Kredyt na wyprawkę szkolną. Czy brać?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Kredyt na wyprawkę szkolną. Czy brać?

Postprzez celina32 » 17 sierpnia 2014, 09:54

Co sądzicie o braniu kredytu na wyprawkę? Czy pakować się w to ? Niestety ale w tym roku bardzo krucho u nas w rodzinie z pieniędzmi i szczerze to nie wiem jak znajdę fundusze na wyprawkę dla córki. Szczególnie,ze niewiele książek można kupić używane. A jeszcze dochodzi do tego nowy plecak, jakieś przybory. Strój na wf.
Może macie jakieś sposoby jak zaoszczędzić ?
celina32
Guru
Guru

Re: Kredyt na wyprawkę szkolną. Czy brać?

Postprzez julia1978 » 17 sierpnia 2014, 10:29

Tak właśnie w naszym kraju wygląda bezpłatna edukacja - trzeba kombinować, skąd wziąć na książki, zeszyty, przybory... Brak słów! Celina trudno jest zaoszczędzić, bo po prostu wszystko trzeba kupić. Poczytaj o programie ''Wyprawka szkolna 2014'', może spełnisz kryteria.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez ajaks1 » 17 sierpnia 2014, 11:38

Poniżej masz linka, może znajdziesz tam jakiś kredyt, który ci spasuje, jest w czym wybierać

http://ajaks1.ebrokerpartner.pl/
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez piotrek » 17 sierpnia 2014, 20:52

przecież oddasz to co wzięłaś + dowolne inne opłaty. Czyli oddasz więcej niż sama byś zaoszczędziła. Czy brać? jak ktoś chce komuś płacić lichwę to czemu nie...
Ja odradzam :)
piotrek
VIP
VIP

Postprzez piterb » 22 sierpnia 2014, 07:39

Ja również odradzam. Nikt Ci nie da kredytu za darmo.
Niemniej jeśli nie masz już żadnego wyboru to przynajmniej poczytaj sobie to zestawienie:
http://www.comperia.pl/skad-wziac-1000- ... riapl.html
Na stronie znajduje się raport o tym jakie instytucje mają obecnie najlepsze oferty w przypadku kredytu na wyprawkę szkolną.
Na pewno odradzam chwilówki. Mają duże oprocentowanie, często zakłamane zasady i jednak łatwo jest przez to wpaść w długi.
piterb
Guru
Guru

Postprzez kater » 24 sierpnia 2014, 13:13

Jeśli naprawdę nie masz nikogo poprosić o pomoc ani o dofinansowanie i jeśli zastanawiasz się nad kredytem to na pewno nie w żadnej instytucji parabankowej. Mają bardzo wysokie oprocentowanie i jednak łatwo jest wpaść w pętlę kredytową, z której tak łatwo nie wyjdziesz.
Już lepiej będzie jak zorientujesz się w ofercie banków.
kater
Guru
Guru

Postprzez celina32 » 25 sierpnia 2014, 07:51

Dziękuję za wszystkie rady. Przeczytałam sobie to zestawienie @piterb. Nie wiem czy uda mi się dostać szybko ten kredyt ponieważ z tego co wiem to jednak trzeba trochę poczekać na decyzję prawda?
@julia1978 czytałam o programie. Niestety nie jestem w stanie się załapać :(
celina32
Guru
Guru

Postprzez wiolka666 » 25 sierpnia 2014, 11:29

to jest właśnie polska tysiące zaświadczeń zeby dostac juz jaką ksiazke dla dziecka a co z resztą nie wyobrażam sobie dalszej przyszłosci w tym chorym kraju.. :zly: :zly: :zly:
wiolka666
VIP
VIP

Postprzez piterb » 26 sierpnia 2014, 16:24

Jest naprawdę różnie. Czasami wydadzą Ci kredyt od razu, czasami trzeba poczekać.
Ewentualnie możesz zostawić na stronie do jakiej wcześniej dałem linka swój numer telefonu do doradca do Ciebie oddzwoni. Na pewno nie będzie łatwo w przypadku kredytu jeśli masz niskie dochody ale może na coś da się załapać.
piterb
Guru
Guru

Postprzez czekoladowamilka » 13 listopada 2014, 12:13

Gdy brałam swój pierwszy kredyt w życiu czekałam na decyzję trzy dni. Na szczęście się udało:) Teraz chcę wziąć szybki kredyt na dowolny cel i z tego co wiem nie będę musiała już czekać. Moja zdolność kredytowa znacznie wzrosła po tym jak spłaciłam poprzedni kredyt na czas. Mi tam zaświadczenia i inne dokumenty potrzebne do wzięcia kredytu nie przeszkadzają bo liczę się z tym, że bank musi mieć pewność że udziela pożyczki osobie godnej zaufania.
czekoladowamilka
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Kulfon » 13 listopada 2014, 15:38

czekoladowamilka napisał(a):Gdy brałam swój pierwszy kredyt w życiu czekałam na decyzję trzy dni. Na szczęście się udało:) Teraz chcę wziąć szybki kredyt na dowolny cel i z tego co wiem nie będę musiała już czekać. Moja zdolność kredytowa znacznie wzrosła po tym jak spłaciłam poprzedni kredyt na czas. Mi tam zaświadczenia i inne dokumenty potrzebne do wzięcia kredytu nie przeszkadzają bo liczę się z tym, że bank musi mieć pewność że udziela pożyczki osobie godnej zaufania.

Płynie w tobie żydowska krew?
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez luc » 15 listopada 2014, 15:34

Kulfon napisał(a):
czekoladowamilka napisał(a):Gdy brałam swój pierwszy kredyt w życiu czekałam na decyzję trzy dni. Na szczęście się udało:) Teraz chcę wziąć szybki kredyt na dowolny cel i z tego co wiem nie będę musiała już czekać. Moja zdolność kredytowa znacznie wzrosła po tym jak spłaciłam poprzedni kredyt na czas. Mi tam zaświadczenia i inne dokumenty potrzebne do wzięcia kredytu nie przeszkadzają bo liczę się z tym, że bank musi mieć pewność że udziela pożyczki osobie godnej zaufania.

Płynie w tobie żydowska krew?

Kulfon - ona na reklamie zarabia zapewne :P

A co do wyprawki.Póki co oprocentowanie rachunków bankowych nie jest ujemne,wiec zawsze lepiej odłożyć na wyprawkę na przyszły rok w banku.W skarpecie byłoby jeszcze lepiej ;) Że "potrzeba pieniędzy". Pewnie,jest pokusa,ale kasa potrzebna będzie i tak.A jak się będzie musiało płacić odsetki,to będzie tylko drożej (i gorzej)
luc
VIP
VIP

Postprzez piotrek » 16 listopada 2014, 08:23

racja, jakie to dziwne że ludzie nie potrafią zaoszczędzić, a potrafią spłacać kredyt :)

ale głupich ludzi jest sPOro http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 88883.html
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Lolek66uil » 29 września 2017, 21:57

Z wyprawkami szkolnym ma problem na pewno nie jedna rodzina i tak na prawdę 500+ nie rozwiązuje wszystkich problemów z tym związanych. Na szczęście fundacje takie jak ta http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/ starają się takim rodzinom pomóc i już od 3 lat systematycznie wraz z początkiem roku szkolnego zbierają pieniądze na wyprawki dla dzieci z najuboższych rodzin!
Lolek66uil
Debiutant
Debiutant

Postprzez marianleski86 » 7 października 2017, 05:40

Świetna inicjatywa ze strony tej fundacji, nie rozumiem jak można brać kredyt na wyprawkę szkolną :/
marianleski86
Debiutant
Debiutant

Następna strona

Powrót do Reklamy, ogłoszenia