Odchudzanie

O wszystkim, czyli o niczym...
romanekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 września 2016, 14:37

Re: Odchudzanie

Post autor: romanekk »

ŻP najlepsza dieta!
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Re: Odchudzanie

Post autor: girlwithpower »

Afrykańskie mango.. no ciekawe ciekawe.
Zbilansowana dieta i ćwiczenia, a nie jakieś mango :D
Brytka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lipca 2016, 17:04

Re: Odchudzanie

Post autor: Brytka »

Ja myślę że najważniejsze jest żeby mniej jeść, bo gdzieś czytałam, że nawet pływając po ileś godzin dziennie nie spali się zbyt obfitych posiłków. Oczywiście trzeba wtedy uważać co się je bo okaże się że brak witamin i jakaś anemia albo coś gorszego, najlepiej jeżeli chcesz mieć motywację i pewne doradztwo co do diety to pójść do punktu którejś z firm oferującej produkty dietetyczne, ale tych takich realnych co mają swoje siedziby a nie przez internet kupować tabletki, nie wiem czy u nas w Jaśle jest, ale koleżanka polecała mi u siebie dietetyk Toruń w Naturhouse. Ja nie korzystałam ale ona mówi że dostała taki jakby bilans i zalecenia i że w sumie sama rozmowa już jej wiele pomogła w zrozumieniu że tak naprawdę ćwiczenia i mniej jedzenia i tyle, niby proste a tak trudne :zly:
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Odchudzanie

Post autor: Roel_1910 »

Jeżeli chodzi o Naturhouse to właśnie tam można nabawić się niedoborów, diety 1000 kcal, plus tona ich produktów (ciasteczka, proszki, koktajle itd). Chudniesz 10-15kg wyniki badań są tragiczne, a później zaczynasz jeść i tyjesz 2 razy.
sara-narat
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 października 2016, 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odchudzanie

Post autor: sara-narat »

Żeby schudnąć trzeba niestety dużo jeść. A dokładniej mam na myśli ilość posiłków dziennie a nie ich wielkość. Ja swojego czasu jadłam 3 posiłki dziennie i do tego siedzący tryb pracy który jest najgorszy z możliwych. Zwiększyłam ilość swoich posiłków do 4 i więcej się ruszam a dokładniej mam działeczkę która działa jak siłownia i fitness w jednym ;) trzeba się przy niej trochę na gibać. Do tego jeżdżę na rowerze, staram się unikać komunikacji miejskiej żeby się nie rozleniwić. Raz w tygodniu robię sobie długi 1-1,5 godzinny spacer. Przyznam że nie stosowałam jakiejś specjalnej diety. Po prostu ograniczyłam to co jest nie zdrowe i sprzyja tyciu czyli słone przekąski i słodycze. Mniej słodzę kawę i herbatę owocową i więcej się ruszam, czasami ćwiczę ale i tak widać efekty. Małe bo małe ale są a to się liczy bo dzięki temu człowiek wie że jego wysiłki nie idą na marne.
delminator
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2016, 19:13

Re: Odchudzanie

Post autor: delminator »

Nie korzystałbym z takich preparatów. Lepiej chudnąć w normalny sposób
michalnik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2016, 09:46

Re: Odchudzanie

Post autor: michalnik »

najlepiej wziąć i się zacząć ruszać :)
magic890
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 listopada 2016, 22:37

Re: Odchudzanie

Post autor: magic890 »

żeby się odchudzić, to warto się zacząć ruszać :)
jacek105
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2017, 15:22

Re: Odchudzanie

Post autor: jacek105 »

przy odchudzaniu to najlepiej dobra dietę sobie znaleźć :)
michalina12
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2017, 13:41

Re: Odchudzanie

Post autor: michalina12 »

dieta to podstawa odchudzania ale zwsze warto przyspieszyc ten proces jakims suplementem, ja stosuje BurnBooster, rewelacja.
88Justyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2017, 11:14

Re: Odchudzanie

Post autor: 88Justyna »

Skorzystalam z diety od dietetyka online, zaczelam sie wiecej ruszac, jezdzic na rowerze, pomaga.
Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Odchudzanie

Post autor: kawosz »

Staram się dużo chodzić ograniczam słodycze czasem biorę spiruline lub L-Karnityne.
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Odchudzanie

Post autor: Tish »

Ograniczyłam słodycze i podjadanie. Dodatkowo codziennie piję colon slim, albo dodaję go sobie do śniadania. Efekty zaczynają być już widoczne. :)
Awatar użytkownika
Filemon
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 grudnia 2016, 13:36

Re: Odchudzanie

Post autor: Filemon »

Dzisiaj wystarczy odrobina motywacji, by całkiem łatwo poradzić sobie ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. ;)
odominde
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 6 lipca 2017, 16:00

Re: Odchudzanie

Post autor: odominde »

Tish pisze:Ograniczyłam słodycze i podjadanie. Dodatkowo codziennie piję colon slim, albo dodaję go sobie do śniadania. Efekty zaczynają być już widoczne. :)
a jak długo już bierzesz colon slim?
ODPOWIEDZ