Odchudzanie

O wszystkim, czyli o niczym...
giro44
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 sierpnia 2017, 17:24

Re: Odchudzanie

Post autor: giro44 »

a może mniej drastycznie, czyli ograniczenie cukru w naszym menu
lauraC
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 24 czerwca 2017, 10:44

Re: Odchudzanie

Post autor: lauraC »

ja też raczej odpuszcza wszystkie tematy diety, ktore wiążą się z tabletkami. Dla mnie jedyne rozsądne wyjście to zwyczajnie zdrowa zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. To działa dosłownie na wszystko! Pół roku temu zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Opracowaliśmy plan żywieniowy, którego trzymam się do dzisiaj. Ale zmianiłam dosłownie wszystko - cały styl życia. A wyszło to na plus chyba pod każdym względem: wcześniej nie mogłam się obejść bez dicopeg 10g bo zaparcia mi towarzyszyły na każdy kroku przez nieregularne i tłuste jedzeznie, schudłam już 10 kg, a przede wszystkim czuje sie świetnie!
franiaaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 listopada 2017, 18:10

Re: Odchudzanie

Post autor: franiaaa »

warto odchudzać się z pomocą dietetyka, który pomoże nam w rozpisce co możemy jeść i kiedy. Ważne jest żeby od razu nei rezygnować ze wszystkiego, a najlepiej jest jeść wszystko ale w małych ilościach. Ja schudłam kiedyś 7 kg i później miałam problemy związane z trawieniem. Najgorszy to był ten ciężki i wielki brzuch po posiłku. Dopiero roztwór z dicopeg 10g mi pomógł
anitka60
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 31 grudnia 2016, 09:02

Re: Odchudzanie

Post autor: anitka60 »

ruch jest najważniejszy, dieta jest dobra w tedy, jesli jemy z umiarem, ja jem wszystko na śniadanie kanapki z serem zolte.hochland.pl/ na obiad jakaś zupa, a na kolacje sałatka i czuje się świetnie :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Odchudzanie

Post autor: dragoness »

anitka60 pisze:ruch jest najważniejszy, dieta jest dobra w tedy, jesli jemy z umiarem, ja jem wszystko na śniadanie kanapki z serem zolte.hochland.pl/ na obiad jakaś zupa, a na kolacje sałatka i czuje się świetnie :)
Ile ci firma płaci?
Cragnar
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 7 stycznia 2018, 01:03

Re: Odchudzanie

Post autor: Cragnar »

Ja po prostu zaczęłam ćwiczyć i ograniczyłam słodycze. Po 3 miesiącach zmieniłam ciuchy na dwa rozmiary mniejsze. Bez żadnych cudownych specyfików - wystarczyło trochę samodyscypliny.
Glosikx00
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 lutego 2018, 12:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odchudzanie

Post autor: Glosikx00 »

Teraz trzeba uważać na opinie, bo coraz trafiam na jakieś płatne polecanie przez inne osoby. Strach coś kupować.
basiaborys90
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 marca 2018, 15:09

Re: Odchudzanie

Post autor: basiaborys90 »

Nie przesadzajmy, preparaty naturalne zwłaszcza ziołowe są ok. Nie mają skutków ubocznych i są skuteczne. Np. taki wyciąg z ostropestu, zielona kawa itp...
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Odchudzanie

Post autor: viktoria11 »

ja w pierwszej kolejności udałam sie do dietetyka - pierwsza wizyta darmowa zeby sprawdzic czy np niemam za duzo wody w organiżmie ile powinnam ważyć itd... i wyszlo że przy wzroście 169 waże 66 i pani dietetyk twierdzi że mam 7,5 kg nadwagi!. (dodam że mam 2 dzieci i podczas każdej ciąży przybrałam 20 kg i 22 kg po czym waga wynosiła zawsze 60 kg- po 2 ciąży zostalo mi te 6 kg) wyszlo że mam za duzo wody w organiźmie więc zalecenia zioła m.in ziele bratka, zielona herbata.. regularne posiłki bo przy dwójce dzieci bywało że jadłam sniadanie i dopiero po 17 obiado-kolacje i potem podjadałam późnym wieczorem.... i mój jedyny nałóg słodycze mogłam zjeśc spokojnie całą czekolade z orzechami i nic jeszcze poprawiłabym ptasim mleczkiem:) dlatego kupiłam zwykły chrom i powiem że chyba działa bo od miesiąca nie jadłam słodyczy ani nie mam poprostu na nie ochotę...... tzn w niedziele do kawy zjem pieczone ciasto czy jakiegos herbatnika ale w rozsadnych ilościach...... ćwiczę codziennie.. synek idzie na drzemke ja włączam turbo spalanie i ćwiczę... waga spada 0,5 kg tygodniowo... przed każdym treningiem piję czerwona herbate i smaruję nogi brzuch balsamem rozgrzewającym który wzmacnia spalanie tłuszczu.... kiedys stosowałam zielony jęczmień ale nic kompletnie nie działał za to kawa mc cafe green active tak wypita przed wyjściem na spacer ale nigdzie jej nie mozna juz dostać.... nie stosuję żadnej konkretnej diety jem normalnie ale mniejsze ilości (zamiast 15 pierogów zjadam 8:) i szukam też zdrowych przepisów bo jest ich całe mnóstwo:)powodzenia
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Odchudzanie

Post autor: viktoria11 »

aa i u mnie był ogromny problem z zaparciami polecam rano na czczo wode z cytryną taka letnią a w ciagu dnia smoothie z owocow ( np truskawki jagody kawałek banana) z jogurtem naturalnym z nasionami chia (wcześniej namoczone) namoczone też siemie lniane i płatki owsiane błyskawiczne pycha i działa:)
Natkena
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2018, 09:13

Re: Odchudzanie

Post autor: Natkena »

Dieta i ćwiczenia to przede wszystkim. Ja nie byłam u dietetyka i nie żałuję, bo schudłam już 10kg. Bardzo pomogły mi w tym zioła Fibra Vitale. Właśnie tak jak piszecie, dużo błonnika jest bardzo potrzebne w diecie i w fibravitale jest ich bardzo wiele. zawierają babkę płesznik, siemię lniane i babkę jajowatą. wolę to od tabletek, których skład jest często wątpliwy
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Odchudzanie

Post autor: viktoria11 »

a sprawdze sobie te zioła bo u mnie problem i zaparciami czasem cera poczytam sobie. a dietetyk to tak poszłam jedynie żeby sprawdzić poziom wody tłuszcz itd darmowa pierwsza wizyta..... ja sprawdzam sobie BMI na internecie i mieścilo się w normie a tu mi dietetyk mówi i pokazuje wykres że mam 7 kg nadwagi troche mnie to zszokowało bo ja od kilknast lat dbam o prawidlową wagę i sprawdzam BMI na internecie i zawsze myślałam że tak wylicza prawidlowo a tu okazje się nadwaga i już niewiem czy dietetyk zawyża żeby częsciej chodzić i zrzucić więcej czy na internecie źle pokazuje bo jak wpisałam wage którą mi pani dietetyk wpisała za moja zdrową to mi pokazało że jest blisko niedowagi........ i właśnie coś mi tu niegra..... dlatego sama wziełam się za siebie i narazie u mnie też 3 kg mniej w 6 tyg i bez mierzenia diety głodowania itd.......
gagatek22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 25 maja 2017, 11:28

Re: Odchudzanie

Post autor: gagatek22 »

żona przeszła na dietę pudełkową lightdiet i schudła trochę mnie się tam i z krągłościami podoba. No ale jak się uparła to ja nic nie poradzę, Niech się odchudza oby tylko na wiór się nie odchudziła bo nawet złapać nie będzie za co
Beny Kuleczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 lutego 2018, 21:39

Re: Odchudzanie

Post autor: Beny Kuleczka »

a ja schudłam z Dr Osmenda Joanna 30 Kg . Odpowiednia dieta i regularność. Jak ktoś dołoży jeszcze trochę ruchu to efekt murowany. pozdrawiam
zajaczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 czerwca 2018, 19:05

Re: Odchudzanie

Post autor: zajaczek »

słodycze to największe zło.
ODPOWIEDZ