Zatrudnję nianię

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: piotrek »

coś tu nie tak , o ile znam się na matematyce, 7-16 to 9 godzin, w miesiącu przyjmiemy 21dni to = 189 godzin. Za 500 stów to jakieś 2,65 i to pewnie brutto.
koala potwierdził(a) że 5PLN to początkowa stawka, zabrakło słowa "ale w dół"

Paranoja i żenada, i traktowanie drugiego człowieka naprawdę obrzydliwie.
Szkoda słów.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:coś tu nie tak , o ile znam się na matematyce, 7-16 to 9 godzin, w miesiącu przyjmiemy 21dni to = 189 godzin. Za 500 stów to jakieś 2,65 i to pewnie brutto.
koala potwierdził(a) że 5PLN to początkowa stawka, zabrakło słowa "ale w dół"

Paranoja i żenada, i traktowanie drugiego człowieka naprawdę obrzydliwie.
Szkoda słów.
W ogóle to jeszcze niania powinna zapłacić za zaszczyt :wsciekly:
WOLI
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 października 2010, 20:14

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: WOLI »

Witam mam pytanie poszukuje Niani najlepiej z NIeglowic czas pracy od 6.30 do 16.30 dziecko 8 miesieczne - tylko opieka zadne gotowanie i sprzatanie najlepiej wyngrodzenie stale miesieczne praca od marca. Zapraszam do kontaktu [email protected]
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: łodyniec »

WOLI pisze:Witam mam pytanie poszukuje Niani najlepiej z NIeglowic czas pracy od 6.30 do 16.30 dziecko 8 miesieczne - tylko opieka zadne gotowanie i sprzatanie najlepiej wyngrodzenie stale miesieczne praca od marca. Zapraszam do kontaktu [email protected]
2.80 zł na godzinę :hyhy: przebijesz kolegę :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Zynek6 »

łodyniec pisze:
WOLI pisze:Witam mam pytanie poszukuje Niani najlepiej z NIeglowic czas pracy od 6.30 do 16.30 dziecko 8 miesieczne - tylko opieka zadne gotowanie i sprzatanie najlepiej wyngrodzenie stale miesieczne praca od marca. Zapraszam do kontaktu [email protected]
2.80 zł na godzinę :hyhy: przebijesz kolegę :rotfl: :rotfl:
Podbijam cenę 2.80 i dokładam kanapki w porze obiadowej :ok:
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Kulfon »

Myślę że z upływem czasu (coraz większa bieda i beznadzieja) o tą pracę będzie biło się kilka osób więc ani to fajne ani śmieszne.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: piotrek »

do Zynek6

... i darmowa sesja przed szpiegującą kamerką ;) - wszystko za 2,65PLN/godzinę - wystarczy na tanie piwo :)

na casting należy się przygotować, sporo informacji o dzieciach jest tutaj http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dziecko :D
anulek107
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 14:46

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: anulek107 »

Od 2 miesięcy moim dzieckiem 8 miesięcznym zajmuje się niania dostaje 5 zł za godzinę nie sprząta, nie gotuje zajmuje się tylko dzieckiem. Uważam ze 5 zł za godzinę to stawka minimalna zaznaczam ze mieszkamy na wsi i niania nie dojeżdża.
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: shadowman25 »

Należy zadać jeszcze pytanie czy kwota 500 zł jest kwotą netto czy brutto ? ;)
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Happy »

witam, ja mieszkam pod Jasłem na wsi, zatrudniam nianię do dziecka na 8h dziennie. Niania mieszka obok mnie. W domu oprócz opieki ma jeszcze trochę obowiązków domowych typu zamieść podłogę, czasem powiesić pranie, wyciągnąć naczynia ze zmywarki albo włożyć brudne, ugotować zupę raz na trzy dni... Płacę 1000zł na miesiąc. Wydaje mi się to trochę mało, biorąc pod uwagę, że najniższa krajowa wynosi 1450zl netto, ale na więcej mnie nie stać.
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Maja321 »

Więc ile Niania powinna zarabiać waszym zdaniem? Czasem zupa,sprzątanie i jeszcze odpowiedzialność za cudze dziecko! 1000 zł to z pewnością nie za dużo a wręcz zastanawiałabym się czy nie za mało patrząc jeszcze że lata pracy czy urlop sie nie liczą..
Więc zastanówcie się bo za 600 zł to Niania na pewno nie opiekuje się dzieckiem w taki sposób jaki byśmy chcieli....

mama
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: walentyna »

Płacę niani 1000 zł i oczywiście pracuje legalnie na pół etatu (5 godz dziennie) składki ma opłacane z Budżetu Państwa tylko płaci sama podatek.
Uważam że jest to sprawiedliwe zwłaszcza że niania dorabia do emerytury.
Niania zadowolona i moje dziecko też.
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: panterablue »

Happy pisze:witam, ja mieszkam pod Jasłem na wsi, zatrudniam nianię do dziecka na 8h dziennie. Niania mieszka obok mnie. W domu oprócz opieki ma jeszcze trochę obowiązków domowych typu zamieść podłogę, czasem powiesić pranie, wyciągnąć naczynia ze zmywarki albo włożyć brudne, ugotować zupę raz na trzy dni... Płacę 1000zł na miesiąc. Wydaje mi się to trochę mało, biorąc pod uwagę, że najniższa krajowa wynosi 1450zl netto, ale na więcej mnie nie stać.
Płaci się tyle, za ile odpowiednia osoba przyjdzie do pracy. Jeżeli jesteś z tej Niani zadowolona i ona również nie narzeka na pieniążki, to po co sobie utrudniać?
Twoja Niania zarabia 5,70 zł/h. Jestem zdania, że pracownikom powinno się oferować minimum 7 zł/h, ale skoro pracuje i robi to dobrze w takiej cenie, to całuj po stopach :P
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: Happy »

to ile wg was powinna w takim razie zarabiać opiekunka w przedszkolu która opiekuje się 20 dzieci?? 20tys zl???
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Zatrudnję nianię

Post autor: wieśniak »

Happy pisze:to ile wg was powinna w takim razie zarabiać opiekunka w przedszkolu która opiekuje się 20 dzieci?? 20tys zl???
Minimum 3 tys netto.
ODPOWIEDZ