Dywan Shaggy

O wszystkim, czyli o niczym...
ripgo1980
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2017, 13:19
Lokalizacja: Milwaukee

Dywan Shaggy

Post autor: ripgo1980 »

Pytanie do posiadaczek. Jak go pierzecie? Taki mały dywanik to wsadzałam do wanny i po problemie- gorzej z tym dużym. Jednak z długiego włosia odkurzacz wszystkiego nie zbierze. Parę tygodni temu wyniosłam go na śnieg i porządnie wytrzepałam i natarłam.
sliwinskiadi
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 stycznia 2017, 15:39

Re: Dywan Shaggy

Post autor: sliwinskiadi »

Taki dywan wymaga porządnego trzepania, następnie dokładnie odkurzam a na koniec myję tak jak normalny dywan ;)
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Dywan Shaggy

Post autor: Róża-6334 »

Taki dywan jest bardzo ładny ale trudny w konserwacji. Ja go kiedyś miałam to zamiast odkurzać to go trzepałam, a do mycia używałam specjalnych środków do dywanów, a potem po prostu zostawiałam do wyschnięcia. Tylko to trochę czasu zajmowało.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Dywan Shaggy

Post autor: wiolka666 »

dla mnie są ok na normalnym dywanie jeszcze jasnym po jakims czasie widac każdy okruszek taki dywan wyniose porządnie wytrzepie i albo trktuje go karcherem albo poprostu sąsiad który zajmuje się czyszcenien tapicerek lub dywanow pięknie co jakis czas wypierze...;)
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Dywan Shaggy

Post autor: Joziiiin »

Ta, shaggy karcherem.... :hyhy: :hyhy: :hyhy: ...ale tylko jeden raz :rotfl:
celinka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:16

Re: Dywan Shaggy

Post autor: celinka »

Ja mam Shaggy do prania na mokro. Nazywa się Kamel zieleń butelkowa. Kupiłam w sklepie 7 królestw dywanów i mam już do 2 lata. Mogę z czystym sumieniem polecic
ODPOWIEDZ