Krem na przebarwienia

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:52

Krem na przebarwienia

Post autor: Maniutek »

Witam wszystkie Panie :)
Otóż zona zażyczyła sobie na urodziny w ramach prezentu jakiś dobry krem na przebarwienia oraz pierwsze objawy starzenia.I tu moje pytanie do Was jaki byście poleciły bo jako męska część jestem w tym ciemny a chciałbym żeby była zadowolona.Napisała mi nawet na kartce,że ma cerę mieszaną więc potrzebuje czegoś pod tym kątem.Jakich kremów Wy używacie i sie sprawdzają?Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
aagaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 września 2016, 09:19

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: aagaa »

Również szukam ;)
sara-narat
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 października 2016, 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: sara-narat »

Polecam kupować kremy z marek dermokosmetycznych bo są lepsze niż jakieś tam nivea czy inne tego typu. Dla każdego coś innego. Każda cera jest inna i niestety trzeba sprawdzać metodą prób i błędów. często firmy oferują próbki dzięki którym można sprawdzić który krem nam bardziej pasuje czy nie jest za ciężki, czy nie podrażnia, czy się dobrze wchłania. Ja osobiście używam kremów z firmy Iwostin albo pharmaceris bo dobrze się wchłaniają trochę kosztują ale widać efekty których oczekuje od tych kosmetyków.
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: Róża-6334 »

Te dermokosmetyki to dobry pomysł, mają lepszy skład.
Awatar użytkownika
osti
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 grudnia 2016, 18:20

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: osti »

Na przebarwienia i plamy na twarzy najlepsza jest czysta witamina C na twarz. Można kupić w internecie. Ceny od 40 do 100 zł, ale efekt taki jak po zabiegu u kosmetyczki za kilkaset złotych.
KamaBlog
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 sierpnia 2017, 12:20

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: KamaBlog »

kolagen na przebarwienia najlepszy
Awatar użytkownika
Karcia123
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: Karcia123 »

Ja lubię kremy naturalne. Sprawdzają się najlepiej przyznam strzeże.
Margaret35
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 lutego 2018, 03:34

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: Margaret35 »

Ja mam brzydkie przebarwienia skóry na buzi, po solariumm :( Było się młodym i nadużywało się sztucznego opalania, a teraz się płaci za to... Moja przyjacióła ma ten sam problem i poleciła mi olejek Bio-oil. I muszę Wam powiedzieć, że odkąd go stosuję, czyli ok miesiąca, koloryt skóry się powoli wyrównuje. Preparat ma dobry skład, ładny zapach i dość szybko się wchłania, nie pozostawiając brudnych plam na ubraniach.
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: energia007 »

Niestety nie kazdy problem da się rozwiązać kremami ale w dzisiejszych czasach jest duzo lepszych i bardziej skutecznych mozliwosci. Jesli chcesz by zona byla faktycznie zadowolona to kup jej jakis bon czy voucher do kliniki medycyny estetycznej. Ja sama bylam w Melitusie u dr Grzegorza Kołodziejskiego, to super dermatolog z doświadczeniem i podejściem :) Ja bym wolala dostac cos takiego niz krem który może nie zadziałać tak jak powinien a nawet i pogłębić problem jeśli bedzie nieodpowiednio dobrany
Monika888
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, 14:46

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: Monika888 »

a na przebarwienia po trądziku jakie macie sposoby, preparaty?
Dweller
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2018, 10:07

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: Dweller »

z kremów na przebarwienia moge polecic krem flos-leku white&Beauty, krem SVR Clairial oraz firmy Oceanic krem depigmentacyjny Melacerin.Na twarz stosowałam krem z wit c Active CXL La roche Posay,skutecznie zmniejszał przebarwienia w szybkim tempie tylko nie nalezy przesadzac z jego uzywaniem bo może brudzić ubrania na żółto.
Gabrielaa20
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 30 października 2018, 21:37

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: Gabrielaa20 »

na przebarwienia bardzo dobry jest olejek bio oil, mojej siostrze wyleczył przebarwienia posłoneczne i przy okazji nawilżył skórę. trzeba być systematycznym i będzie działał.
Awatar użytkownika
OlaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 3 lutego 2019, 18:43

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: OlaKos »

Uważam, że nie powinno się dobierać kremu na przebarwienia samemu. Najlepiej udać się do lekarza dermatologa i posłuchać porady.
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: strzala_amora »

gdzie ta baze kupie? w kosmetycznym jakims czy na necie tylko?
PoldekMisiak
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 7 września 2023, 11:46

Re: Krem na przebarwienia

Post autor: PoldekMisiak »

Nie znam kremów ale polecam maść na ból [...]
ODPOWIEDZ