WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pionier
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2018, 17:53

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: pionier »

Korzystaliśmy z usług firmy Witrem. Prace budowlane zostały wykonane na prawdę dobrze, materiały na budowę dostarczano w terminie i takie które były uzgodnione. Kontakt z pracownikami jak z właścicielem był dobry do samego końca więc dziwię sie niektórym wpisom tak złośliwych. Jeszcze raz w tym roku będziemy korzystać z usług tej firmy przy realizacji kolejnych prac. Bardzo polecam tą firmę...
Lena278
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 stycznia 2018, 10:55

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Lena278 »

Bardzo dobra firma szybko i rzetelnie wykonane prace szef obecny na budowie, każdy problem rozwiązany od reki .Firma ta kończyła prace w moim domu po innej, która nie sprostała moim oczekiwaniom terminowo .Doradztwo szefa tej firmy oraz kierownika co do doboru materiału szybko i na temat .Dostarczone materiały na czas ,żadnych przestojów naciągania godzin .Serdecznie polecam tą firmę pozdrawiam
Borys41
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 stycznia 2018, 17:51

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Borys41 »

Witam.
Firma WITREM remontowała mój stary drewniany dom od podstaw po klucz.
Remont ten przebiegł szybko, sprawnie i zadowalająco.Pracownicy tej firmy odnosili się do mnie z szacunkiem i kulturą, zadania im zlecone wykonali w sposób prawidłowy i zgodny z sztuką budowlaną.Gorąco polecam i zachęcam do korzystania z usług tej firmy z Jasła.Pozdrawiam Borys
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Krzysztof123 »

Firmy nie znam aczkolwiek słyszałem sporo od znajomych na temat tej firmy i nie polecam :) może ktoś ma lepsze informacje to jak dobrze prace wykonują i terminowo to ok :) .
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Krzysztof123 »

Wydaje mi się ze sam właściciel robi sobie reklamę :) ale ok jak twierdzi ze Jego pracownicy dobrze wykonują prace i remontują to ok pozdrawiam bo to nowe konta na forum pozdrawiam Firmę WITREM nie znam tej firmy dobrze nie pracowałem ale znajomi mi mówili :) a pracowałem w jasielskich firmach budowlanych :)
kmkmkm
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 stycznia 2018, 11:06

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: kmkmkm »

Beznadziejna FIRMA, właściciel pozostawia klientów bez odpowiedzi, rządzi się jakby dla siebie budował czy remontował... UWAŻAJCIE bardzo na nich. :!: :!: :!:
NIE polecam tego wykonawcy :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
Nie brać pod uwagę - za chwilkę pewnie nie będzie i tak istniała!!!
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: boss »

Nie ma jak wpis konkurencji jak mi się wydaje. Osoba nowe konto i 1 post. Ale można i tak...
Ja poleca, bo korzystałem i jestem zadowolony
kmkmkm
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 stycznia 2018, 11:06

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: kmkmkm »

boss pisze:Nie ma jak wpis konkurencji jak mi się wydaje. Osoba nowe konto i 1 post. Ale można i tak...
Ja poleca, bo korzystałem i jestem zadowolony
... ha ha ha Wy w takim działaniu nie macie konkurencji... :wsciekly: , nie życzę Wam powodzenia - pieniądze jest dobrze brać, ale zapłacić komuś i rozliczyć się z kimś oj już bardzo trudno .:( - przykre!!! ale prawdziwe - a dowodów na partactwo cała masa , jak ktoś sobie życzy kontakt na priv :hurra:
Niezadowolona
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2018, 16:16

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Niezadowolona »

Ostrzegam przed tą firmą! Jeżeli chcesz mieć dobrze i terminowo zbudowany lub wyremontowany dom omijaj szerokim łukiem tą firmę. Zostałam oszukana i wybitnie źle potraktowana! Takiego stosunku do klienta jeszcze nigdy nie spotkałam.
Kontakt bardzo utrudniony, a wręcz go brak. Brak szacunku do klienta. Nie wspominając o nie trzymaniu się projektu!!!
Dramat!
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Krzysztof123 »

czyli firma klapa? nie fachowo podchodzi do Inwestycji najważniej liczy się ekipa solidność fachowość i rzetelność.
oszukany inwestor
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2017, 14:29

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: oszukany inwestor »

Ostrzegam wszystkich przed Witkiem i jego Witrem. Nic nie zrobione w terminie, bierze zaliczki z których się nie rozlicza, nie płaci podwykonawcom oraz za dostarczone materiały - współpracując z tym jegomościem proszę się przygotować na wizyty ludzi którym wisi kasę. Facet nie odbiera telefonów i wszystko ma w d.... . Wiem że nie jestem jedynym oszukanym przez tego typa - niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Chcecie mieć dobrze postawiony dom to unikajcie Witrem inaczej stracicie ciężko zarobione pieniądze !!!!
pimpin
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 18:51

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: pimpin »

oszukany inwestor pisze:Ostrzegam wszystkich przed Witkiem i jego Witrem. Nic nie zrobione w terminie, bierze zaliczki z których się nie rozlicza, nie płaci podwykonawcom oraz za dostarczone materiały - współpracując z tym jegomościem proszę się przygotować na wizyty ludzi którym wisi kasę. Facet nie odbiera telefonów i wszystko ma w d.... . Wiem że nie jestem jedynym oszukanym przez tego typa - niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Chcecie mieć dobrze postawiony dom to unikajcie Witrem inaczej stracicie ciężko zarobione pieniądze !!!!
moim zdaniem to solidna firma. a przede wszystkim uczciwa. Wszystko masz wyliczone przed budową a przy wzroście materiałów koszty ponosi właściciel firmy. solidny fachowiec. mnie stawiał stan surowy 100 m powierzchni użytkowej i jestem zadowolony. na koniec mi jeszcze wyrzucił 2 tysie bo wiedział że jadę z żoną na wczasy i dał nam na bilet.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: Łyssy »

oszukany inwestor pisze:Ostrzegam wszystkich przed Witkiem i jego Witrem. Nic nie zrobione w terminie, bierze zaliczki z których się nie rozlicza, nie płaci podwykonawcom oraz za dostarczone materiały - współpracując z tym jegomościem proszę się przygotować na wizyty ludzi którym wisi kasę. Facet nie odbiera telefonów i wszystko ma w d.... . Wiem że nie jestem jedynym oszukanym przez tego typa - niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Chcecie mieć dobrze postawiony dom to unikajcie Witrem inaczej stracicie ciężko zarobione pieniądze !!!!
Kamil znowu w akcji.....
kmkmkm
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 stycznia 2018, 11:06

Re: WITREM / WITREM LIMITED opinie...

Post autor: kmkmkm »

pimpin pisze:
oszukany inwestor pisze:Ostrzegam wszystkich przed Witkiem i jego Witrem. Nic nie zrobione w terminie, bierze zaliczki z których się nie rozlicza, nie płaci podwykonawcom oraz za dostarczone materiały - współpracując z tym jegomościem proszę się przygotować na wizyty ludzi którym wisi kasę. Facet nie odbiera telefonów i wszystko ma w d.... . Wiem że nie jestem jedynym oszukanym przez tego typa - niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Chcecie mieć dobrze postawiony dom to unikajcie Witrem inaczej stracicie ciężko zarobione pieniądze !!!!
moim zdaniem to solidna firma. a przede wszystkim uczciwa. Wszystko masz wyliczone przed budową a przy wzroście materiałów koszty ponosi właściciel firmy. solidny fachowiec. mnie stawiał stan surowy 100 m powierzchni użytkowej i jestem zadowolony. na koniec mi jeszcze wyrzucił 2 tysie bo wiedział że jadę z żoną na wczasy i dał nam na bilet.

.... ha ha ha .... dobre - ciekawe ilu rodzinom dołożył do wakacji - bzdury! :cisza: :cisza: :cisza:
ODPOWIEDZ