Agencje pracy tymczasowej

O wszystkim, czyli o niczym...
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks »

Jak wygląda w tym momencie sytuacja, jeśli chodzi o szukanie pracy przez agencje pracy tymczasowej?
Dają pracę, czy średnio? Niby teraz rekordowo niskie bezrobocie, a nie możemy znaleźć bliskiej nam osobie zatrudnienia.
O co chodzi? No fakt, ma wiele lat przerwy od pracy, ale żeby nikt nie chciał jej zatrudnić?
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks »

He? O czym ty piszesz? A od kiedy to agencjom pracy się cokolwiek płaci?
kawik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 30 października 2015, 12:26

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: kawik »

Pracę na spokojnie dostaniesz z dnia na dzień. Tylko wybierz dobrą agencję. Szukasz w okolicy? Mam coś sprawdzonego, nazywają się EuroKadra, ale to jeszcze gdzieś działa w okolicy, to nie wiem. Ogólnie musisz się spotkać, zobaczyć, porównać. Teraz przez agencję zarabiasz w zasadzie tyle samo, co pracując bezpośrednio.
xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 6 stycznia 2014, 17:23

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: xinka500 »

Polecam Sba euro
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks »

kawik - OK, sprawdzę. A w czym są lepsi od innych firm?
xinka500 - nie rozumiem? Tak się nazywa jakaś agencja pracy tymczasowej?
kawik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 30 października 2015, 12:26

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: kawik »

Tym, że załatwili pracę z dnia na dzień i rzeczywiście profesjonalnie podeszli do tematu, co wcale nie jest takie oczywiste w tej branży. Wiem nawet jakie zainteresowanie pokazywali później, dzwoniąc z pytaniami o sytuację w pracy, zadowolenie. Ale ogólnie najważniejsze, że wszystko legalnie i praca szybko zapewniona.
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks »

Z EuroKadra ustawiliśmy spotkanie na poniedziałek.
Rozmowa konkretna. Oferty mają, ale co z tego wyjdzie - zobaczymy.
Wiadomo, że chodzi o coś stałego i na pełny etat. W sensie - żeby wyrobić te 40h tygodniowo.
xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 6 stycznia 2014, 17:23

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: xinka500 »

Sba ma biuro w Rzeszowie a prace załatwiają w Holandii. Można trafić na fajną ofertę.
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks »

Dzięki, ale sądzę, że za godzinę wszystko będzie jasne. Powiedzmy, że prawie wszystko wiemy i jesteśmy nastawieni na coś konkretnego.
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: koniaks »

Już było powiedziane. Agencja pracy EuroKadra ma bardzo dużo zatrudnienia w różnych branżach.
Nie ma żadnych problemów z zapewnieniem pracy. Kwestia jedynie warunków, oczekiwań i doświadczenia.
Ale generalnie dla każdego można znaleźć zatrudnienie i zazwyczaj te warunki będą naprawdę w porządku.
W końcu nadeszły czasy, w których z pracą jest dużo lepiej. Kto chce mieć etat, ten na pewno go dostanie.
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Agencje pracy tymczasowej

Post autor: strzala_amora »

Ja zatrudnialam pracownikow przez agencje pracy dwa razy i jestem z nich zadowolona. Osoby kompetentne z doswiadczeniem i dobrym podejsciem. Gdy furma sie rozwinela i zatrudnilam wiecej osob wykupilam wszystkim pakiety medyczne z medicover by zapewnic im lepsze warunki. Mysle ze pracy jest teraz tyle ze jak czlowieka bardzo cisnie to zatrudni sie gdziekolwiek byle miec staly dochod a w miedzy czasie bedzie szukac czegos innego
ODPOWIEDZ