Jaki wideorejestrator?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
adamos70
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 22:29
Lokalizacja: Jasło

Jaki wideorejestrator?

Post autor: adamos70 »

Hej, rozglądam się za wideorejestratorem. Co jest obecnie na czasie? Spory wybór. Cenowo budżet mam do 300 może 350zł czyli niewiele. Początkowo myślałem o Xblitz Black Bird Full HD. Dobry wybór?
Maciejko
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2015, 16:05

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: Maciejko »

Powiem Ci, że testowałem to razem z kolegą, bo sobie kupił, fajnej jakości ma obraz. Ja mam od Xblitz kamerkę Extreme i też jestem zadowolony. Na tyle co przeżyła upadków to chwała hehe:P
adamos70
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 22:29
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: adamos70 »

Maciejko pisze:Powiem Ci, że testowałem to razem z kolegą, bo sobie kupił, fajnej jakości ma obraz. Ja mam od Xblitz kamerkę Extreme i też jestem zadowolony. Na tyle co przeżyła upadków to chwała hehe:P
a zastanawiałem się czy tej kamerki extreme nie kupić i wykorzystywać jako rejestrator. A przy okazji na rower i na wakacje by mogła służyć. Jest tam opcja rejestratora jazdy?
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: wibar »

adamos70 pisze:
Maciejko pisze:Powiem Ci, że testowałem to razem z kolegą, bo sobie kupił, fajnej jakości ma obraz. Ja mam od Xblitz kamerkę Extreme i też jestem zadowolony. Na tyle co przeżyła upadków to chwała hehe:P
a zastanawiałem się czy tej kamerki extreme nie kupić i wykorzystywać jako rejestrator. A przy okazji na rower i na wakacje by mogła służyć. Jest tam opcja rejestratora jazdy?
Rejestratory oczywiście że mają funkcję nagrywania trasy,głównie do tego służą.Ja mam MioMivue358,karta pamięci 16GB,starcza na około 3 godziny nagrania/po zapełnieniu karty najstarsze pliki są nadpisywane,to znaczy że masz cały czas nagrywane/.A na rower to nie bardzo się nadaje, bateria wystarczy na kilkanaście minut,bo musi być podpięta do zasilania w czasie pracy.
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: kamel222 »

wiesz co dobrze jakbyś każdą markę na necie sprawdził na filmikach, bo czasem pisze że w hd nagrywa a tu obraz jak z mainkrafta ;/ brat kupował na avans.pl ale nie powiem Ci jaki bo nie pamiętam, tam masz kilka to posprawdzaj jak nagrywają
Iangru
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2016, 10:23

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: Iangru »

które działa czasem anachroniczna
Kotu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 2 marca 2015, 13:33

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: Kotu »

maliczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 28 marca 2017, 14:59

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: maliczka »

w Teletorium są fajne modele :)
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: street144 »

akurat tam bylem i obsluga fatalna. Co do narpaw pogwarancyjnych zakładaja najtanszy szrot z allegro nie polceam
BlueVision
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 grudnia 2014, 21:07

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: BlueVision »

W Jaśle na Floriańskiej mają całkiem przyzwoite rejestratory
maliczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 28 marca 2017, 14:59

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: maliczka »

street144 pisze:akurat tam bylem i obsluga fatalna. Co do narpaw pogwarancyjnych zakładaja najtanszy szrot z allegro nie polceam
ja tam mam zupełnie inną opinię, nie spotkałam się jeszcze z żadnymi problemami.
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: street144 »

bo sie nie znasz moze. Poszedlem do innego serwisu w gorlicach i powiedzieli kto panu tak wyciagnal kase
munka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 lutego 2018, 13:57

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: munka »

maliczka pisze:w Teletorium są fajne modele :)
Też mam stamtąd rejestrator, mam konkretniej Xblitza i jestem zadowolona
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: cytrionka »

Od niedawna mam w aucie mikavi pq2, super sprawa przydaje się zeby też mieć oko na dziecko które siedzi z tyłu, bo jest opcja nagrywania też tego co si dzieje w aucie, polecił mi to urządzenie znajomy taksówkach, obraz nagrywa w bardzo dobrej jakości, żaden szczegół nie umknie ;) nawet ludzi na poboczu ogarnia
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: ostrowiecc16 »

Ja jeszcze nie mam, ale jak widzę jak kierowcy niektórzy jeżdżą, to coraz bardziej sobie uświadamiam że to rzecz niezbędna w dzisiejszych czasach.
ODPOWIEDZ