PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Jozin.1 pisze:
człowiek z lasu pisze:No tak. Emigranci głosu nie mają. Zapomniałem.
A to było by całkiem logiczne - wybierasz inny kraj więc wara od starego :) Nie widzę powodu dla którego uciekinierzy z kraju mieli by mieć prawo do wyboru skoro nie wracają....
Ciekaw jestem ilu obywatelom innych, niż Polska państw opowiedziałeś historię rodu Piastów w ich rodzimym języku, by nazywać ludzi pracujących na chleb uciekinierami.
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: lepidopterologia »

człowiek z lasu pisze:
lepidopterologia pisze:Znaczy się wara Tuskowi od Polski? :hyhy:
cześć ;)
Cześć ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Mąkę uzyskuje się za pomocą wiatraka ze zboża. A zboże jest symbolem wsi, której reprezentantem mieni się być PSL. A PSL było koalicjantem Platformy, której członkiem był minister Aleksander Grad, który sprywatyzował "Gamrat". I gdy w końcu A. Grad albo Jan Bury (którego nazwisko pojawiało się w kontekście prywatyzacji "Gamratu") stanie przed sądem, to może się okazać, że będzie sądzony przez człowieka, któremu przydzielono tę sprawę wskutek losowania a nie dlatego, że tak zdecydował prezes sądu... Jak ktoś oglądał "Nietykalnych", to pewnie zapamiętał jedną z ostatnich scen w których bohaterem zbiorowym była ława przysięgłych ;)
Stanie przed sądem? Naprawdę? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jeżeli w przypadku prywatyzacji "Gamratu" zostało złamane prawo, to co stoi na przeszkodzie, by A. Grad lub J. Bury stanęli przed sądem? :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Jeżeli w przypadku prywatyzacji "Gamratu" zostało złamane prawo, to co stoi na przeszkodzie, by A. Grad lub J. Bury stanęli przed sądem? :szok:
Jak widać, coś stoi, jako że zgłoszenie było i zostało zignorowane.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Jeżeli w przypadku prywatyzacji "Gamratu" zostało złamane prawo, to co stoi na przeszkodzie, by A. Grad lub J. Bury stanęli przed sądem? :szok:
Janek Bury przed sądem ??/ Chyba sobie żartujecie.... PiS już go raz tylko "zatrzymał" i zaraz wypuścił.... :rotfl:

A takie miało być rozliczanie pełowskich-arbuzich złodziei....przed wyborami :hyhy:
Ostatnio zmieniony 8 stycznia 2018, 11:59 przez Jozin.1, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:
Jozin.1 pisze:
człowiek z lasu pisze:No tak. Emigranci głosu nie mają. Zapomniałem.
A to było by całkiem logiczne - wybierasz inny kraj więc wara od starego :) Nie widzę powodu dla którego uciekinierzy z kraju mieli by mieć prawo do wyboru skoro nie wracają....
Ciekaw jestem ilu obywatelom innych, niż Polska państw opowiedziałeś historię rodu Piastów w ich rodzimym języku, by nazywać ludzi pracujących na chleb uciekinierami.
Podaj mi choć jeden, konkretny powód dlaczego ktoś kto sprzedał się za Oiro innemu krajowi, ma mieć wpływ na to dzieje się w moim ????

A Koronę Królów też im pokazałeś ? :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Janek Bury przed sądem ??/ Chyba sobie żartujecie.... PiS już go raz tylko "zatrzymał" i zaraz wypuścił.... :rotfl:
Taaak... Specjalne pisowskie brygady go zatrzymały i przewiozły na Nowogrodzką a tam trybunał pod wodzą Kaczora-Dyktatora go uwolnił? Bo mnie się wydawało, że zatrzymali go funkcjonariusze CBA a pozostawił na wolności sąd... Ale co ja tam mogę wiedzieć?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A czemuż to sąd go wypuścił ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zawsze są możliwe dwie opcje... 1. sąd uznał, że jego pozostawanie na wolności nie będzie wpływać na toczące się śledztwo; 2. sąd uznał, że pokaże pisiorom kto tu rządzi...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Rozumiem zatem, że prezes sądu, który wydał taką decyzję odebrał już swój fax.....

Ja mam ciekawszą teorię : po zatrzymaniu Jankowi pokazano co na niego mają - w rewanżu Janek pokazał dobrej zmianie co ma na nich.....i go wypuścili :)
podkreślam, że to tylko teoria, fantazja, projekcja, domysły, kofabulacje..... ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Z tego co pamiętam, to prokuratura Jasiowi chciała postawić zarzuty już w 2014 roku ale wówczas chronił go immunitet poselski. Został zatrzymany 18 listopada 2015 roku, gdy immunitet przestał go chronić... Na wolność wypuścił go sąd w Rzeszowie. Niektórzy twierdzą, że trudno będzie znaleźć sędziego, którego Jasio (członek Krajowej Rady Sądownictwa) nie zna... Prosze też zwrócić uwagę, że od 4 lat nie może się rozpocząć sprawa Mirosława K. (kiedyś, gdy był marszałkiem województwa podkarpackiego nazywał się Karapyta), bo sędziowie nie chcą orzekać w jego sprawie... A pytanie na kogo Jasio (teoretycznie rzecz rozważając, bo przecież napewno nic takiego nie miało miejsca) ma więcej "kwitów": na "dobrą zmianę" czy na sędziów pozostaje otwarte...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

ach ta kasta kolesi.... ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Jedyny fachowiec w tym rządzie.....

https://wiadomosci.wp.pl/anna-strezynsk ... 599557249a

i dlatego musiał odejść....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

ODPOWIEDZ