Ubranie dla psa

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Ubranie dla psa

Post autor: dyna »

Co sie ma nie zgrywac jak komuś sie nie podoba to masz od tego srodkowy palec hehe
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Ubranie dla psa

Post autor: MartaW »

Jak można się przejmować zdaniem innych ludzi w takiej rzeczy? :) To Ty masz być zadowolony i Twój pies a nie obcy ludzie, których nawet nie znasz. Fajne ubrane pieski są przesłodkie i przecudne i prawie zawsze wywołują pozytywne emocje! :) Faktycznie w większych miastach np w Krakowie jakoś więcej ludzi ubiera psy ale może to kwestia tego, że tam jest więcej ludzi ogólnie (i więcej psów) i więcej ludzi ma psy rasowe (typu mops) które tego ubranka potrzebują. W Jaśle też widziałam tej zimy sporo poubieranych psów i to różni właściciele byli - kobiety, mężczyźni, starsi ludzie i nastolatki.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Ubranie dla psa

Post autor: Joziiiin »

tal pisze: Z drugiej strony facet plus pies w ubraniu. Czy to się zgrywa?
A facet w rurkach ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ubranie dla psa

Post autor: dragoness »

poczytna pisze:Zwierzęta zostały w ten sposób stworzone przez jaką masę, jakiegoś Boga, czy po prostu tak się przeistoczyły na przestrzeni miliardów lat, że żadne ubranka, sweterki, kombinezony - nie są im potrzebne. To jest moment, kiedy wszystkie panie i panowie, którzy ubierają swoje yorczki muszą w końcu przyznać, że ze swoich psów robią zabawki, a z samych siebie - co najmniej niedojrzałych ;)
Nie jest to takie oczywiste. "Grzebanie" hodowców przy poszczególnych rasach spowodowało, że wyhodowano stworzenia psopodobne, chihuahua, ratlerki, chińskie grzywacze, które nie mają praktycznie sierści. Ponadto większość psów przebywa na stałe w domu , w temperaturze ok 20 stopni, i niestety marzną tak jak my, ludzie, a nawet bardziej. W tej chwili dla niektórych ras ubranka to konieczność, a nie fanaberia.
Anna78
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 17:36

Re: Ubranie dla psa

Post autor: Anna78 »

Ja jestem jak najbardziej za ubrankami dla psow zima , skoro my marzniemy wychodza w mrozny dzien na zewnatrz to tym bardziej nasz psiak zmarznie. Takie jest moje zdanie.
misiak20
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 13:49

Re: Ubranie dla psa

Post autor: misiak20 »

nie lubię ubierać psów, wygląda to głupio..
tomulek60
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 stycznia 2017, 13:14

Re: Ubranie dla psa

Post autor: tomulek60 »

jak dla mnie to pies w ubraniu troche śmiesznie wygląda :)
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Ubranie dla psa

Post autor: Maciek77 »

Psy fajnie wyglądają w ubrankach, ostatnio widziałem jamnika w wojskowej kurtce z kapturkiem, świetnie wyglądał :D Dużo ludzi teraz ubiera psy, mało kogo już to dziwi, wiec bez obaw.
AnnaK
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 stycznia 2017, 19:17

Re: Ubranie dla psa

Post autor: AnnaK »

Kilka razy próbowałam ubrać psa, ale on wyraźnie nie lubi tych ubranek.
maksym
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 października 2014, 15:29

Re: Ubranie dla psa

Post autor: maksym »

Mój pies niestety nie przepada za psimi fatałaszkami i kiedy żona próbuje mu coś założyć chowa się pod łóżko i może tam przesiedzieć cały dzień. Lekarstwem na to są ciasteczka Snack Mobility-VetExpert. To psi przysmak w postaci pysznych poduszek, który nasz Maxio uwielbia. Innego sposobu nie ma. Uparty jest jak jego pan. :)
Maaarysia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2017, 18:55

Re: Ubranie dla psa

Post autor: Maaarysia »

Mój piesio ma tak gęstą sierść, że żadne ubranka nie są mu potrzebne :D
Laura00
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 lipca 2017, 19:37

Re: Ubranie dla psa

Post autor: Laura00 »

Ojj nie, nie chodzi moj Tofik
iapren
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2017, 12:42

Re: Ubranie dla psa

Post autor: iapren »

Moim zdaniem takie ubrania to czysta głupota...
Gejmerek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 lipca 2017, 13:47

Re: Ubranie dla psa

Post autor: Gejmerek »

Dla mnie takie ubrania wyglądają śmiesznie... Jeszcze takie zwykłe okej, ale czasem są tak przesadzone że szkoda na to patrzeć
janeker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 29 listopada 2017, 17:36

Re: Ubranie dla psa

Post autor: janeker »

Ja nie ubieram moich psiaków bo mają gęste futro, ale jakby nie miały to prawdopodobnie też bym je ubierał ;)
ODPOWIEDZ