PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

grzeh pisze:akutrat nie przypominam sobie abyś wcześniej tak walczyła o prawa pracowników, teraz już sam nie wiem czego Ty chcesz?

Chcesz powrócić do pracujących Niedziel?
Chcesz zmienić tą ustawę? A jeśli tak to jak?
Chcesz wolnych Niedziel?

A może jeszcze czegoś innego? Proszę o prostą, krótką odpowiedź, nie w stylu zielonego.
Dragoness wprawdzie nie wie czego chce ale gotowa życie poświęcić by to osiągnąć! A każdy swój post powinna kończyć zdaniem: a poza tym uważam, że wszystko co robi PiS jest złe! :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:akutrat nie przypominam sobie abyś wcześniej tak walczyła o prawa pracowników, teraz już sam nie wiem czego Ty chcesz?

Chcesz powrócić do pracujących Niedziel?
Chcesz zmienić tą ustawę? A jeśli tak to jak?
Chcesz wolnych Niedziel?

A może jeszcze czegoś innego? Proszę o prostą, krótką odpowiedź, nie w stylu zielonego.
Chcę żeby rząd zaczął coś robić naprawdę, nie po to, aby wygrać wybory. Chciałeś jedno, proste zdanie, to masz. A Sun Tzu na poważnie powinien pójść do lekarza, bo zaniki pamięci, to poważna sprawa. Obsesje na punkcie nieznanej osoby, także.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Wymienisz jakieś rozwiązanie, które zostało wprowadzone w ciągu ostatnich 2 lat i które nie budziło Twoich obiekcji i którego nie krytykowałaś? Choć jedno! :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Wymienisz jakieś rozwiązanie, które zostało wprowadzone w ciągu ostatnich 2 lat i które nie budziło Twoich obiekcji i którego nie krytykowałaś? Choć jedno! :rotfl:
Ustawa o IPN. Bum, ts..... zaostrzenie kar dla gwalcicieli, rozszerzenie zasad obrony koniecznej. Wystarczy?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... A wskażesz mi może, kiedy napisałeś pozytywny post o takich rozwiązaniach? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Słoneczko tak się zastanawiałam, w imię czego mam ci udowadniać, że nie jestem wielbłądem, no ale jako befer mam do czynienia nie z takimi dziecinadammi, więc
Re: PiS - rządy i opozycja
Postprzez dragoness » 18 lutego 2018, 14:39

Sun Tzu napisał(a):
Rany boskie! Światowy Kongres Żydów potępił wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, który powiedział, że oprócz zbrodniarzy polskich, rosyjskich, ukraińskich i niemieckich byli też zbrodniarze żydowscy a ty się jakimiś głupotami zajmujesz? Wy, Totalna Opozycja, naprawdę funkcjonujecie w innym świecie...

Pewien madry Żyd (bodajże Singer) powiedział, że Żyd nie może istnieć bez antysemityzmu i gdyby tenże nie istniał, to Żyd by go stworzył. pan Morawiecki powiedział głośno niewygodną prawdę. Taki artykuł znalazłam, oczywiście należy go przefiltrować przez źródło, ale część z tego to prawda. http://prawy.pl/66223-prawda-zydow-w-oc ... st-faktem/
Re: PiS - rządy i opozycja
Postprzez dragoness » 7 listopada 2017, 21:07

człowiek z lasu napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/projekt- ... ie/wzfwen5

PIS reformuje państwo. I bardzo dobrze.każda dziedzina jest ważna. Stosunek do zwierząt również, a jednym z zadań prawa jest edukacja.

Świetny pomysł. Podobnie jak uszczelnienie przepisów alimentacyjnych.
Cóż, ponadto małe, lokalne forum to ne jedyne miejsce do wyrażania poglądów.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:akutrat nie przypominam sobie abyś wcześniej tak walczyła o prawa pracowników, teraz już sam nie wiem czego Ty chcesz?

Chcesz powrócić do pracujących Niedziel?
Chcesz zmienić tą ustawę? A jeśli tak to jak?
Chcesz wolnych Niedziel?

A może jeszcze czegoś innego? Proszę o prostą, krótką odpowiedź, nie w stylu zielonego.
Chcę żeby rząd zaczął coś robić naprawdę, nie po to, aby wygrać wybory. Chciałeś jedno, proste zdanie, to masz. A Sun Tzu na poważnie powinien pójść do lekarza, bo zaniki pamięci, to poważna sprawa. Obsesje na punkcie nieznanej osoby, także.
Prosiłem nie w stylu zielonego...
Ja chcę od Ciebie usłyszeć konkretne stanowisko. rząd PiS mnie w tej chwili wogóle nie obchodzi.
Z tego co można wyłuskać w sieci - to wolne Niedziele to była jedna z deklaracji PiSu przed wyborami.
Obiecali - i tak zrobili.


--------------------------------------------------------
Pytam jeszcze raz:
Chcesz powrócić do pracujących Niedziel?
Chcesz zmienić tą ustawę? A jeśli tak to jak?
Chcesz wolnych Niedziel?

A może jeszcze czegoś innego?
Proszę o prostą, krótką odpowiedź.

Jakie jest Twoje stanowisko?
Nie obchodzi mnie PiS PO i inne partie, po prostu proszę o wyrażenie Twojego zdania w tym temacie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Panie grzehu kochany, pana i tak nie obchodzi moje zdanie, najważniejsze, że PiS "dotrzymał" obietnicy danej "Solidarności" i Kościołowi. Wolne niedziele można było zorganizować bez zamykania sklepów, ale do tego potrzebne są umiejętności, ktorych rządowi pisarze nie mają. Jak PiS tak kocha Węgry, to niech zobaczy, gdzie u nich wolne niedziele. I żeby była jasność, bo się pan nie odczepi. JESTEM za wolnymi niedzielami dla prracowników sklepów, bez wyjątków, obchodzenia przepiów i faktycznego pogarszania ich sytuacji.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Coś śmiesznego (chyba) w ten smutny jak pi..da piątkowy wieczór...

Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Panie grzehu kochany, pana i tak nie obchodzi moje zdanie, najważniejsze, że PiS "dotrzymał" obietnicy danej "Solidarności" i Kościołowi. Wolne niedziele można było zorganizować bez zamykania sklepów, ale do tego potrzebne są umiejętności, ktorych rządowi pisarze nie mają. Jak PiS tak kocha Węgry, to niech zobaczy, gdzie u nich wolne niedziele. I żeby była jasność, bo się pan nie odczepi. JESTEM za wolnymi niedzielami dla prracowników sklepów, bez wyjątków, obchodzenia przepiów i faktycznego pogarszania ich sytuacji.
Dziękuje za tak wyczerpującą odpowiedz.
JESTEM za wolnymi niedzielami dla prracowników sklepów, bez wyjątków, obchodzenia przepiów i faktycznego pogarszania ich sytuacji.
Rozumiem że wg Ciebie te działania obecnego rządu tylko pogorszyły sytuację pracowników. Pewnie następne wybory to zweryfikują.


Świadectwo sąsiada
http://niedziela.pl/artykul/67151/nd/Sw ... abnego.htm
(Jedwabne)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

http://m.niezalezna.pl/64248-premier-ew ... -najwiecej
Vs
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/konwoj- ... is/f830wzk

Przeczytałem te dwa artykuły pobieżnie i nie wiem o co chodzi politykom PO. Pomożecie? Promują pisenkę 40 do 1?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Widzisz leśny ludku, różnica jest taka, że peło nagradzało....urzędników, a PIS ministrów, czyli sami siebie....

POza tym ciemny lud już o tym zaPOmniał , a PiSie szabrownictwo to temat świeżutki.... :hyhy:

Co by nie było to totalnej trzeba oddać niezłe wyczucie czasu......
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

https://www.google.fr/amp/www.se.pl/amp ... 76114.html
Jak się pokopie to wychodzi 80 do 1. Nędzarze z tych PISiorów.
Rozdał urzędnikom po 10000 premii a zapomniał o ministrach, czy może nie zgodził się na ujawnienie wysokości nagród dla ministrów, a dziennikarze nie mieli śmiałości zapytać, bo wtedy była demokracja. Nabrali odwagi za dyktaturt. Takie to herosy dziennikarstwa. Tak, czy owak Goliat zaatakował golasa.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Tak czy siak ciemny lud przyjmuje tylko proste przekazy i raczej nie kopie ;)
Totalna : Dojna
1:0
ODPOWIEDZ