Opalanie kremami

O wszystkim, czyli o niczym...
Katarzyna55
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2016, 12:32

Re: Opalanie kremami

Post autor: Katarzyna55 »

Polecam producenta venita samoopalacz ale w spraju na bank po dobrym roztarciu nie będzie plam jak po kremach pomimo roztarcia w zgięciach są wyraźne przebarwienia.
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 4 grudnia 2016, 17:54

Re: Opalanie kremami

Post autor: agnesska »

Co tydzień na solarkę? To katastrofa. Jak za kilka lat będziesz wyglądała jak pomarszczona purchawka. Zrozumiem max raz na miesiąc. Ja używam musu samoopalającego z st. moriz i nie chodzę na solarium, rzadko się smażę na słoneczku, ale chcę dłużej utrzymać gładką skórę.
karola32
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2017, 10:57

Re: Opalanie kremami

Post autor: karola32 »

tez kiedys korzystalam czesto z solarium. Ale po tym jak sobie poczytalam o dzialaniach ubocznych... stwierdzilam ze odpuszczam tak czeste wizyty :) dodatkowo pojawil sie problem z moja cera ;/ okazalo sie ze nie moge juz narazac jej na silne promienie i teraz w kazdy sezon pierwszy moj zakup na wyjazd to olejek. W ubieglym roku kupilam emulsje hipolaergiczna na ekobieca.pl i dziewczyny super efekt! rownomiernie sie opalilam, delikatnie, dodatkowo skora byla w switnej kondycji - nawilżona i taka świeża. Polecam na najbliższy sezon :)
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 4 grudnia 2016, 17:54

Re: Opalanie kremami

Post autor: agnesska »

No właśnie. Jakoś ciężko sobie wyobrazić skórę jak się chodzi co tydzień na solarium. Jakby koleżanka poszła na oglądanie skóry pod mikroskopem to by doznała szoku. Lepiej zdecydowanie używać samoopalacza, tym bardziej, że teraz to już jest taka rękawica do nakładania i nie ma śladów zacieków żadnych, to po co bez sensu sobie niszczyć skórę.
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Opalanie kremami

Post autor: muaha »

o jakiej rękawicy mowa? musze sobie chyba coś takiego kupić
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Opalanie kremami

Post autor: Tish »

Taka do nakładania wejdź sobie do nich na instagram i zobacz fotki, pokazują tam jaka śliczna nowa wyszła, ja mam jeszcze ze starej edycji. :) Jak chcesz wziąć to się pospiesz, bo jest teraz akurat w promocji. :)
Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 17 listopada 2015, 15:36

Re: Opalanie kremami

Post autor: Kofi »

Ja używam balsamu brązującego z rossmanna, chyba sune one. Fajnie mi się też sprawdził ten z ziaji i do tego ładnie pachnie:)
ODPOWIEDZ