Czy powinienem mieć stronę www?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Damiano789
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 września 2017, 09:51

Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: Damiano789 »

Mówią, że czasy się zmieniły i teraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności zaczyna się od profesjonalnej strony www, dobrej reklamy w sieci itd. Czy są tutaj osoby, które potwierdzą swój start w biznesie właśnie z tym przekonaniem? Interesują mnie strony internetowe Olkusz, przeglądam, chłonę opinie. Chciałbym aby moja strona była porządnie przemyślana, żeby się wyróżniała, mam pomysł żeby zrobić jakiś boom graficzny znacie może codemo.com.pl, podobno innowacja i nowoczesność, otwartość przez duże " O", jakoś z kimś chcę wypłynąć biznesowo na razie tworzę podstawę działania, dlatego pytam o opinie. Dzięki
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: jammo »

Strona internetowa sama ci firmy nie poprowadzi. Jak się ma dobry pomysł na działalność i jest się naprawdę w czymś dobry to nie potrzeba Ci strony internetowej. Opinia o firmie najlepiej rozchodzi się z polecenia zadowolonego klienta.Jak dla mnie wystarczy umieścić wzmianki z numerami kontaktowymi i informacją o profilu działalności.
Ben86
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 września 2017, 15:52

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: Ben86 »

Niestety (albo stety) marketing szeptany jest coraz częściej zastępowany internetem. Teraz prawie wszyscy sprawdzają opinie w Internecie. Oczywiście dużo jeszcze zależy od branży, ale coraz częściej opinie znajomych zastępowana jest przez opinię doktora google...
Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 17 listopada 2015, 15:36

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: Kofi »

Strona internetowa to według mnie już wymóg. A przynajmniej tak już myśli młode pokolenie, które wręcz żyje w sieci. Stąd przekonanie, że jeżeli firma nie ma strony - to znaczy, że nie istnieje. Warto mieć stronę internetową, nawet taką wizytówkową, ale mieć. Dużo ludzi bierze pod uwagę już nie tylko istnienie strony, ale także jej wykonanie - czyli kierują się też tym, czy strona jest ładna. Ja sama często szukam firm w internecie, bo nie zawsze ktoś może kogoś polecić.
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: Ania_870 »

strona musi być. A jak nie ma strony to chociaż mocny fanpage np. na fb. Teraz takie usługi są coraz tańsze i można to samodzielnie ogarnąć.
kuracjusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 12:04

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: kuracjusz »

strona internetowa + facebook ;)
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Post autor: Maciek77 »

Uważam, że strona internetowa powinna być, a na niej oferta firmy, cennik, dane kontaktowe. I oczywiście strona na Facebooku, dzisiaj to podstawa.
ODPOWIEDZ