Czarni - Przysietnica

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Czarni - Przysietnica

Post autor: kibic jks1910 »

Nietypowa jak na obecny sezon pora meczu powinna nam pomóc w zdobyciu 3 pkt . Niedzielne terminy wyraźnie nam nie służa . Biegac , walczyc i się starac w Czarnych trzeba zapier.... Powodzenia :)
eN_
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 7 lutego 2012, 14:15

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: eN_ »

A po meczy kierunek Kraków i mecz
wisła Kraków - SANDECJA NOWY SĄCZ :super:

A co do meczu w Jaśle to tylko 3 punkty :D
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: CYNGIEL »

W Kołaczycach dostali ostatnio 5:0,myślę że my też podreperujemy sobie stosunek bramek,Tylko zwycięstwo. :ok: :piwo:
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: ragnar »

A czemu nie ma na mieście plakatów o meczu i tablicy na żwirki? Ludziska starsi internetu nie mają a mój ojczulek zawsze patrzył na tablice a tam nic nie ma o meczach.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: kibic jks1910 »

W pesymistycznym scenariuszu; po naszej przegranej w Jaśle i Krośnie i wygranej Łężyn w zaległym meczu z Grabówka spadniemy na koniec rundy za Łężyny :wstyd: a to już by był obciach . Oczywisciw wierze , że zakończymy runde na "pudle " Do boju ! Tylko o zwycięstwo ! :ok:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: CYNGIEL »

ragnar pisze:A czemu nie ma na mieście plakatów o meczu i tablicy na żwirki? Ludziska starsi internetu nie mają a mój ojczulek zawsze patrzył na tablice a tam nic nie ma o meczach.
Też jestem ciekawy kto i dlaczego usunął tablicę klubu przy Placu Żwirki i Wigury? :zalamany:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: lato »

Co do tablicy na Placu Żwirki i Wigury to postawiona była ,, podobno '' bez umowy ze Starostwem do którego ten teren należy i w związku z tym że w tym miejscu akurat pan Starosta widzi pomnik ku czci Żołnierzy Niezłomnych ,usunięto i obecnie jest w ZS nr.4 w Jaśle. O wskazanie nowego miejsce prosiłem już 3 miesiące temu radnych ale bez skutku. Dlaczego nie ma plakatów? Nie wiem,jak ja tym się zajmowałem były zawsze powieszone ,od pewnego czasu ktoś inny miał się tym zajmować z racji tego że mam sporo nowych obowiązków w klubie. Czy jutrzejszy mecz się odbędzie? Nie wiem,niedawno skończyłem trening ze swoja grupą i na godz. 18 dnia dzisiejszego ja osobiście nie widzę najmniejszych szans na rozegranie jutro meczu ze względu na ogromne kałuże na płycie boiska w przeważającej jego części, no ale z Partyzantem tez było tragicznie i grano więc może akurat się uda. W tym miejscu jak bumerang powraca sprawa boiska wymiarowego ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem ,które jak przygotowaliśmy projekt miało być budowane na bocznej płycie stadionu przy ul. Śniadeckich,ale w ostatniej chwili pan Burmistrz podobno się wycofał z tej inwestycji. Temat rzeka ale przykładowo niektóre grupy młodzieżowe klubu kończą rozgrywki dopiero 12 listopada a treningi w ostatnich 2 tygodniach praktycznie się nie odbywały ze względu na stan boisk lub brak oświetlenia i kolejny tydzień zapewne będzie podobnie.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: kibic jks1910 »

Burmistrz uważa , ze w tej lokalizacji nie ma szans na budowę dwóch boisk w tym jednego z bieżnią , a drugiego ze sztuczna nawierzchnią. Wyglada , ze idealna lokalizacja to teren przy MOSiR-ze . A co na Śniadeckich ? Chyba jakas galeria handlowa albo market :niepewny:
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: OBCY »

Odbył się mecz ? Jeśli tak to jaki wynik
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: OBCY »

3:1 dla CZARNYCH
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: CYNGIEL »

Brawo. :hurra: :hurra: :hurra: :piwo: :piwo: :piwo: Przewaga naszych ewidentna.Stracona bramka po spalonym.Brawo Urban :super:
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: kowalski38200 »

A jaki wynik juniorów starszych?
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: kibic jks1910 »

Tez nie mogę w to uwierzyć, ale juniorzy starsi przegrali w Stalowej Woli 16- 0 !! :wstyd: Ale jak się jedzie bez trenera i chłopcami z rocznika 2001 na zespól z rocznikiem 1999 z ambicjami na gre w CLJ to tak się to konczy . Mam nadzieje, ze po spadku do grupy B pojdzie nam lepiej . Powodzenia :)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: kowalski38200 »

Co znaczy 'bez trenera"? To oni nie mają trenera?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni - Przysietnica

Post autor: lato »

Z tego forum to widzę wszystkiego można się dowiedzieć tylko nie tego o czym jest temat. O meczu z Przysietnica i wygranej Czarnych jest 2 słownie dwa komentarze a już życzliwi zamiast dobre słowo po wygranej napisać wyciągają kompletnie nie w temacie Przysietnicy temat juniorów. Normalnych użytkowników to już może z trzech tutaj zostało i naprawdę szkoda cokolwiek pisać do niektórych łbów którzy tutaj mądrości swoje wypisują. Bawcie się sami w tym słownym bagienku. Amen
ODPOWIEDZ