nie blond to mogą być bardzo zniszczone.
anitka60
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 31 grudnia 2016, 09:02

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: anitka60 »

ja rozjaśniam naturalnie, czyli rumiankiem, albo cytryną :)
alladynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 stycznia 2017, 15:02

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: alladynka »

najlepiej idź do fryzjera, sama nigdy tak dobrze nie rozjaśnisz
ulung015
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 stycznia 2017, 13:48

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: ulung015 »

Jeśli masz ciemne włosy to trzeba to robić stopniowo i najlepiej wybrać się z tym do fryzjera.
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: Rozjaśnianie włosów

Post autor: wolands_kitten »

Wszystkie rozjaśniane włosy będą żółtawe/ miedziane albo biało-żółte i wszystkie będą wyglądać po prostu źle, sztucznie.
Najpierw rozjaśniasz włosy do odpowiedniego odcienia blondu. Później musisz nadać im ładny, naturalny odcień/ kolor za pomocą tonera albo farby. W internecie jest mnóstwo poradników/ filmów jak to robić, także z łatwością powinnaś coś znaleźć.

Ja mam długie włosy, rozjaśniane i później farbowane. Odrosty rozjaśniam, później (po co najmniej tygodniu) nakładam farbę, najpierw na odrosty, a później na resztę długości włosów. Mam naturalnie bardzo gęste i cienkie włosy. Oczywiście końcówki niszczą mi się troszkę szybciej niż gdybym zachowała naturalny odcień (podcinam średnio co pół roku), ale ogólnie nie wypadają, nie łamią się jakoś bardziej niż zwykle. Stosuje oczywiście do każdego mycia maskę/ odżywkę. :)

Wiele kobiet robi to w domu, to nie aż takie trudne i nie ma co się bać. Zależy jaki masz naturalny kolor. Im bardziej zbliżony do blondu tym lepiej.
Musisz też ogarnąć kondycje swoich włosów, ich ilość, witalność itp. czy w ogóle nadają się do rozjaśniania. Możesz zapytać jakiegoś fryzjera lub sama to ocenić.
ODPOWIEDZ