Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: JaślaninOn »

http://www.jaslo4u.pl/radni-chca-pelnow ... aslo-22873


co sądzicie o tych nagłych inwestycjach ?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Sun Tzu »

Jakich nagłych??? Jest Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej; jest możliwość otrzymania 1,4 mln zł dofinansowania, więc miasto próbuje po te środki sięgnąć. Jak się uda to Jasło będzie miało boisko treningowe, jak się nie uda to nie będzie. Miejmy tylko nadzieję, że radni miejscy nie zachowają podobnie do radnych powiatowych, którzy mając możliwość uzyskania 2,9 mln na rewitalizację budynku w Ożennej postanowili z tych pieniędzy zrezygnować...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18367
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Jakich nagłych??? Jest Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej; jest możliwość otrzymania 1,4 mln zł dofinansowania, więc miasto próbuje po te środki sięgnąć. Jak się uda to Jasło będzie miało boisko treningowe, jak się nie uda to nie będzie. Miejmy tylko nadzieję, że radni miejscy nie zachowają podobnie do radnych powiatowych, którzy mając możliwość uzyskania 2,9 mln na rewitalizację budynku w Ożennej postanowili z tych pieniędzy zrezygnować...
Zrezygnowali z kompletnie nierentownego przedsięwzięcia. Chwała im za to. A że w roku przedwyborczym wzrast aktywność rządzących, to już się zdążyliśmy przyzwyczaić.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: człowiek z lasu »

W jakim sensie nierentownego? W takim jak miejska komunikacja, kolej, szkoły, kluby sportowe itd?
Ożenna znajduje się w miejscu unikatowym pod względem ekologii. Zaraz obok ośrodka, w pewnym miejscu, rosną kasztany jadalne pomimo, że to środek dzikich Karpat, a nie Burgundia. Stoi stary budynek, który generuje koszty. Była szansa wyszarpnięcia 90 procent kasy na uczynienie z niego czegoś pożytecznego dla wszystkich. Jakby dobrze pomyśleć to i zarobić na tym można by było.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Sun Tzu »

Zrezygnowali z kompletnie nierentownego przedsięwzięcia. Chwała im za to. A że w roku przedwyborczym wzrast aktywność rządzących, to już się zdążyliśmy przyzwyczaić.
Ciekawy jestem jaka byłaby Twoja opinia, gdyby te 2,9 mln na rewitalizację budynku w Ożennej pozyskał starosta Sepioł, a radni powiatowi głosowali przeciw...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18367
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:W jakim sensie nierentownego? W takim jak miejska komunikacja, kolej, szkoły, kluby sportowe itd?
Ożenna znajduje się w miejscu unikatowym pod względem ekologii. Zaraz obok ośrodka, w pewnym miejscu, rosną kasztany jadalne pomimo, że to środek dzikich Karpat, a nie Burgundia. Stoi stary budynek, który generuje koszty. Była szansa wyszarpnięcia 90 procent kasy na uczynienie z niego czegoś pożytecznego dla wszystkich. Jakby dobrze pomyśleć to i zarobić na tym można by było.
O tak. jedno drzewo sprawi, że turyści bedą walić drzwiami i oknami. Poza tym, jakieś atrakcje? Fajnie "wyszarpnąć" kasę, wlozyć w remont, a potem nowy budynek, generujący koszty bedzie sobie stał. Nie pamiętam podobnie plomiennych wypowiedzi, gdy to samo chciał zrobić Kmiecik :hyhy: Sepioł nie ma parcia na szklo, ani nie lansuje przeznaczonych do rządzenia, nie mowiąc o całowaniu pierścienia lokalnego capo. Dlatego, niestety, już nie jest starostą.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Sun Tzu »

Tyle słów, by nic nie powiedzieć?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18367
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Tyle słów, by nic nie powiedzieć?
Panie Lucjusz. ja już swoje powiedziałam w komentarzach pod artykułem. Nie zwykłam bić piany, a betonu kruszyć mi się nie chce.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zadałem bardzo proste pytanie. I ku mojemu zdumieniu nie uzyskałem odpowiedzi... A co do głosowania radnych powiatowych... Ci, którzy głosowali przeciw zachowali się jak małe smarki, które postanowiły na zlość mamie odmrozić sobie uszy. Żałosne. Mam nadzieję, że będzie to ich ostatnia kadencja w Radzie Powiatu!

p.s.

Lucjusz? To niby ja? :niepewny:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: lato »

JaślaninOn pisze:http://www.jaslo4u.pl/radni-chca-pelnow ... aslo-22873


co sądzicie o tych nagłych inwestycjach ?
Ta inwestycja była planowana już dawno. W ostatnich miesiącach znalazła się jednak mająca widocznie dar przekonywania grupa osób , którym piłka nożna nie jest obojętna i rożnymi argumentami konkretnie zainteresowali pana Burmistrza i Radnych do podjęcia prób realizacji tego pomysłu. Najprostszy argument za realizacja tej inwestycji jest za oknem w obecnej chwili. Zawodnicy i mieszkańcy miasta będą mogli przez 12 pełnych miesięcy trenować i grać w piłkę na przyzwoitej nawierzchni a nie tylko przez 7 miesięcy a potem tułać się po orlikach i salkach w szkołach gimnastycznych.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18367
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Hmm... Zadałem bardzo proste pytanie. I ku mojemu zdumieniu nie uzyskałem odpowiedzi... A co do głosowania radnych powiatowych... Ci, którzy głosowali przeciw zachowali się jak małe smarki, które postanowiły na zlość mamie odmrozić sobie uszy. Żałosne. Mam nadzieję, że będzie to ich ostatnia kadencja w Radzie Powiatu!

p.s.

Lucjusz? To niby ja? :niepewny:
Fakt. Ostatnia. Podobnie jak starosty przywiezionego w teczce przez posła.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:W jakim sensie nierentownego? W takim jak miejska komunikacja, kolej, szkoły, kluby sportowe itd?
Ożenna znajduje się w miejscu unikatowym pod względem ekologii. Zaraz obok ośrodka, w pewnym miejscu, rosną kasztany jadalne pomimo, że to środek dzikich Karpat, a nie Burgundia. Stoi stary budynek, który generuje koszty. Była szansa wyszarpnięcia 90 procent kasy na uczynienie z niego czegoś pożytecznego dla wszystkich. Jakby dobrze pomyśleć to i zarobić na tym można by było.
O tak. jedno drzewo sprawi, że turyści bedą walić drzwiami i oknami. Poza tym, jakieś atrakcje? Fajnie "wyszarpnąć" kasę, wlozyć w remont, a potem nowy budynek, generujący koszty bedzie sobie stał. Nie pamiętam podobnie plomiennych wypowiedzi, gdy to samo chciał zrobić Kmiecik :hyhy: Sepioł nie ma parcia na szklo, ani nie lansuje przeznaczonych do rządzenia, nie mowiąc o całowaniu pierścienia lokalnego capo. Dlatego, niestety, już nie jest starostą.[/quot

Chodziło mi bardziej o niezwykłość warunków przyrodniczych, ale chyba niejasno się wyraziłem. Inne atrakcje? Skromnie. Nie ma Mcdonalda, ani kina 4d, tylko drzewa, no i rysie, wilki, niedźwiedzie i reszta tego dzikiego towarzystwa.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: BodeineBrazy »

Znowu trzy te same osoby zaszczekaly kolejny temat.
Moderatorze gdzie jesteś?Nie pozwól z forum robic prywatnego czata...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: człowiek z lasu »

No wybacz, ale nie wszyscy zajmują się antyreklamą nielubianych pizzerii. Wróć na swój posterunek, bo Cię zaszczekamy ;)
Fukin_Mint_13
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 12:45

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Fukin_Mint_13 »

BodeineBrazy pisze:Znowu trzy te same osoby zaszczekaly kolejny temat.
Moderatorze gdzie jesteś?Nie pozwól z forum robic prywatnego czata...
Nie widzisz typie, ze kiedy Ty obśmiewasz pizzerie to na tym samym forum grupka ludzi ratuje Świat?
Nie kumasz, że tu mają swoje poletko bo w realnym życiu nikt by nie zniósł takiego nudzenia i wałkowania?
Spór to ich życie a tu mogą dorwać "wolnych słuchaczy" i ich męczyć.
ODPOWIEDZ