Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
paulina16270
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: paulina16270 »

Rodziłam w maju przez cc. W dobie zerowej czyli w ten dzień co cesarka mąż/narzeczony/ojciec dziecka mógł przyjść na sale. Akurat znajomości to ja żadnych nie miałam :D Mi sie dodatkowo udała super zmiana i mąż był ze mną około 2,5 godziny na sali. Akurat przy pionizacji, pomógł w toalecie i potem jak przynieśli malutkiego.
Przy innych dziewczynach na sali również byli partnerzy (raz przyszła kuzynka do pani). Jeśli dziewczyna jeszcze leży tu mówię o cc mogli wejść np jak donosili rzeczy poprostu powiedZieli pielęgniarką że partnerka leży i mają rzeczy bez problemu wchodzili. Później na drugi dzień odwiedziny już przy drzwiach. Ja szłam z dzidziusiem na chwilkę potem odwoziłam go do pielęgniarek i na spokojnie można było usiąść na korytarzu i porozmawiać. Pozdrawiam
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: czarnulka187 »

jaslanka09 pisze:
Lady_P pisze:Trochę odświeżam temat... ;) Czy któraś z pań rodziła w ostatnim czasie w Jaśle? Jak wygląda sytuacja ze znieczuleniem, ubrankami, opieką, mlekiem dla dziecka i ogólnie jak jest obecnie??? Rodziłam w 2014 roku w Jaśle i tak się zastanawiam czy coś uległo zmianie :) W jakim terminie przewidywana jest obecnie dezynfekcja oddziału???
Dezynfekcja była w maju
Kolejna dezynfekcja ma być w drugiej połowie października br. :zly:
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Lady_P »

czarnulka187 pisze:
jaslanka09 pisze:
Lady_P pisze:Trochę odświeżam temat... ;) Czy któraś z pań rodziła w ostatnim czasie w Jaśle? Jak wygląda sytuacja ze znieczuleniem, ubrankami, opieką, mlekiem dla dziecka i ogólnie jak jest obecnie??? Rodziłam w 2014 roku w Jaśle i tak się zastanawiam czy coś uległo zmianie :) W jakim terminie przewidywana jest obecnie dezynfekcja oddziału???
Dezynfekcja była w maju
Kolejna dezynfekcja ma być w drugiej połowie października br. :zly:

Potwierdzone info?
Swoją drogą mam nadzieję że to tylko plotki ewentualnie znów 'uwinę się' dwa dni przed dezynfekcją :rotfl:
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: czarnulka187 »

Potwierdzone na Szkole Rodzenia przez główną położną. Ja również mam nadzieję że będzie to bardziej końcem października niż w połowie. Inaczej czeka nas Krosno.
RenkaSyrenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 stycznia 2015, 19:43

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: RenkaSyrenka »

To trochę smutne i dziwne, że porodu w jasielskim szpitalu kto może, to unika i wybiera Pro-Familię w Rzeszowie. Nie słyszałam, żeby któraś z moich jasielskich znajomych dobrowolnie wybrała porodówkę w Jaśle, jeśli miała taką możliwość i czuła się na tyle dobrze, żeby dojechać do Rzeszowa. Statystyki na pewno nie są przychylne dla szpitala w Jaśle, tylko szkoda, że nikt nie wyciąga z nich żadnych wniosków. Ja bez znieczulenia nie wyobrażam sobie wizyty u dentysty, a co dopiero urodzić dziecko. XXI w. a rodzić po ludzku można tylko w większych miastach..
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: walentyna »

Ja rodziłam w Pro-Famili i jestem bardzo zadowolona, tam miałam też lekarza prowadzącego bo jak trafiłam do Jasła to zgroza -tylko uciekać. Super położne i lekarze (nie wspomnę o moim prowadzącym).
Tylko wg mnie władze jasielskie -bo organem nadrzędnym nad szpitalem jest starostwo powinno zareagować na negatywne opinie - był ankieta w Jasle na temat położnictwa czy ktoś zna wynik , tylko taki prawdziwy?
żabka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 26 marca 2012, 20:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: żabka1 »

Niekoniecznie podczas dezynfekcji czeka Was krosno ostatnia była w kwietniu i właśnie miałam pecha i mnie wysłali do Dębicy ☺
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Tenshi »

Moja bratowa bardzo chwali Strzyżów :)
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Lady_P »

Podobno odgórnie jest 'zalecenie' dwóch dezynfekcji w roku... więc nic więcej nie zostaje jak zadzwonienie do szpitala i weryfikacja terminu... ale to tak za miesiąc :)

Odnośnie porodu rodzinnego- nadal potrzebne jest zaświadczenie ze szkoły rodzenia? Czy mąż może wejść jeśli chce ot tak?
jaslanka09
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 3 września 2016, 11:31

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jaslanka09 »

Lady_P pisze: Odnośnie porodu rodzinnego- nadal potrzebne jest zaświadczenie ze szkoły rodzenia? Czy mąż może wejść jeśli chce ot tak?
Nie trzeba już zaswiadczenia :)
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: ruda33 »

Kobieto nie pisz bzdur że z Jasła to tylko uciekać wcale nie jest żle tyle kobiet rodzi i sa zadowolone .
paulina16270
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: paulina16270 »

Dwa razy rodziłam. Pierwszy raz musiałam, drugi niestety też z przymusu, ale jakby mi przyszło to nigdy 3 raz w Jaśle! Pielęgniarki swoje, lekarz swoje a sprzątaczka swoje! Nie mówię że cały oddział to samo zło ale nie mówmy że jest na 5 z plusem...
Amfitryta
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 8 maja 2015, 09:02

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Amfitryta »

dziewczyny, a podpowiecie co pakowałyście do torby szpitalnej na poród? Coś więcej poza tym wykazem, który jest na ich stronie www http://www.szpital.jaslo.pl/pl/str/67/ np. ubranka trzeba mieć swoje, czy dają jakieś? dzięki za info!
jaslanka09
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 3 września 2016, 11:31

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jaslanka09 »

Na SR położna mówiła, że ubranka zapewnia szpital
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kuskus »

dawac dają ale ja tam zarowno przy pierwszym dziecku jak i drugim mualan swoje i jak dziecku sie ulalo albo cos to nie musialan chodzic i prosic. jak trafi Ci się tak ulewające jak mi to uwierz co chwile bys musiala latac do nich a jak wiadomo z pielegniarkami bywa tam roznie
ODPOWIEDZ