opinia o restauracji u Schabinskiej

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mitoyshi
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 sierpnia 2014, 11:56

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: mitoyshi »

mafia37 pisze:Jestem stałym klientem restauracji i polecam znajomym :ok: zwiedziłem bardzo dużo innych lokali i nigdzie nie ma tak fajnej atmosfery jak u Schabińskiej. Właściciel Grzesiek bardzo sympatyczny człowiek Jak również Oktawian który zajmuję sie całą reklamą i zarządzaniem :ok: Pozdrawiam Panowie i juz nie długo wpadnę Seba media :piwo:

To chyba jakiś dobry kolega Pana Grześka to napisał :)
więc powiem tak,byłam tam na stażu i działo się dużo "ciekawych" rzeczy.....:)
z NewYorker zgadzam się całkowicie
też myślałam,że cudownie tam będzie,w końcu Gessler tam była,przez 2 dni było ok a później..może nie będę nic mówiła a dużo bym mogła poopowiadać.
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: monia »

A ja zdecydowanie wolę Parkową :) Miła obsługa i fajna atmosfera, nawet Magdy Gessler im nie trzeba. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten lokal :) :) :)
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: Happy »

Posiadam rezerwację na komunię na 20 maj 2018r w restauracji u Schabińskiej. Liczba gości 25. Chciałabym zrezygnować i chętnie odstąpię tę rezerwację.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: Happy »

Posiadam rezerwację na komunię na 20 maj 2018r w restauracji u Schabińskiej. Liczba gości 25. Chciałabym zrezygnować i chętnie odstąpię tę rezerwację.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: Włos »

Najgorsze jedzenie
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: kamil3 »

Bardzo dobra Restaurcja w regionie jasielskim! :) :) :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: kamil3 »

ja tam polecam pizze w legendzie numer 8 dobra pizza a pozatym byłem ostatnio w ROMEO i julia zobaczyć i też dobre jedzenie dobre ceny nie to co w RZESZOWIE 3 razy tyle mam płacic ale dobre kawa też latte czasami polecam

ogolnie według mnie najlepsze restauracje to JASIEL GRZYMAŁA LEGENDA TOSKANIA KEKS pizza punkt pizza al. capone oraz inne

polecam też 3 stawy debowiec

pozdrawiam
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: LESSER »

Od paru dni na każdym temacie pseudo opinie piszesz nic nie wnoszące do tematów :mur: a tu jeszcze chyba zapomniałeś wspomnieć o akwarium na przeciw poczty
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: kamil3 »

Forum jest od opinii wyraziłem swoją jestem częstym klientem tej RESTAURACJI oraz wielu innych na terenie Jasła

pozatym polecam ci sprawdzić sobie

DOLINE 3 stawów w Dębowcu wyśmienita kuchnia

polecam

pozdrawiam.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: CYNGIEL »

LESSER pisze:Od paru dni na każdym temacie pseudo opinie piszesz nic nie wnoszące do tematów :mur: a tu jeszcze chyba zapomniałeś wspomnieć o akwarium na przeciw poczty
Akwarium tylko dla VIPów. ;)
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: polakko87 »

Ile razy byłem przejazdem lokal świecił pustkami... Podobno ostatnio z pracy w tejże restauracji zrezygnował świetny kucharz Pan Sławomir, który był tak wychwalany przez Panią Magdę w czasie rewolucji...
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: Włos »

polakko87 pisze:Ile razy byłem przejazdem lokal świecił pustkami... Podobno ostatnio z pracy w tejże restauracji zrezygnował świetny kucharz Pan Sławomir, który był tak wychwalany przez Panią Magdę w czasie rewolucji...
Nie chciał robić "potraw" z resztek ? :zalamany:

A tak poważnie, to dobry lokal gastronomiczny obroni się sam. Przykład Bar Elitte
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: kamil3 »

Jest taki gość sledze Magde Gessler a zal patrzeć na niego :D ogolnie to polecam ale polecam tez Restauracje Magdy Gessler w bukowinie :)
ODPOWIEDZ