Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
ulka187
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2014, 14:01

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ulka187 »

Osobiście od pewnego czasu kupuję tylko mebelki ze sklepu internetowego meble-bogart.pl, przekonałam się do niego kiedy po raz pierwszy zamówiłam w nim meblościankę. Zakup okazał się bardzo trafiony, a i następne mebelki były solidnie wykonane. Obsługa fantastyczna, doradzają tłumaczą, wszystkie formalności robią za ciebie. Polecam!
ulka187
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2014, 14:01

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ulka187 »

Ja kupiłam ostatnio meble w sklepie internetowym meble- bogart.pl i jestem ogromnie zadowolona. Przy wyborze profesjonalna obsługa i doradztwo. Przy odbiorze miły kurier, który bezproblemowo pomógł wnieść meble do domu. Meble solidne. Polecam.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Zynek6 »

W meblowym :mur:
ulka187
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2014, 14:01

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ulka187 »

Zaglądnij na stronę internetowego sklepu meble-bogart.pl maja dużą ofertę dobrych jakościowo mebli. Ja często robię tam zakupy. Fajna obsługa i dobre doradztwo meblowe. Polecam
Ukleja
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2015, 14:50

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Ukleja »

Ja z wyborem mebli to mam tak, że nigdy nie wiem czego dokładnie chcę i zanim wybiorę to odwiedzę 6 punktów. Zazwyczaj robię tak: patrzę po okolicznych sklepach, w jakichś marketach większych a na końcu ewentualnie w internecie. Ale jeśli chodzi o meble to trzeba je dotknąć, dlatego kupuję zazwyczaj w okolicznych salonach.
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: samaslodycz »

Gdzie w Jaśle lub okolicach znajde w miare tani meblowy sklep? Chodzi mi o kupno fotela rozkładanego do spania dla dziecka:)
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: JURT »

W Warzycach chyba najtaniej.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja kupiłam w Warzycach. Zarówno rozkładaną sofkę dla dziecka, jak i większą rozkładaną sofę dla mnie i męża. Duży wybór i ceny ok.
AnielaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 lipca 2015, 13:12

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: AnielaK »

Dzięki za polecenie, rzeczywiście meble są bardzo eleganckie. Myślę, że coś mogę coś z tego dopasować.
natalija
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 października 2015, 14:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: natalija »

Ja kupowałam swoje mebelki w meblomoda.pl są bardzo dobre jakościowo, z dostawą pod drzwi ;) Polecam!
natalija
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 października 2015, 14:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: natalija »

Bardzo fajne meble widziałam w meblomoda.pl Jest w czym wybierać mają dość eleganckie meble pasujące chyba do każdego wnętrza. Już sobie nawet powiedziałam że jak będę zmieniać wystrój czy robić remont z pewnością się skuszę na ich mebelki.
ronin9
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 00:38

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ronin9 »

No ja stawiam na prostotę przy wyborze mebli. Lubię dobrą jakość, ale nie musi to być jakiś wyszukany styl. Ważne aby mi się coś podobało, było dobrze zrobione (nie na chwilę). Po przeglądaniu ofert sklepów meblowych spodobały mi sie najbardziej meble z meblomoda.pl na próbę w sumie jeśli można tak powiedzieć zakupiliśmy z małżonką szafę i sprawdza się idealnie. Jak tylko będą pieniążki to i meble w salonie wymienimy u nich bo nasze są już stare i trochę popsute.
EdwardDel
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 9 grudnia 2015, 13:28

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: EdwardDel »

Ja także zamawiałem przez internet blaty do kuchni.Były nietypowe,bo moją żona widziała u kogoś takie blaty zrobione z blachy nierdzewnej i bardzo się jej spodobały.Mnie niekoniecznie,ale mało czasu spędzam w kuchni.
edyta126p
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwietnia 2017, 14:33

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: edyta126p »

Jest dużo salonów gdzie można coś ciekawego kupić wystarczy poszukać. Czy to w Jaśle, czy w Krośnie zawsze można coś ciekawego wyhaczyć. Ja przykładowo robiłam meble na wymiar do kuchni w salonie ADAD. Znalazłam ich w serwisie Max Kuchnie. Wykonali dla mnie piękne meble a w dodatku w dobrych pieniądzach. Generalnie jeżeli meble do kuchni to tylko na wymiar, też na początku się zastanawiałam czy aby nie wybrać czegoś gotowego.. ale teraz cieszę się, że wybrałam te na wymiar.
Awatar użytkownika
Alicja_99
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:47

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Alicja_99 »

Szukam niedużą szafkę do pokoju, zeby była jak antykwariat. Ktoś coś? :/
ODPOWIEDZ