Stadion na Śniadeckich 15

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: jajaślanin »

Dokładnie tyle samo ile po meczach Czarnych rozgrywanych w podobnych warunkach atmosferycznych ! Wtedy nikomu nie przeszkadzało ,że mecz się odbył ( a naprawa murawy była dotowana z podatków mieszkańców ), a teraz nagle pojawił się ogromny problem - widzimy drzazgę w oku wroga , a nie widzimy belki w swoim ?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: Winetou »

jajaślanin pisze:Dokładnie tyle samo ile po meczach Czarnych rozgrywanych w podobnych warunkach atmosferycznych ! Wtedy nikomu nie przeszkadzało ,że mecz się odbył ( a naprawa murawy była dotowana z podatków mieszkańców ), a teraz nagle pojawił się ogromny problem - widzimy drzazgę w oku wroga , a nie widzimy belki w swoim ?
Czarni Jasło są klubem miejskim i obowiązkiem miasta jest wspierać kluby z swojej gminy zwłaszcza te które mają drużyny młodzieżowe. Widzi pan różnicę ?
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: jajaślanin »

Jeśli tak to niech wyjaśni mi Pan dlaczego Czarni płacą za wynajem boiska na Śniadeckich ? To jest pomoc dla miejskiego klubu ? Widzi PAN różnicę - klub chce zagrać na Śniadeckich i go stać to płaci i gra , podobnie jak Czarni , których z całym szacunkiem , nie stać , a i tak płacą - widzi PAN różnicę ? Stadion na Śniadeckich może wynająć każdy się to komuś podoba czy nie , a jeśli Czarni są klubem miejskim to równie dobrze mogą grac na Sportowej , czy przy Sikorskiego - to też są boiska Miasta ! Panie Winetou , pora zrozumieć jedno : Czarni nie mają stadionu , a na Śniadeckich może grać każdy kogo na to stać !
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: jajaślanin »

Winetou pisze:
jajaślanin pisze:Dokładnie tyle samo ile po meczach Czarnych rozgrywanych w podobnych warunkach atmosferycznych ! Wtedy nikomu nie przeszkadzało ,że mecz się odbył ( a naprawa murawy była dotowana z podatków mieszkańców ), a teraz nagle pojawił się ogromny problem - widzimy drzazgę w oku wroga , a nie widzimy belki w swoim ?
Czarni Jasło są klubem miejskim i obowiązkiem miasta jest wspierać kluby z swojej gminy zwłaszcza te które mają drużyny młodzieżowe. Widzi pan różnicę ?
Czyli według Pana odmowa wynajmu boiska jest wspieraniem klubu Czarni Jasło ?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: Winetou »

Płacą Czarni z dotacji z kasy miasta i to jest pomoc , płacą bo drugie 50 % MOSIR musi dorobić.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: jajaślanin »

Winetou skończ pisać głupoty , bo aż żal to czytać - Miasto pomaga Czarnym bo każe im płacić za stadion , ale potem daje im dotację , ale tę dotacje Czarni muszą rozliczyć - ale bzdury ! Jeśli Miasto odda Czarnym boisko w dzierżawę , za symboliczną opłatą , to będzie pomoc . Nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć różnicę między pomocą a zyskiem ekonomicznym żebyś zrozumiał , bo jak widzę pewnych rzeczy po prostu nie rozumiesz ! A to drugie 50% o których piszesz właśnie MOSiR dorabia wynajmując między innymi boiska piłkarskie , np. przy ulicy Śniadeckich - zrozumiał PAN Winetou ?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: Winetou »

jajaślanin pisze:Winetou skończ pisać głupoty , bo aż żal to czytać - Miasto pomaga Czarnym bo każe im płacić za stadion , ale potem daje im dotację , ale tę dotacje Czarni muszą rozliczyć - ale bzdury ! Jeśli Miasto odda Czarnym boisko w dzierżawę , za symboliczną opłatą , to będzie pomoc . Nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć różnicę między pomocą a zyskiem ekonomicznym żebyś zrozumiał , bo jak widzę pewnych rzeczy po prostu nie rozumiesz ! A to drugie 50% o których piszesz właśnie MOSiR dorabia wynajmując między innymi boiska piłkarskie , np. przy ulicy Śniadeckich - zrozumiał PAN Winetou ?
Nie ja wymyśliłem zasady funkcjonowania miejskich zakładów/jednostek budżetowych i dotacji celowych dla klubów sportowych w mieście, też uważam że to zawiłe, a powiem więcej głupie ,ale tak jest. A każde wynajęcie obiektu organizacji z poza miasta Jasła powinno kosztować ją 2 razy drożej niż miejskie. Chciałbym poznać jak to nazywasz "zysk ekonomiczny" MOSIRU z meczu Zarzecza na Śniadeckich.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: jajaślanin »

Zwróć się zapytaniem do Dyrektora - może udzieli odpowiedzi ...
Ale , jeszcze raz ponawiam prośbę : skończ Pan Winetou ten temat , bo nie masz pojęcia o czym piszesz ...
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: Winetou »

jajaślanin pisze:Zwróć się zapytaniem do Dyrektora - może udzieli odpowiedzi ...
Ale , jeszcze raz ponawiam prośbę : skończ Pan Winetou ten temat , bo nie masz pojęcia o czym piszesz ...
Mam wrażenie ,że jest wręcz odwrotnie,nagujesz wszysko i wszystkich w klubie, a może weź swoje 4 litery i coś zrób ! Ale oczywiście klub Czarni nie zasługuje na taką personę jak "jaślanin" w nicku, a pan jesteś chyba normalna menda z wiochy. Koniec dyskusji z mojej strony ! Choć w to wątpię, bo wsiowe chłopaki są agresywne na necie.
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: Konrad Walczak »

Sprzedać zrobic galerie i za kase pozyskaną wybudować obiekt na miare XXI wieku.
wrimtals
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 października 2017, 03:51

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: wrimtals »

zagadzam sie lepiej by tak było
alfred332
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 marca 2017, 11:15

Re: Stadion na Śniadeckich 15

Post autor: alfred332 »

fajny stadion :D
ODPOWIEDZ