zla antykoncepcja

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:52

zla antykoncepcja

Post autor: Maniutek »

Dziewczyny pomocy :( Biore tabletki anty vibin mini juz od pol roku.. ciagle mam zawroty glowy mdlosci i bardzo dlugie okresy.. nie wiem czy zmieic tabletki czy moze przejsc na plastry.. mam juz dosc, chlopak ma mnie dosc, ze wszystkimi sie kloce... co robic? heeeeelp
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: zla antykoncepcja

Post autor: wiolka666 »

Zapytaj lepiej gin ja mialam tak z tabletkami zawroty głowy mdlosci ale odlożyłam je odrazu i po tych innych jest lepiej moze trochę w dniach przerwy boli głowa ale to do zniesienia
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zla antykoncepcja

Post autor: dragoness »

Maniutek pisze:Dziewczyny pomocy :( Biore tabletki anty vibin mini juz od pol roku.. ciagle mam zawroty glowy mdlosci i bardzo dlugie okresy.. nie wiem czy zmieic tabletki czy moze przejsc na plastry.. mam juz dosc, chlopak ma mnie dosc, ze wszystkimi sie kloce... co robic? heeeeelp
Może do lekarza pójść?
justynastar
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2017, 18:19

Re: zla antykoncepcja

Post autor: justynastar »

Polecam Ci isc do gine i zrobic porzadne badania.. mialam to samo z poprzednimi tabletkami i okazalo sie, ze moj organizm ich nie toleruje. Teraz mam dobrana belare i wszystko jest git, ale jak sobie przypomne co przezywalam..
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: zla antykoncepcja

Post autor: człowiek z lasu »

Zwłaszcza, że Maniutek jest facetem. Włóżcie mu wkładkę, to może się przyda jako transmiter GSM.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: zla antykoncepcja

Post autor: człowiek z lasu »

Co chcecie znowu Maniutkowi zmieniać u ginekologa?
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: zla antykoncepcja

Post autor: świnia »

Moja znajoma która pracuje na oddziale urologicznym mówi że u nich oddział pełny od takich chorych na raka "nowoczesnych" paniusiów co chciały tabletami powstrzymać narutę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zla antykoncepcja

Post autor: dragoness »

świnia pisze:Moja znajoma która pracuje na oddziale urologicznym mówi że u nich oddział pełny od takich chorych na raka "nowoczesnych" paniusiów co chciały tabletami powstrzymać narutę.
Na oddziale urologicznym paniusie z rakiem od antykoncepcji? Sorry, ale czy odróżniasz jeden otwór od drugiego?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: zla antykoncepcja

Post autor: piotrek »

Znam parę, która przez wiele lat brała takie tabletki na antykoncepcję. Teraz od 10 lat starają się o dziecko. Teraz wydali masę pieniędzy i czasu, a dziecka nie ma :( - tzn. jest zarodek, ale szybko obumiera. Wybór oczywiście należy do Ciebie. Osobiście uważam, że to jest żenująca głupota.
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: zla antykoncepcja

Post autor: energia007 »

Piotrek a jakie to niby ma znaczenie? Tabletki odstawione w zaden sposob nie wplywaja na pozniejsze problemy z zajsciem w ciaze.. ale jesli para zabezpieczala sie tyle lat to nie mieli swiadomosci ze maja problem... Ja mam dwojke dzieci, oboje planowani. Jako mloda dziewczyna bralam tabletki prawie 7 lat, w ciaze zaszlam na dwa miesiace po odstawieniu, po skonczeniu karmienia wrocilam do tabletek i dwa lata bralam belare. Potem odstawiona bo byla pora na drugie dziecko i po 4 miesiacach sie udalo.. Teraz od pol roku wrocilam do belary i jak widac zadnych skutkow ubocznych. Wiec jak nie znasz sytuacji piotrek to nie generalizuj bo gadasz glupoty
babula
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwietnia 2018, 12:18

Re: zla antykoncepcja

Post autor: babula »

trzeba się regularnie badać i obserwować ,szczególnie w przypadku gdy zmieniamy rodzaj antykoncepcji,
też miałam podobne problemy i lekarz zalecił zmianę ... rynek jest pełny tego typu produktów, trzeba tylko znaleść dla siebie odpowiedni

a propo tematu Piotra - antykoncepcji tabletkowej nie można ciagnąć w nieskończoność , lekarze zalecają odstawiać je na jakiś czas też znam kobiety które nie przerywały terapii i potem nie mogły zajśc w ciążę
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: zla antykoncepcja

Post autor: strzala_amora »

Kochana po co sie meczysz, sa to ewidentnie zle dobrane tabletki.. Koniecznie do lekarza po zmiane na inne. Ja chyba trzy razy zmienialam bo za kazdym razem bylo cos nie tak. Dopiero po vines moj organizm sie ustabilizowal a ja czuje sie o niebo lepiej i w koncu czuje sie jak kobieta
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: zla antykoncepcja

Post autor: lusio »

No właśnie wielu lekarzy pomija ten etap i nie przepisuje badań przed przepisaniem leków. Ja postawiłam jakiś czas temu na krążek, konkretnie PolaRing, któraś z Was używa takiej antykoncepcji? jak się sprawdza u Was? ja póki co jestem zadowolona :)
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: zla antykoncepcja

Post autor: 8003 »

lusio pisze: 16 września 2019, 21:36 No właśnie wielu lekarzy pomija ten etap i nie przepisuje badań przed przepisaniem leków. Ja postawiłam jakiś czas temu na krążek, konkretnie PolaRing, któraś z Was używa takiej antykoncepcji? jak się sprawdza u Was? ja póki co jestem zadowolona :)
może twój facet wali ślepakami
apolk.komar
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 września 2019, 16:44

Re: zla antykoncepcja

Post autor: apolk.komar »

antykoncepra nigdy nie ma 100 procententowej szans ze zadziała zawsze jest jakieś ryzyko ale potem całe zycie sie rodzi
ODPOWIEDZ