LYONESS - oszustwo !!!! ????

O wszystkim, czyli o niczym...
ruku
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2017, 21:29

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: ruku »

Na takie samo oszustwo zanosi się w Prouvé , uważajcie na nich bo już na starcie praktykują nieuczciwe zagrywki
Deni
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2017, 20:52

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: Deni »

Miałem z nimi rozmowę. Nawet planowałem jednak się spotkać, ale kolega powiedział żebym poszukał info o nich. Ostatnio na siłę szukają pracowników żeby sobie zapewnić woły robocze. Takie firmy jak Prouve to najlepiej olewać i nie wdawać się w żadne bliższe kontakty !
Rampert
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2017, 13:31

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: Rampert »

Ja to sie takich firemek wystrzegam jak ognia. Ostatnio to prouvé też do mnie dzwoniło i oczywiście cisnęło swoja bajerą :/ Jeszcze raz zadzwonia to usłyszą co o nich myśle...
Garbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 lutego 2011, 21:58

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: Garbus »

Rampert pisze:Ja to sie takich firemek wystrzegam jak ognia. Ostatnio to prouvé też do mnie dzwoniło i oczywiście cisnęło swoja bajerą :/ Jeszcze raz zadzwonia to usłyszą co o nich myśle...
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... uokik.html
Kolejne dobre informacje !!!
RokosJ
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 czerwca 2017, 12:00

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: RokosJ »

Najgorzej jest przetłumaczyć cokolwiek ludziom, którzy w to weszli. Normalnie jakby ktoś im zrobił pranie mózgu. Nic do nich nie dociera. Mój znajomy się w to bawi i od roku ciągle tylko opowiada jaki zaraz nie będzie bogaty, a jeździ starą Astrą i de facto robi na swojego lidera. Dramat.
venus67
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2018, 08:53

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: venus67 »

Jeżeli czujesz sie oszukany przez Lyoness i chcesz otrzymać pieniądze to zgłoś się do mnie [email protected]
ODPOWIEDZ