Start Rymanów-Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

mahlik pisze:
czarni-fan 1910 pisze:tez przychyle sie do stwierdzenia ze ten z lezyn Palucki to jest do wy.ebania.Nie osmieszajmy sie takimi grajkami.
Ten Pałucki z Łężyn to jest Tomek Pałucki z Jasła. Kibic Czarnych który dałby się pokroić za ten klub. Jak mniemam spełniło się jedno z jego marzeń i zagrał w koszulce z herbem Czarnych na piersi. Proponuję zatem odrobinę szacunku dla chłopaka który przyszedł Wam pomóc, bo jak widać piłkarze nie walą drzwiami czy oknami do klubu. A jednym z powodów że nie walą drzwiami i oknami jest bez wątpienia to, że własni kibice jebią piłkarzy anonimowo w necie i czują się fajni. GRATKI.
zajebiscie grajmy kibicami i oldbojami.Po co nam juniorzy ?.Tak ci tylko powiem ze kibice i to z lezyn tez maja o nim jako pilkarzu ''super'' zdanie.Rozumiem ze zarzad kierowal sie przy jego sciagnieciu jako uzupelnienie kadry ,bo chyba nie wzmocnienie ?.
mahlik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 27 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: mahlik »

Kibice z Łężyn są bardzo podobni do kibiców z Jasła. Nie, to nie jest komplement...
Nie wiem czym się kierował zarząd, czymś musiał się kierować skoro chłopaka sprowadził. Oldboje by spokojnie wystarczyli na środek tabeli w okręgówce.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: boss »

Z Czarnymi jestem od trampkarzy. Przeszedłem wszystkie szczeble do 2 drużyny. To jest kilka dobrych lat. Potem z racji zmiany miejsca zamieszkania zmieniłem miejsce zamieszkania. Nie pier.... Mi o sytuacji w klubie bo ta jest taka sama jest od kilku lat. Zarząd, kibice i klub są hujowi i będą zawsze
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: ragnar »

boss pisze:Z Czarnymi jestem od trampkarzy. Przeszedłem wszystkie szczeble do 2 drużyny. To jest kilka dobrych lat. Potem z racji zmiany miejsca zamieszkania zmieniłem miejsce zamieszkania. Nie pier.... Mi o sytuacji w klubie bo ta jest taka sama jest od kilku lat. Zarząd, kibice i klub są hujowi i będą zawsze


A ty jesteś i byleś największym z nich.
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: progres »

proszę nie mylić kibica z napinaczem internetowym
na tym forum została na szczęście garstka tych ostatnich i tych samych (raptem z 3,4),
jeżeli chodzi o kibiców to jest ich naprawdę niewielu w Jaśle które nie sprzyja sportom drużynowym a lokalne firmy nie pala się z wydawaniem kaski na sport i dlatego moi drodzy jeden z najstarszych klubów w Polsce gra tam gdzie może sobie na to pozwolić i nie zmieni tego nawet wypisywanie głupot przez kilku idiotów ;)
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: landa »

Foryś,Tusiński,Urban,Kurdziel - wyjazd za granice do pracy
Jamuła,Rodak,Światkowski,Czyżowicz,Gabryjel-kontuzje
Żygłowicz,Wójtowicz- wakacyjny odpoczynek
Szostak- ?
12 młodych zawodników z rożnych powodów nie mogło przygotować się do amatorskiej gry w klasie okręgowej do której z hukiem spadli Czarni po tragicznej rundzie wiosennej .
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

To jest pierwszy mecz rundy jesiennej.Fakt,bardzo przykre,że przegraliśmy z beniaminkiem,ale wszystko nadal jest możliwe łącznie z powrotem do IV ligi.Przed nami prawie całe dwie rundy i po pierwszej przegranej nie dramatyzujmy.Zobaczymy co będzie we wtorek z Naftą Jedlicze.Może u siebie będzie lepiej i skład ulegnie zmianie.Trzy stracone punkty to jeszcze nie dramat .
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: fanatyk »

landa pisze:Foryś,Tusiński,Urban,Kurdziel - wyjazd za granice do pracy
Jamuła,Rodak,Światkowski,Czyżowicz,Gabryjel-kontuzje
Żygłowicz,Wójtowicz- wakacyjny odpoczynek
Szostak- ?
12 młodych zawodników z rożnych powodów nie mogło przygotować się do amatorskiej gry w klasie okręgowej do której z hukiem spadli Czarni po tragicznej rundzie wiosennej .
Czyli twierdzisz ze nie przygotowali sie bo nie chcieli? Czy jak bo nie rozumiem?
To nie ich wina ze maja kontuzje bo na pewno pomagaliby i graliby. A nie pomyślałes ze może właśnie w trakcie przygotowań doznali kontuzji?
Co do wakacji i wyjazdów to sam napisałeś ze tk amatorska liga więc chyba mają prawo wyjechać prawda? Czy się mylę, bo jeżeli tak to mnie popraw
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: szlapt »

boss pisze: Potem z racji zmiany miejsca zamieszkania zmieniłem miejsce zamieszkania.
hmmm..... :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: landa »

fanatyk pisze:
landa pisze:Foryś,Tusiński,Urban,Kurdziel - wyjazd za granice do pracy
Jamuła,Rodak,Światkowski,Czyżowicz,Gabryjel-kontuzje
Żygłowicz,Wójtowicz- wakacyjny odpoczynek
Szostak- ?
12 młodych zawodników z rożnych powodów nie mogło przygotować się do amatorskiej gry w klasie okręgowej do której z hukiem spadli Czarni po tragicznej rundzie wiosennej .
Czyli twierdzisz ze nie przygotowali sie bo nie chcieli? Czy jak bo nie rozumiem?
To nie ich wina ze maja kontuzje bo na pewno pomagaliby i graliby. A nie pomyślałes ze może właśnie w trakcie przygotowań doznali kontuzji?
Co do wakacji i wyjazdów to sam napisałeś ze tk amatorska liga więc chyba mają prawo wyjechać prawda? Czy się mylę, bo jeżeli tak to mnie popraw
Nie mylisz się, kilku debili z tego pseudo forum natomiast chyba nie rozumie że przy braku 12 chłopaków nie można mieć w warunkach upadającego miasteczka Jasła kolejnych 16 z Jasła albo okolicy , którzy stworzą super drużynę.
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: landa »

ragnar pisze:
boss pisze:Z Czarnymi jestem od trampkarzy. Przeszedłem wszystkie szczeble do 2 drużyny. To jest kilka dobrych lat. Potem z racji zmiany miejsca zamieszkania zmieniłem miejsce zamieszkania. Nie pier.... Mi o sytuacji w klubie bo ta jest taka sama jest od kilku lat. Zarząd, kibice i klub są hujowi i będą zawsze


A ty jesteś i byleś największym z nich.
:super: :super: :super:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

czyli bylo jest i bedzie czy to z dlugiem klubowym czy bez nadal hujnia l.Na stranierich nas stac nie bedzie .Bo przeciez placic wielkie pensje armi zacieznej to glupota nie majac dodatkowo zadnego strategicznego sponsora i zadlużac po raz kolejny klub.Natomiast grajac swoimi chlopakami to tez nie bardzo sie sprawdza ,gdyz albo studia uniemozliwiaja im treningi i gre ,albo wyjazdy za granice.Pozostaje tylko wegetacja klubowa na buraczanym poziomie.
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: landa »

czarni-fan 1910 pisze:czyli bylo jest i bedzie czy to z dlugiem klubowym czy bez nadal hujnia l.Na stranierich nas stac nie bedzie .Bo przeciez placic wielkie pensje armi zacieznej to glupota nie majac dodatkowo zadnego strategicznego sponsora i zadlużac po raz kolejny klub.Natomiast grajac swoimi chlopakami to tez nie bardzo sie sprawdza ,gdyz albo studia uniemozliwiaja im treningi i gre ,albo wyjazdy za granice.Pozostaje tylko wegetacja klubowa na buraczanym poziomie.
Wg. mnie dokładnie tak jak napisałeś,jakie miasto i jego rozwój taki sport w tym piłka nożna. Nie ma kasy,kibiców,klimatu,nie ma wyników .
http://www.jaslo4u.pl/czarne-prognozy-p ... aslo-22100
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: Snookie »

Od Tomka P. proszę się odstosunkować. Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, ów zawodnik ale również wierny i oddany kibic dałby się pokroić za ten klub. Chłopak na pewno jest ambitny, potrafi walczyć o każdą piłkę. Wielu zawodnikom niestety tego brakuje. Jeszcze nie tak dawno przez dłuższy czas przebywał za granicą. Teraz postanowił wrócić i pomóc chłopakom/klubowi w tych ciężkich chwilach. Uwierzcie, że umiejętności też mu nie brakuje.

Pozdrawiam wszystkich ludzi z biało-czarnym sercem.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Start Rymanów-Czarni Jasło

Post autor: azteck2000 »

Ja dorzucę swoje trzy grosze. Moim zdaniem Rymanów z Beskiem i Targowiskami powalczy o awans, mają pakę na prawdę mocną. Druga sprawa sprowadzamy do gry takich zawodników jak ten z hankówki, czy z Glinika do seniorów, a 3 km dalej w Sobniowie gra cała armia byłych zawodników z przeszłością w Czarnych - Żuraw, Dubiel, Kukowski dalej Garbarz czy Wrona. Potrafili ściągnać ciekawych Brysia czy Klicha. Czy to zawodnicy poza zasięgiem Czarnych Jasło, który wg oficjalnych danych ma 5 x większy budżet? Śmiem twierdzić że z tych co wymieniłem przynajmniej 3 miałoby miejsce w składzie JKS.
W okolicy nie brakuje też ciekawych zawodników, np Stachurski z Mrukowej, w Zarzeczu gra kilku ciekawych zawodników, w Czeluśnicy, w Bieździedzy Kulig bardzo ciekawy zawodnik. W lubli Majewski by się nadawał na klasę okręgową, czy np podopieczny Grzesia Munii z Nienaszowa - Gierlasiński. Było lato, zawodnicy powżyej 28 lat byli do wyciągnięcia za free, więc nie mówmy o cenach zaporowych.
Nie trzeba daleko szukać, na prawdę.
Oby z Jedliczem było lepiej. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ