szukam firmy ścinającej drzewa

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: irek28061988 »

Witam, jak w temacie, szukam jakiejś firmy z Jasła lub okolic która profesjonalnie ścina drzewa położone w trudnych miejscach.
Mówiąc tu o trudnych miejscach mam na myśli drzewa położone blisko dróg, zabudowań, linii telefonicznych.

A jezeli chodzi o szczegóły tego drzewa to są one następujące:
Jest to lipa około 20 metrów wysokości, położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi, linii telefonicznych, domu mieszkalnego i budynku gospodarczego.

Jeżeli ktoś miał taki sam problem ze ścinką jak ja to proszę o jakieś namiary na firmy z których pomocy korzystał,
aha i jeszcze jedno, ile taka usługa mogłaby kosztować? i ewentualnie czy możliwe jest zgłoszenie tego do odpowiednich służb żeby nie musieć płacić za ta ścinkę, bo podkreślam że to strach żyć w pobliżu tak ogromnego drzewa.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: JURT »

Nie mam kontaktu do takiej firmy ale albo na jaslo4u albo jaslonet niedawno widziałem ogłoszenie takiej firmy. Oni właśnie dokonywali wycinki drzew w trudnych miejscach. Poszukaj w ogłoszeniach.
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: czarny2962 »

PROSZE ZADZWONIC POD TEN NUMER 790 491 975 MARCIN.Pan ten zajmuje sie wycinka dzew bardzo trudnych warunkach profesjonalny polecam
blady janek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 16 marca 2010, 14:00

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: blady janek »

Jeśli trudne warunki jak najbardziej Marcin, ja jestem bardzo zadowolony z jego usługi.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: JURT »

Szukam rębaka do wynajęcia napędzanego silnikiem spalinowym, elektrycznym lub ciągnik z rębakiem. Zna ktoś taką osobę, która chce dorobić i świadczy takie usługi?? Będę wdzięczny za namiary.
batus23
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2016, 10:49

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: batus23 »

Dokładnie firma dużo powie, weź jedną osobę z piłą!
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: Versal »

irek28061988 pisze:Witam, jak w temacie, szukam jakiejś firmy z Jasła lub okolic która profesjonalnie ścina drzewa położone w trudnych miejscach.
Mówiąc tu o trudnych miejscach mam na myśli drzewa położone blisko dróg, zabudowań, linii telefonicznych.

A jezeli chodzi o szczegóły tego drzewa to są one następujące:
Jest to lipa około 20 metrów wysokości, położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi, linii telefonicznych, domu mieszkalnego i budynku gospodarczego.

Jeżeli ktoś miał taki sam problem ze ścinką jak ja to proszę o jakieś namiary na firmy z których pomocy korzystał,
aha i jeszcze jedno, ile taka usługa mogłaby kosztować? i ewentualnie czy możliwe jest zgłoszenie tego do odpowiednich służb żeby nie musieć płacić za ta ścinkę, bo podkreślam że to strach żyć w pobliżu tak ogromnego drzewa.

koszt ścięcia takiego drzewa około 800 zł
508124133
piotrkaczmarek01
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:30

Re: szukam firmy ścinającej drzewa

Post autor: piotrkaczmarek01 »

Zgadzam się, że takie stare drzewa trzeba wycinać, bo są niebezpieczne. W wielu miejscach widziałem takie drzewa, które zagrażają przechodniom.
ODPOWIEDZ