Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Joziiiiin »

Qrde, a ja przy kupnie auta zwracałem uwagę na stan techniczny .....gupi jakiś byłem....
Zimek20
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 09:08

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Zimek20 »

_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: _WHISKEY_ »

Joziiiiin pisze:Qrde, a ja przy kupnie auta zwracałem uwagę na stan techniczny .....gupi jakiś byłem....
Nie „byłem” tylko jesteś.
:wstyd:
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Joziiiiin »

Tu się schowałeś leszczyku ;)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

Należy dokładnie auto przed zakupem sprawdzić w ASO w typ wypadku najbliższe ASO jest w RZESZOWIE zawsze dokładnie sprawdzam auta przed zakupem w ASO kupuje tylko nowe i amerykańskie wozy aczkolwiek lubie też BMW 7 itd. polecam nie sprawdzasz auta w ASO to kupisz bubel i tyle dlatego właśnie kupujemy i sprzedajemy tylko nowe auta gwarancje zawsze itd. pozdrawiam.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Joziiiiin »

Lekcje już odrobiłeś dzieciaku ???
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

Ziomuś wydaje mi się ze się znamy :) hehe w temacie samochodów możemy gadać bo temat jest mi bardzo dobrze znany i lubiany teraz zdam prawko i jakiego mustanga się dorwe haha a RAV4 toyota stary model jest nie fajny ale ten nowy po lifcie jest kozacki coś w tym stylu to bym kupił ziomeczku. https://www.olx.pl/oferta/toyota-rav-4- ... 7;promoted to jest dobre autko za taniej niż 50 000zł nie kupisz nic dobrego chyba ze chcesz kupic sobie jakiegoś nie wiem to szukaj ofert za 2000zł i dokładaj do takich aut a wogole co te auta kosztują chlopie ja w swoim mam prawie motor 3.0 pali tyle co hehe :) w Busie też prawie 3.0 teraz do 2 aut dołożyłem tyle to bym taką RAV4 kupił miałem też ROVERA 75 auto kosztowalo mnie 30 000zł przez pomyłke mechanika :). hehe
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

każde autko które kupujesz patrz na książkę serwisową itd. potem umów się na wizytę w ASO i wiesz wszysko przed zakupem TOYOTA dobre auto to tez mi wygląda ale 2006 rok za taką cenę nie warto :) tyle w temacie pozdro.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Joziiiiin »

Lekcje, odrobiłeś już lekcje gimbusie ????
Nara
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 6 stycznia 2009, 16:57

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Nara »

kamil3 pisze:każde autko które kupujesz patrz na książkę serwisową itd. potem umów się na wizytę w ASO i wiesz wszysko przed zakupem TOYOTA dobre auto to tez mi wygląda ale 2006 rok za taką cenę nie warto :) tyle w temacie pozdro.
haha :mur: powodzenia z takim podejściem. Wystarczy że nie będę naprawiał auto w ASO i będziesz miał czyściutką historię pojazdu, a w rzeczywistości to może być już taki złom, że szkoda gadać w dodatku pięknie wyglądający pod sprzedaż i żadne ASO ci nie pomoże. Natomiast większośc aut ze stanów to masz sprowadzone i odrestaurowane złomy - chodzi o stare auta, nowe zaś przyjeżdżają w ćwiartkach bo inaczej się nie opłaca :cwaniak:
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

i dlatego właśnie kupuje tylko nowe i salonowe :) auta i jestem 1własciciel zawsze serwis ksiązka itd. na aso potem znowu przy sprzedaży sprzedaje i zostawiam w rozliczenie do nowego :) jeśli robisz w ASO na oryginałach i częściach to kosztuje nie raz sporo wiem pare razy robiłem skrzynie w CHRYSLER YOYAGER i wyszło 3 500zl za sama skrzynie :). tylko nowe i amerykańskie czasem japonce itd. francuzy też są dobre :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

czasem i używane znajdziesz w dobrej cenie tutaj np. masz fajna bmw Seri 1 w dobrej kasie w porównania do rej RAV 4 wole taką może kupie teraz taką 1 albo coś jeszcze lepszego 3 4 5 albo 7 pozdro :)

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... 3273ca7afe
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: Joziiiiin »

Nara pisze:
kamil3 pisze:każde autko które kupujesz patrz na książkę serwisową itd. potem umów się na wizytę w ASO i wiesz wszysko przed zakupem TOYOTA dobre auto to tez mi wygląda ale 2006 rok za taką cenę nie warto :) tyle w temacie pozdro.
haha :mur: powodzenia z takim podejściem. Wystarczy że nie będę naprawiał auto w ASO i będziesz miał czyściutką historię pojazdu, a w rzeczywistości to może być już taki złom, że szkoda gadać w dodatku pięknie wyglądający pod sprzedaż i żadne ASO ci nie pomoże. Natomiast większośc aut ze stanów to masz sprowadzone i odrestaurowane złomy - chodzi o stare auta, nowe zaś przyjeżdżają w ćwiartkach bo inaczej się nie opłaca :cwaniak:
Próbujesz dyskutować z dzieciakiem z wybujałą fantazją :) Prześledź jego wynurzenia...
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

ty to jesteś DANIEL zajebiście mądry człowiek :) wyłączam się z dyskusji siemanko.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Rav4 Jasło 1 właściciel - oszust

Post autor: kamil3 »

jak fura na początek to tylko taka bestia motor 5.0 najmocniejsza 6 coś pięknego warta tej kasy co do cala i srodek mój styl :D

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... zclg1.html super kozak fura.
ODPOWIEDZ