Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

O wszystkim, czyli o niczym...
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: CYNGIEL »

aderosa pisze:Na tyle co jestem wstanie to dbam, trzeba długo żyć :)
A wiesz po co. ;)
inospar
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 stycznia 2017, 16:20

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: inospar »

Ja ostanio trafiłe na te leki RegenerumVitae na jakiejś stronie o zdrowiu i po jakiś 2,5 tygodniach zauważyłem lekką poprawę
zanyoik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lutego 2017, 21:20

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: zanyoik »

Też się chyba muszę zabrać za siebie bo ostatnio coś trochę przytyłem ale domyślam się, że przez odżywianie :/
carvepenn
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lutego 2017, 22:43

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: carvepenn »

Powiem wam, zę będąc w wieku nastolatka nie słuchałem i miałem to gdzieś, ale teraz w wieku 35 lat odczuwam pierwsze skutki zdrowego odżywiania
jolajola
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 lutego 2017, 17:15

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: jolajola »

prawie w ogóle, a nie powinno tak być :(
danowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 stycznia 2017, 14:11

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: danowa »

Ja od pewnego czas zaczęłam na to zwracać większą uwagę. Przede wszystkim dlatego, że sama poczułam, że czas się wziąć za siebie. Teraz zdecydowanie bardziej zwracam uwagę na to, co jem i w jakich godzinach. Zrezygnowałam ze słonych przekąsek na rzecz owoców, warzy i orzechów. nie piję słodkich napojów, wybieram wodę albo herbatę. Staram się też regularnie (o ile czas mi na to pozwala) trochę się ruszać - spacery, rowerki, basen, siłownia, w zależności od humoru. Z innymi używkami nigdy nie miałam problemów, więc nie musiałam odstawiać alkoholu ani papierosów.
Pierwsze efekty już są widoczne, ale to dla mnie za mało, dlatego nie rezygnuję ze swoich nowych zdrowych nawyków, tylko idę dalej w tym dobrym kierunku.
Awatar użytkownika
Pudinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 lutego 2017, 14:21

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: Pudinka »

Warto dbać o zdrowie, ponieważ żadne pieniądze nie przywrócą go nam, jeżeli sami o to nie będziemy się troszczyć.
Izka123
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 marca 2017, 14:09

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: Izka123 »

We wszystkim trzeba mieć złoty środek. Sport na pewno nie zaszkodzi i zróżnicowana dieta - trzeba jeść wszystko tylko niektóre produkty ograniczyć :P ale babci kawałek serniczka odmówić to zło :D oby tylko nie wciągnąć całej blachy ciasta..

ruchu z wiekiem też mamy coraz mniej, dlatego ja się smieje, że nabijam kroki do pracy. Kiedy robi się ciepło często wsiadam na rower, chodzę czasami na basen i czasami biegam. Poza tym ostatnio trochę cwicze z ciezarkami :) zaden ze mnie sportowiec to raczej takie z przyjemnoscia wykonywane czynnosci

sen też jest ważny, odpowiednia jego ilość o odpowiednich godzinach

a jakie macie zdanie na temat suplementów?
ja jakoś nigdy nie lubie brać jakichkolwiek tabletek, bo uważam, że organizm sam powinien walczyć z niektórymi dolegliwościami ,np ból głowy, brzucha. a witaminy w tabletce też kojarzą mi się źle
macie jakieś badanie na ten temat, takie naukowe informacje, ze jest to naszemu organizmowi potrzebne i nie robi krzywde
moonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 marca 2017, 14:53

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: moonka »

Jakiś czas temu nie zwracałam na to zbyt dużej uwagi. Ale od czasu jak zaczęłam źle czuć się we własnym ciele, postanowiłam coś zmienić. Przede wszystkim uregulowałam posiłki, nie podjadam, wzbogaciłam dietę o kilka ważnych elementów, jak błonnik, magnez i żelazo. No i oczywiście dołączyłam do tego sport, bo bez tego diety na niewiele się zdadzą. Uczę się też odpoczywać, a właściwie znaleźć czas na odpoczynek i regenerację po wysiłku lub ciężkim dniu w pracy.
Awatar użytkownika
lenQa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 2017, 10:21

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: lenQa »

To gratuluję tego rzucania papierosów. Ja zwracam uwagę przede wszystkim na zdrowe żywianie. Od pewnego czasu do diety dołączyłam dużoo ziół, herbat,żeby unikać gazowanych, słodkich napojów.
bocz3k
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 września 2016, 14:25

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: bocz3k »

słuchałam, że niektóre zioła mają właściwości oczyszczające i są dobre przy diecie. Macie coś co polecacie? Bo zaczynam dietę, a nie chcę brać żadnychh suplementów diety.
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: kolorowaanka »

Chciałabym, ale średnio mi wychodzi. Będąc na zakupach nie mam czasu sprawdzać składów produktów, często wybieram te najpopularniejsze. Nie ruszam się za dużo i często jem smażone potrawy. Musiałabym się nieźle spiąć, żeby coś zmienić.
Awatar użytkownika
lenQa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 2017, 10:21

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: lenQa »

ja z tego typu mieszanek ziołowych lubie slim&fit z teekanne. Oni mają wiele tego typu herbat ziołowych, które mają dobry skład. Mają w nim pokrzywę, zieloną herbatę, yerbę. Więc w składzie masz fajne rzeczy, dodtego opisane procentowe
kaka13
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 7 kwietnia 2017, 11:01

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: kaka13 »

Ja wcześniej biegałam parę razy w tyg., teraz staram się ćwiczyć w domu, ale ostatnio jakoś nie potrafię na to znaleźć czasu...
M0NIKA
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2017, 10:56

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Post autor: M0NIKA »

ostatnio w sklepie widziałam nawet zbiór takich herbat, że były różne rodzaje takich detoks, odchudzających. Pamiętajcie, że możecie pic też po prostu rumianek, który pozwali na utrzymanie dobrego wyglądu skóry
ODPOWIEDZ