Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

marta.ziomek pisze:Witam serdecznie, czy ktoś może wypowiedzieć się o doktorze Łukaszu Pietrusie. Słyszałam, że mówi wszystko dosadnie, nie owija w bawełnę,a mnie nie zraża takie podejście do pacjenta.
Chciałabym się dowiedzieć odnośnie moich problemów z płodnością (pscos i niedoczynność tarczycy). Czy mogę liczyć na jego fachową pomoc?
Ja chodzę do dr.Pietrusa. Chodziłam jak miałam problemy z zajściem w drugą ciążę, ale się udało. Potem robił mi cesarkę, też byłam zadowolona. Teraz się okazało że jestem w trzeciej ciąży i też do niego chodzę. Raczej mam do niego zaufanie, no i gość ma raczej sporą wiedzę i doświadczenie. Nie wiem jak z tym leczeniem niepłodności, u mnie nie znaleźliśmy żadnej konkretnej choroby, za którymś razem po prostu się udało.
EdytaXI
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 sierpnia 2017, 17:02

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: EdytaXI »

Co powiecie na temat dr Haliny Wróblewskiej Chruszcz? Nie mogę znaleźć żadnych opinii
Jagoda100
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2017, 17:32

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jagoda100 »

Czy jesteście zadowoleni z dr Pierza jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży?
Jaki jest koszt pierwszej wizyty? Jeżeli się pójdzie prywatnie to można dostać skierowanie na badania refunfowane czy tylko płatne?
Jaki jest koszt pierwszych badań?
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jowita »

Na wizycie prywatnej lekarz nie może wypisać skierowania na badania na NFZ.
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sem »

Ale można pójść do lekarza rodzinnego, który wypisze skierowanie, ale też nie na wszystko - z doświadczenia wiemy z małżonką jak to traktują: stać cię na prywatne chodzenie do lekarza to płać również za badania...
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jowita »

Może czasem się zdarzy jakiś rodzinny, który się na to zgodzi, ale raczej bym na to nie liczyła. Prowadzenie ciąży i związane z tym badania to nie jego działka, a jakaś morfologia od czasu do czasu nie wystarczy.
Tuptuś
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2 września 2017, 02:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tuptuś »

Dr sebastianka, to jedna wielka pomylka na usg nie zauwazyła bijacego serca. Wiec sie nie dziwie ze u ciebie czegos tam nie zauważyła. Jeżeli chodzi o usg pojecia zielonego o tym nie ma
Jagoda100
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2017, 17:32

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Jagoda100 »

A ile wynosi pakiet pierwszych badań?
co tam jest robione wtedy?
Tuptuś
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2 września 2017, 02:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tuptuś »

Ok260zl i tam jest na hiv grupa krwi, duzo badan jest za pierwszym razem
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarnulka187 »

Tuptuś pisze:Ok260zl i tam jest na hiv grupa krwi, duzo badan jest za pierwszym razem
Polecam badania w przychodni U Masteja. Jeżeli ktoś liczy się z kasą to Różnica na pierwszych badaniach min. 100zl.
yyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: yyy »

A jakie opinie na temat dr. Pierza? ktoś u niego prowadził ciążę? Słyszałam że przyjmuje na nfz w Skołyszynie w przychodni. czekam na opinie. Pilna sprawa.
Tuptuś
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2 września 2017, 02:24

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tuptuś »

Bardzo wporzadku lekarz, zawsze uspokoi i porozmawia chodze do niego od 2 lat i prowadzil moja ciaze bardzo trudba ciaze
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

Dzień dobry,

czy któraś z Pan miała badanie HSG- drożności jajowodów na NFZ w szpitalu w Krośnie bądź w Jaśle ? mozecie się podzielić wrażeniami ?
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

doorotka pisze:Dzień dobry,

czy któraś z Pan miała badanie HSG- drożności jajowodów na NFZ w szpitalu w Krośnie bądź w Jaśle ? mozecie się podzielić wrażeniami ?
Ja miałam. Robiłam w szpitalu w Jaśle, jestem zadowolona.
Rano przyjęcie na oddział, sprawy papierologiczne.
Potem poproszono mnie do pokoju zabiegowego na dezynfekcję pochwy (octaniseptem) a następnie przeszłam wraz z doktorem i pielęgniarką do gabinetu gdzie wykonuje się zdjęcia rentgenowskie. Lekarz założył wziernik, wprowadził cieniuteńki cewniczek do macicy i wpuścił przez niego kontrast. Radiolog zrobił zdjęcia w momencie przechodzenia kontrastu przez macicę i jajowody. Podanie kontrastu spowodowało niewielki ból - porównywalny do tego z pierwszego, czy drugiego dnia podczas miesiączki.
Potem pielęgniarka dała mi ligninę i odprowadziła na oddział. Tam leżałam 2 godziny. Ligninę wymieniłam na podpaskę, bo wypływały resztki kontrastu i lekko zaczęłam plamić. Po 2 godzinach do domu, na wynik z opisem czekałam kilka dni.
Hsg to nic strasznego, jeżeli jajowody są drożne, to prawie nie boli.
A to podstawowy zabieg do którego powinno się podejść, jeżeli staracie się o dzidziusia, a długo nie wychodzi.

Jak chcesz więcej szczegółów lub o coś dopytać, to zapraszam na priv :)
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

basia_85 pisze:
doorotka pisze:Dzień dobry,

czy któraś z Pan miała badanie HSG- drożności jajowodów na NFZ w szpitalu w Krośnie bądź w Jaśle ? mozecie się podzielić wrażeniami ?
Ja miałam. Robiłam w szpitalu w Jaśle, jestem zadowolona.
Rano przyjęcie na oddział, sprawy papierologiczne.
Potem poproszono mnie do pokoju zabiegowego na dezynfekcję pochwy (octaniseptem) a następnie przeszłam wraz z doktorem i pielęgniarką do gabinetu gdzie wykonuje się zdjęcia rentgenowskie. Lekarz założył wziernik, wprowadził cieniuteńki cewniczek do macicy i wpuścił przez niego kontrast. Radiolog zrobił zdjęcia w momencie przechodzenia kontrastu przez macicę i jajowody. Podanie kontrastu spowodowało niewielki ból - porównywalny do tego z pierwszego, czy drugiego dnia podczas miesiączki.
Potem pielęgniarka dała mi ligninę i odprowadziła na oddział. Tam leżałam 2 godziny. Ligninę wymieniłam na podpaskę, bo wypływały resztki kontrastu i lekko zaczęłam plamić. Po 2 godzinach do domu, na wynik z opisem czekałam kilka dni.
Hsg to nic strasznego, jeżeli jajowody są drożne, to prawie nie boli.
A to podstawowy zabieg do którego powinno się podejść, jeżeli staracie się o dzidziusia, a długo nie wychodzi.

Jak chcesz więcej szczegółów lub o coś dopytać, to zapraszam na priv :)
dziekuję bardzo, masz priv
ODPOWIEDZ