PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Dobranocne przesłanie dla sygnalisty.....

Obrazek
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

No popatrz. Ta unia wcale nie była nikomu do niczego potrzebna. Przecież miejsce Polaka jest w Polsce, w swojej gminie. A swoją drogą, jakie trzeba mieć szerokie horyzonty, by w bogactwie zawodów widzieć dla siebie miejsce tylko przy podcieraniu tyłków. Przecież są szkoły, możesz się uczyć. I jeszcze jedno. Ciesz się, że rządzi PIS i w Polsce nie brakuje pracy...
Ach ci zakompleksieni kolesie, którzy mają tyle do powiedzenia w internecie na temat rodaków pracujących za granicą. W życiu realnym nie spotkałem żadnego.
Ostatnio ratowałem zdrowie, a prawdopodobnie i życie takim udacznikom, którzy przyjechali na wycieczkę bez znajomości języka i poczuli się osaczeni przez kolesi na dworcu, w miejscu gdzie pracuję. Jeden z nich leżał na poboczu, gdy wracałem z pracy. Był pobity, to fakt. I zginęła mu kasa. Poświęciłem sporo wolnego czasu na tłumaczenie w szpitalu personelowi, że pije piwo na poczekalni, bo przyjechał sie zabawić i głównie piwo miał w plecaku. Już trzy tygodnie temu ten twardy rodak miał mi przesļać pieniądze za wynajęcie dla nich pokoju w hotelu na dwie doby, do czasu przyjazdu #husarii z odsieczą paryską. Będzie miał koszmary z arabami w roli głównej przez jakiś czas.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:To dobrze. Nikt nie przyczepi się do źródła.
prosze o wyjaśnienie. jakiego źródła?
Informacji, żabciu.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:No popatrz. Ta unia wcale nie była nikomu do niczego potrzebna. Przecież miejsce Polaka jest w Polsce, w swojej gminie. A swoją drogą, jakie trzeba mieć szerokie horyzonty, by w bogactwie zawodów widzieć dla siebie miejsce tylko przy podcieraniu tyłków. Przecież są szkoły, możesz się uczyć. I jeszcze jedno. Ciesz się, że rządzi PIS i w Polsce nie brakuje pracy...
Ach ci zakompleksieni kolesie, którzy mają tyle do powiedzenia w internecie na temat rodaków pracujących za granicą. W życiu realnym nie spotkałem żadnego.
Ostatnio ratowałem zdrowie, a prawdopodobnie i życie takim udacznikom, którzy przyjechali na wycieczkę bez znajomości języka i poczuli się osaczeni przez kolesi na dworcu, w miejscu gdzie pracuję. Jeden z nich leżał na poboczu, gdy wracałem z pracy. Był pobity, to fakt. I zginęła mu kasa. Poświęciłem sporo wolnego czasu na tłumaczenie w szpitalu personelowi, że pije piwo na poczekalni, bo przyjechał sie zabawić i głównie piwo miał w plecaku. Już trzy tygodnie temu ten twardy rodak miał mi przesļać pieniądze za wynajęcie dla nich pokoju w hotelu na dwie doby, do czasu przyjazdu #husarii z odsieczą paryską. Będzie miał koszmary z arabami w roli głównej przez jakiś czas.
urzekła mnie twoja historia, podobnie jak ta, gdy opowiadałeś żabojadom historię Piastów w ich ojczystym języku.....wielkie WOW !!!
A życiorys braci Kaczyńskich też im już opowiedziałeś ???
Musisz im koniecznie opowiedzieć jak dzielnie walczyli z komuną :hyhy:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Poza gminą Jasło i grillem w majówkę też toczy się życie i to czasem nawet ciekawie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

sygnalista z lasu pisze:Poza gminą Jasło i grillem w majówkę też toczy się życie i to czasem nawet ciekawie.
Czyli nie dowiedzą się jak to Lech Kaczyński organizował strajk w Stoczni Gdańskiej , ani o brutalnym internowaniu Jarosława Kaczyńskiego...??? :zawstydzony:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Dokładnie. Mieszkańcy jednej z największych potęg świata tylko czekają, by poznać nazwiska aktorów polskiej sceny politycznej. Masz okazję się wykazać. Na razie odkrywają Polskę jako destynację turystyczną i jedzą pierogi lepiej niech tak zostanie.
Samira
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2018, 14:47

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Samira »

Ale PIS robi to samo co PO czyli nic nowego się nie dzieje.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

hehehehe, bo wszyscy niby jesteśmy równi.....

Obrazek

ale widać są i równiejsi.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nitras to ten od przeszukiwania torebek?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A u was Murzynów bijo ???

Tylko tyle masz do naPiSania w tym temacie pisowski lizusie ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nie uczyli, że nie odpowiada się pytaniem?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Tyle tylko masz do naPiSania lizusie pisowski ???
BUDMAXJASŁO
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 maja 2018, 23:39

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: BUDMAXJASŁO »

netto brutto jak mówie [...] z tym pisem :D
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

.Nowoczesna się rozpada... ;)
ODPOWIEDZ