Biura rachunkowe, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: Tish »

Wiesz co, możesz pewnie płacić od faktury, ale bardziej się chyba abonament opłaci. Ja akurat jak wspominałam mam abonament. Ile by to u Ciebie było to możesz sobie sprawdzić na stronie u nich, bo jest tam kalkulator i od razu cenę podają. Fajne jest też, że w tax care masz w jednym miejscu księgową i porady prawne, bo to jednak sporo ułatwia jak się prowadzi firmę. No i całkiem bogatą bazę dokumentów mają online.
PaulaK
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 13 sierpnia 2017, 15:30

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: PaulaK »

Ja właśnie wolę biura rachunkowe. Korzystam natomiast teraz z Biura Rachunkowego Pana Macieja Godlewskiego z Gdańska, jednak wszystko jest załatwiane online (głównie telefon, e-mail itp). Wolę taką opcję, bo jest to dla mnie wygodniejsze.
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: sem »

a ja osobiście polecam z doświadczenia wygodne biura internetowe: ifirma.pl - z której korzystam i jestem w pełni zadowolony, w pakiecie dostaje się swojego księgowego, do którego zawsze można tel., e-mail, oraz panel, w którym mamy pogląd wszystkich dokumentów itd.,itp. oraz drugie biuro wfirma.pl
Master
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, 08:17

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: Master »

[quote="agnesska"]Poszukuję sprawdzonego biura rachunkowego, gdzie przeprowadzą mnie przez całą procedurę założenia działalności wraz z jej poprowadzeniem od strony księgowej. Ktoś coś? :)[/quote
Jasło ulica Floriańska 10. Pełen profesjonalizm , zajmuje się od założenia do prowadzenia księgowości i kadr
Andzia46
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2014, 11:27

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: Andzia46 »

Wnioski do PUP wypełniam bezpłatnie ABR tel. 502374016
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: kamil3 »

HD EKSPERT JASŁO polecamy najlepsze biuro w jaśle nie ma lepszego :)
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: cytrionka »

Znacie tax care? Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług, pakiety wychodzą bardzo korzystnie, kontakt z nimi jest błyskawiczny i wszystko w zasadzie mogę załatwic nie ruszając się z domu
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: muaha »

cytrionka, z nieba mi spadasz. Właśnie planuję przenieść do nich moją księgowość i szukam opinii. Korzystasz też z tych dodatkowych pakietów jak np. medyczny czy prawny?
Admex
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2021, 08:11

Re: Biura rachunkowe, opinie

Post autor: Admex »

Jeśli chcsz ogarnąć księgowość, to w pierwszej kolejnośći zapoznaj się z programem aFaktury, który ułatiw Ci wystawianie fektur klientom.
ODPOWIEDZ