Księgowość firmy

O wszystkim, czyli o niczym...
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Księgowość firmy

Post autor: kamil3 »

to musisz mieć profesjonalistów od tego w firmie :)) i w własnym biurze pozdrawiam.
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Księgowość firmy

Post autor: BUDMAX »

własne drogie i profesjonalne biura :)
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Księgowość firmy

Post autor: BUDMAX »

tylko biura pozdrawiamy własne i prowadzić sobie rachunkowość polecamy :).
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Księgowość firmy

Post autor: kamil3 »

Moja firma ma profesjonalne biura zgadzam się z opiniami tylko biura samemu nie zrobisz księgowości nie ma szans pozdrawiam :) HDEKSPERT JASŁO oraz RZESZÓW biuro oraz inne pozdrawiamy nasze zaufane biura od lat oraz własne prowadzimy pozdrawiamy :)
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: Księgowość firmy

Post autor: cytrionka »

Mam teraz wykupiony pakiet w tax care, nie wychodzi to drogo, szybko można się z nimi dogadać i wszystko zrobić za pomocą maila, potem po papiery wysyłają kuriera, jak na razie pakietu nie przekraczam i mi w zupełnosci wystarcza do moich potrzeb.
Szarak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 7 października 2017, 19:56

Re: Księgowość firmy

Post autor: Szarak »

Prowadzę rozliczenie męża firmy i jedyne co stwarza mi problem to wprowadzenie tych wszystkich faktur i paragonów do systemu, na którym pracuję. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer, który zeskanowane dokumenty odpowiednio odczytuje i wprowadza je bezpośrednio do programu, na którym pracuję. Program ten znacznie ułatwił mi pracę, a dodatkowo sprawił, ze wyszukanie dokumentu nie zajmuje wiele czasu i można je podejrzeć w razie potrzeby nawet nie będąc w biurze.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Księgowość firmy

Post autor: jajaślanin »

Szarak pisze:Prowadzę rozliczenie męża firmy i jedyne co stwarza mi problem to wprowadzenie tych wszystkich faktur i paragonów do systemu, na którym pracuję. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer, który zeskanowane dokumenty odpowiednio odczytuje i wprowadza je bezpośrednio do programu, na którym pracuję. Program ten znacznie ułatwił mi pracę, a dodatkowo sprawił, ze wyszukanie dokumentu nie zajmuje wiele czasu i można je podejrzeć w razie potrzeby nawet nie będąc w biurze.
Czyli mamy "program-cud" w księgowości : na podstawie skanu faktury odróżnia przychód od kosztu ... :hurra:
Awatar użytkownika
PanBomba87
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 marca 2018, 14:29

Re: Księgowość firmy

Post autor: PanBomba87 »

Może warto doradzić się specjalistów z tej dziedziny? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie :)
Szarak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 7 października 2017, 19:56

Re: Księgowość firmy

Post autor: Szarak »

jajaślanin pisze:
Szarak pisze:Prowadzę rozliczenie męża firmy i jedyne co stwarza mi problem to wprowadzenie tych wszystkich faktur i paragonów do systemu, na którym pracuję. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer, który zeskanowane dokumenty odpowiednio odczytuje i wprowadza je bezpośrednio do programu, na którym pracuję. Program ten znacznie ułatwił mi pracę, a dodatkowo sprawił, ze wyszukanie dokumentu nie zajmuje wiele czasu i można je podejrzeć w razie potrzeby nawet nie będąc w biurze.
Czyli mamy "program-cud" w księgowości : na podstawie skanu faktury odróżnia przychód od kosztu ... :hurra:
Czy faktury stanowiące przychód, czyli faktury które sam wystawiłeś i masz w wersji elektronicznej, chcesz skanować? Czy to ma sens? Sensowne dla mnie jest tylko skanowanie faktur kosztowych, bo tych w wersji elektronicznej nie mam. I w tym mi własnie pomaga Invoice Digitizer.
kamilek231
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2018, 08:03

Re: Księgowość firmy

Post autor: kamilek231 »

Każda księgowość firmy jest trudna do prowadzenia według mnie
guziczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2018, 21:33

Re: Księgowość firmy

Post autor: guziczka »

Koniecznie zerknij na oferty w sieci - jest tego na prawdę wiele.
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Księgowość firmy

Post autor: muaha »

Ja korzystam z tax care, już od dawna w sumie. Nie mam im nic do zarzucenia, księgowość jest prowadzona naprawdę sumiennie. A ceny mają bardzo konkurencyjne. No i sporo dodatkowych pakietów i zniżek, z których też korzystam, żadna inna księgowa mi takich rzeczy nie oferowała ;)
Awatar użytkownika
Potyczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwietnia 2019, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księgowość firmy

Post autor: Potyczka »

Zgodzę się z poprzedniczką. Warto jest odłożyć księgowość na bok i zlecić ją komuś.
Awatar użytkownika
Konnvalia
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2019, 17:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księgowość firmy

Post autor: Konnvalia »

Księgowość dawno odłożyłam na bok. Inna firma się tym zajmuje.
okny
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2019, 16:10

Re: Księgowość firmy

Post autor: okny »

taka księgowość musi być na wysokim poziomie
ODPOWIEDZ