SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

kowalski38200 pisze:Coś mi się wydaje że niechęć do upadłości wynika z art. 116a Ordynacji Podatkowej:
Za zaległości podatkowe innych osób prawnych niż wymienione w art. 116 odpowiadają solidarnie całym swoim majątkiem członkowie organów zarządzających tymi osobami. Przepisy art. 116 stosuje się odpowiednio.
:rotfl:
Czy ty umiesz czytać ? Dlaczego interesuje cię kto będzie spłacał zadłużenie klubu , napisałem wyraźnie że jeśli spełnisz ty lub ktokolwiek warunki niezbędne do funkcjonowania klubu na nowych zasadach to przecież napisałem że My ogłosimy upadłość i do klubu Burmistrz wprowadzi zarząd komisaryczny . To będzie Nasze a nie Twoje zmartwienie. Jak sam napisałeś to My będziemy odpowiadać za zadłużenie jako kontynuatorzy poprzednich Zarządów klubu JKS Czarni 1910 Jasło. Musisz się wiec zdecydować czy tobie zależy na Mnie i pozostałych członkach obecnego Zarządu, czy na klubie bez długów jak niby piszesz? Jeśli na klubie to działaj jak podpowiedziałem albo inaczej dla chwały Czarnych,których tak kochasz a nami się nie przejmuj,radziliśmy sobie z 340 tys . zadłużeniem to damy i rade z 50 tysięcznym. Tradycyjnie juz dopowiem ci na koniec że w lecie 2012r. gdy okazało się w jakie g... wdepnąłem (chodzi o zadłużenie klubu ) konsultowałem się z znajomym prawnikiem bo jestem funkcjonariuszem państwowym i nie chciałbym aby moja społeczna praca na rzecz Jasła przyczyniła się do utraty pracy i bez wklejania przez ciebie jakiś wyrywkowych art. mam do dzisiaj w formie elektronicznej jak i pisemnej ekspertyzę jakie kroki prawne i finansowe mogą być podjęte w stosunku do mojej osoby z racji pełnienia funkcji w Zarządzie w razie sytuacji rożnych i wcale tak źle nie wygląda jak piszesz z tą odpowiedzialnością bo najważniejsze czyli ZUS i US mamy płacone na bieżąco. ;) Pytam? Jesteś Chętny?
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: czarni-fan 1910 »

kowalski38200 pisze:Nazwa nie jest ważna może być dowolna. Ważne jest szybkie pozbycie się długu. Swoimi wpisami uciekasz od tematu jakim jest ogłoszenie upadłości. jeżeli renomowane kluby europejskie oraz polskie wybierały taką drogę to musi być w tym sens.
a jaki jest sens oglaszac upadlosc jak z roku na rok dlug sie zmniejsza ?.Co innego gdyby sie utrzymywal czy narastal i byl wysoki.Bez sensu piszesz.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

czarni-fan 1910 pisze:
kowalski38200 pisze:Nazwa nie jest ważna może być dowolna. Ważne jest szybkie pozbycie się długu. Swoimi wpisami uciekasz od tematu jakim jest ogłoszenie upadłości. jeżeli renomowane kluby europejskie oraz polskie wybierały taką drogę to musi być w tym sens.
a jaki jest sens oglaszac upadlosc jak z roku na rok dlug sie zmniejsza ?.Co innego gdyby sie utrzymywal czy narastal i byl wysoki.Bez sensu piszesz.
Ty tez to zauważyłeś?
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: km_1981 »

ja pierd..e jakie problemy, zamiast sie cieszyć ze zarząd pozbywa sie krok po kroku zadłużenia i jest szansa ze Czarni w niedalekiej przyszłości mogą wyjśc na prostą to niektórzy szukaja dziury w całym.
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: kowalski38200 »

Junior Starszy - bramki 1 strzelona / 37 straconych.
Pieniądze to nie wszystko.
Głównym celem klubu sportowego jest działalność sportowa a nie finansowa.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: czarni-fan 1910 »

lato pisze:
czarni-fan 1910 pisze:
kowalski38200 pisze:Nazwa nie jest ważna może być dowolna. Ważne jest szybkie pozbycie się długu. Swoimi wpisami uciekasz od tematu jakim jest ogłoszenie upadłości. jeżeli renomowane kluby europejskie oraz polskie wybierały taką drogę to musi być w tym sens.
a jaki jest sens oglaszac upadlosc jak z roku na rok dlug sie zmniejsza ?.Co innego gdyby sie utrzymywal czy narastal i byl wysoki.Bez sensu piszesz.
Ty tez to zauważyłeś?
szkoda ze nie wszyscy na tym forum
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

kowalski38200 pisze:Junior Starszy - bramki 1 strzelona / 37 straconych.
Pieniądze to nie wszystko.
Głównym celem klubu sportowego jest działalność sportowa a nie finansowa.
Trampkarz młodszy-bramki 7 strzelone 20 straconych
No i jaki to ma związek z pytaniem jakie ci zadałem bo widzę uciekasz strasznie od prostej odpowiedzi ? Jesteś chętny założyć i być prezesem nowego klubu i działać jako Czarni bez długów a wtedy juniorzy na pewno w CL by grali a trampkarze wszystkich do zera by lali. Proste pytanie prosta odpowiedz TAK,NIE ?
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: kibic jks1910 »

Ciagle ten dług i dług .. Mysle , ze nie jest to duzy problem bo pewnie polowa z niego to wirtualny dług wobec Miasta i Mosiru . Najpierw miasto przyznaje dotacje, a później to samo Miasto przez Mosir wystawia faktury , Chyba tak to działa ? Ministerstwo Sportu przyznalo wielu klubom , w tym Czarnym po 10 tys zł. Ciekawe na jaki cel to zostanie przeznaczone ...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Ciagle ten dług i dług .. Mysle , ze nie jest to duzy problem bo pewnie polowa z niego to wirtualny dług wobec Miasta i Mosiru . Najpierw miasto przyznaje dotacje, a później to samo Miasto przez Mosir wystawia faktury , Chyba tak to działa ? Ministerstwo Sportu przyznalo wielu klubom , w tym Czarnym po 10 tys zł. Ciekawe na jaki cel to zostanie przeznaczone ...
Od 2 lat nasze wnioski spełniają wszystkie wymagania ministerialne i otrzymujemy takie wsparcie na konkretny cel , co do zadłużenia to owszem wobec mosir w jaśle, firma przewozowa Hesta jeszcze za 3 ligę ,pożyczki do klubu,biuro rachunkowe. Żaden z nich nie jest niestety wirtualny.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: kibic jks1910 »

Czyli podsumowując wszystkie te posty . Gramy w okręgówce bo na tyle nas na razie stać . Krótsze wyjazdy , brak zawodników za duże pieniądze itp. pozwoli na szybszą spłate długu . Tylko , na ile to możliwe , pamiętajmy o młodzieży bo już dziś w seniorach gra 5-6 chłopców z rocznika 1998 / 1999 . Oddzielny trener dla juniorów starszych chyba jest w zasiegu Klubu ?
Yaya
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 14:11

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: Yaya »

Spytam z ciekawości. Walczymy o awans w tym sezonie ? Czy odpuszczamy myśli o awansie i gramy w okręgówce celem szybszego wyjścia z długów ?
Jaki jest plan zarządu jeśli chodzi o ta kwestię ?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

Yaya pisze:Spytam z ciekawości. Walczymy o awans w tym sezonie ? Czy odpuszczamy myśli o awansie i gramy w okręgówce celem szybszego wyjścia z długów ?
Jaki jest plan zarządu jeśli chodzi o ta kwestię ?
W tym sezonie chcielibyśmy powrócić w szeregi 4 ligii i nie odpuszczamy o nią walki . Co siedzi w głowach poszczególnych zawodników to trudno Nam jako Zarządowi powiedzieć natomiast ewidentnie już wiemy ze z niektórymi będziemy musieli się pożegnać skoro klub Czarni Jasło dla nich znaczy tylko kasa za mecz bez względu na wynik i nic poza tym.
Co do postu kibic jks1910 to oczywiście klub chciałby i szuka w tej chwili trenera oddzielnego dla juniorów, natomiast problemem konkretnym jest znalezienie takiej osoby,która posiadałaby odpowiednie kwalifikacje i zgodziłaby się pracować w 1 lidze juniorów z zespołem Czarnych za kasę taką jak płacimy trenerom grup młodzieżowych i byłaby do dyspozycji przez 3 zajęcia treningowe w tygodniu plus weekendowe mecze ligowe często w miastach oddalonych od Jasła o 150 km. W lecie obdzwoniliśmy 11 ludzi zuprawnieniami w poszukiwaniu trenera do jednej z grup i nikt nie był zainteresowany tyloma obowiązkami za niewielką kasę mając w perspektywie możliwość prowadzenie drużyn seniorów w klasach ,,a,, lub ,, b,, za pieniądze nie raz 2 razy większe trenując tam 2 razy w tygodniu i mecze w niedziele w miejscowościach oddalonych o kilka bądź kilkanaście km. od Jasła.
filip1910
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 września 2017, 22:27

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: filip1910 »

Bardzo sie ciesze ze Czarni bedą walczyć o 4 lige i trzymam kciuki żeby się to im udało :ok:
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: kowalski38200 »

Cieszę się bardzo że CZARNI będą walczyć o powrót do 4 ligi, szkoda że odpuścili walkę o majowy finał Puchary Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie :rotfl:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2017/2018 klasa okręgowa

Post autor: lato »

ODPOWIEDZ