Weekend z narzeczona

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Zynek6 »

do Gorajowic do lasu
Matyjasik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2017, 18:18

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Matyjasik »

Tatry odradzam, ostatnio bardzo zatłoczone, Bieszczady :ok:
listopadka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 listopada 2017, 12:22

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: listopadka »

Tylko Szczawica :)
Zielona75
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2018, 17:54

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Zielona75 »

Ja polecam Olchowiec w Bieszczadach a dokładnie Villę Collis :) Fajny obiekt dla zakochanych. Dla lubiących luksus przestronne pokoje z pięknym widokiem i dobre jedzenie w hotelowej restauracji. Do tego spa, sauna i basen. Wszystkie atrakcje tylko dla gości Villi :)
Zuza20
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2018, 07:44

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Zuza20 »

Witaj Zielona75, w Bieszczadach z pewnością jest pięknie ale ja osobiście nie lubię pluskać się w wodzie ani siedzieć w gorącu. Jestem zwolenniczką atrakcji na zewnątrz. Jak mogę spędzić romantyczny wypad z partnerem w hotelu Collis?
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Zynek6 »

Zuza20 pisze:Witaj Zielona75, w Bieszczadach z pewnością jest pięknie ale ja osobiście nie lubię pluskać się w wodzie ani siedzieć w gorącu. Jestem zwolenniczką atrakcji na zewnątrz. Jak mogę spędzić romantyczny wypad z partnerem w hotelu Collis?
W łóżku :(
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: świnia »

Coś bym doradziła tylko musisz podać więcej danych. Kto sponsoruje tem wypad ? Równouprawniony ? Ona płaci ? Ty ?
Joanofdark
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwietnia 2018, 17:49

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Joanofdark »

Żeby spędzić czas z narzeczoną wystarczy trochę inwencji twórczej! Dużo zależy niestety od budżetu... Ale wycieczki offroadowe, quady, czy rejs statkiem, to nie lada atrakcja! Dla tych co lubią chodzić, polecam nie tylko połoniny, ale np. dolinę KRYWEGO z ruinami kościoła i plażą nad Sanem + piknik np. Ja osobiście spędzam czas na rajdach terenówkami z mężem, a później powrót właśnie do luksusowego hotelu po "cioraniu" w błocie to super kontrastyczne połączenie. Do tego polecam Bieszczady :)
P.S. Dla lubiących adrenalinę jest również całkiem fajna strzelnica ;)
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Symyrdn »

pol litra na leb w sobote z narzeczona i jakos dalej pojdzie prawdopodobnie ja wytnie do spania i macie free wieczor :)
driver1234
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 18:24

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: driver1234 »

no to masz duzy problem jak nie wiesz gdzie swoja narzeczona zabrac ....
MagdaBula
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwietnia 2018, 13:31

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: MagdaBula »

Zielona75 pisze:Ja polecam Olchowiec w Bieszczadach a dokładnie Villę Collis :) Fajny obiekt dla zakochanych. Dla lubiących luksus przestronne pokoje z pięknym widokiem i dobre jedzenie w hotelowej restauracji. Do tego spa, sauna i basen. Wszystkie atrakcje tylko dla gości Villi :)
Gdzieś słyszałam o tym miejscu, ale nie za wiele. Możesz napisać coś więcej? Jakie atrakcje np dla najmłodszych, czy znajdę coś poza ośrodkiem? Wielkie dzięki i pozdrawiam
Zielona75
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2018, 17:54

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Zielona75 »

MagdaBula co prawda temat dotyczy zakochanych ale odpowiem. Villa Collis jest właściwie dla każdego. Dzieci mogą się bawić zarówno w przeznaczonym dla nich basenie jak i przy ładnej pogodzie na dworze. Na terenie znajduje się duży plac zabaw z huśtawkami, trampoliną i boiskiem do koszykówki i siatkówki :) Poza samym Hotelem można odwiedzić np. stadninę koni, rezerwat Sine Wiry, czy zaporę wodną w Solinie. Dla piwoszy polecam Browar Ursa Major gdzie można spróbować wielu wariantów tego trunku ;) Pozdrawiam :)
okulistkax
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 października 2018, 19:39

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: okulistkax »

Polecam Ci zakopane jesienną porą. Zabierz ją na śniadanie na pyszną jajecznicę na Krupówki.
krysteczek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 października 2018, 08:13

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: krysteczek »

Również polecam Zakopane. Piękna magiczna polska kraina .
Awatar użytkownika
Mroova
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 lipca 2019, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekend z narzeczona

Post autor: Mroova »

Szukacie czasem noclegów na AirBnb?
ODPOWIEDZ