mechanik _ Jasło i okolice

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
j-23
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 20 lipca 2011, 08:09

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: j-23 »

Peugeot 308 1.6 HDI.Problem z uruchomieniem na zimnym silniku
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: Zynek6 »

Regenerowałem tam pompę paliwa, Polecam :)
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: szmitu3 »

j-23 pisze:Peugeot 308 1.6 HDI.Problem z uruchomieniem na zimnym silniku

Sprawdz czy swiece zarowe ci dzialaja.
Jak rano bedzie zimno i bedziesz chcial uruchomic silnik , sprawdz czy po przekreceniu zaplonu na desce rozdzielczej zapali ci sie na kilka sekund kontrolka ( pomaranczowa spirala) swiec zarowych .
Jesli sie zapali to swiece sa OK , i trzeba szukac co innego.
Jesli nie to trzeba je wymienic ( najlepiej komplet - za sztuke BERU do focusa placilem ok.40zl ) , jak wymienisz jedna lub dwie , to za niedlugo spala sie znowu .

Ja w lecie robilem wtryski ( SIEMENS ) w Focusie i jako jedyny w PL zaklad znalazlem ten serwis agdieselserwis.pl , moze to daleko z Jasla , ale wolalem pojechac zeby zrobili wszystko na miejscu .
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: MartaMarija »

potrzebuje uczciwego dobrego mechanika do zdiagnozowania i naprawy mojego vw polo diesel, prosze o wskazówki do kogo sie udac
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: wibar »

MartaMarija pisze:potrzebuje uczciwego dobrego mechanika do zdiagnozowania i naprawy mojego vw polo diesel, prosze o wskazówki do kogo sie udac
Pan Kobak.w Kołaczycach-polecam.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: Wind »

wibar pisze:
MartaMarija pisze:potrzebuje uczciwego dobrego mechanika do zdiagnozowania i naprawy mojego vw polo diesel, prosze o wskazówki do kogo sie udac
Pan Kobak.w Kołaczycach-polecam.
Potwierdzam.Tylko Pan Kobak.Wiedza i doświadczenie ogromne,trafione diagnozy.W Kołaczycach i w okolicy lepszego mecha nie ma.
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: MartaMarija »

dziekuje chłopaki:) czyli nikogo godnego polecenia w jasle? a na jana pawła na przeciwko lidla? ktos był?słyszał?
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: Anka7 »

Nie było napisane, że ma być z Jasła,tylko dobry. Do Kołaczyc nie jest daleko i droga dobra. Piętnaście minut i jest się na miejscu. Warsztat jest blisko głównej drogi.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: T135 »

Polecam w miejscowości Wrocanka koło Tarnowca Pro-Car Grzegorz Betlej. Naprawdę zna się na rzeczy, bardzo dobry i uczciwy mechanik - tylko z terminami bywa ciężko. jeśli ktoś chce to podaje nr tel 793755868
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: Charlie_P »

Też polecam mechanika z Wrocanki, naprawdę zna się na rzeczy, bardzo uczciwy i ceny bardzo atrakcyjne. Jedyny minus to, że nie jest w Jaśle i trzeba podjechać około 12km.
leśmian.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 18 września 2016, 09:22

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: leśmian.pl »

Czy ktoś mógł by mi polecić mechanika,który uszczelni pompę wtryskowa przy VW Passat B5.Wyciek jest nieznaczny,nie utrudnia rozruchu i jazdy,jednak po dłuższym postoju widać plamę pod samochodem.Chodzi o warsztat w Jaśle lub okolicy.Z góry dziękuję...
Awatar użytkownika
wiliams
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 20:50

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: wiliams »

Witam, chciałabym również dołączyć się do tematu , lecz poszukuje elektryka samochodowego albo elektro-mechanika z Jasla , Krosna lub okolicy :) lub jeżeli jest ktoś obeznany w tych sprawach to proszę wiadomość na pw :)
lukas9314
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 30 listopada 2013, 07:41

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: lukas9314 »

Niestety w związku z tym że jeździmy samochodami z niemieckiego szrotu wszyscy mechanicy nawet Ci kiepscy mają pełne ręce roboty a sklepy motoryzacyjne żniwa przez cały rok. Cięzko znaleźć sensowego mechanika który się przyłoży i poświęci chwile czasu na znalezienie usterki.
elkomi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 21 września 2017, 16:51

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: elkomi »

Dzięki za polecenie dobrego mechanika. Ostatnio miałem swoje problemy z Audi... :(
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: mlody1 »

Ja ostatnio robiłem samochód w firmie Auto Szyk w Jaśle na Towarowej 20 - koło plandek, jak jedzie się do sochy i do liszki na złom.
Młody chłopak, fajnie wyposażony serwis, części w sumie nie czekałem długo. Wycenił mi od razu, ogarnął wszystko. Autko do odbioru wieczorem.
Telefon: 889 780 332.
Ja polecam, nazywa się Adrian.
ODPOWIEDZ