PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
karpiszon1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwietnia 2018, 20:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: karpiszon1 »

No i móżdżek za mały do myślenia pani nauczycielko ? Dzieci niepełnosprawne też otrzymują 500+ !!! Obyś nie uczyła moje wnuki..........
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:To odebrano 500 plus dla niepełnosprawnych dzieci? Kiedy? Z samego rana?
No właśnie. O co chodziło w proteście sprzed 4 lat? Niech Pani przypomni swoje pełne oburzenia wypowiedzi. No chyba, że ze Tuska nie była Pani wrażliwa w tym temacie.
A wyoowiedź matki jest skandaliczna i karygodna.
Poziom panu spada wyraźnie.To widać po słabiutkich próbach czepiania się i niewiedzy na temat KTO strajkuje w sejmie. Bo przecież 500+ pobiera się na nieletnie dzieci, a tam takowych nie ma. Jest to jedynie przykład, że stosuje się nierówną miarę, gdy chodzi o gotówkę. Wypowiedź matki dostosowana do wypowiedzi p. (p)osłów płci obojga.
No i móżdżek za mały do myślenia pani nauczycielko ? Dzieci niepełnosprawne też otrzymują 500+ !!! Obyś nie uczyła moje wnuki..........
Ja przynajmniej mam móżdżek, robaczku. Faktycznie, DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE, jak najbardziej, tylko że nie o nie w tym strajku chodzi. Mam nadzieję, że intelekt nie jest dziedziczny w pana rodzinie, bo faktycznie wnuki się na dobrą szkołę nie załapią.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

....i pozamiatane. Gratki Dragoness :hurra:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Rozumiem, że dodatek na rehabilitację musi być w gotówce, bo wtedy można kupić za niego cukierki, jak powiedziała jakiś czas temu pani okupująca sejm. I to tak bardzo pobudziło wrażliwość Pani Dragoness, że włączyļa się w walkę o prawa niepełnosprawnych, bo za Tuska brak dodatku na cukierki Pani nie przeszkadzał. Ale przecież dodatek gotówkowy na cukierki został zawarty w podpisanym porozumieniu, czyli jest więcej niż żądano na początku.

PS
Pani Dragoness. Ja żyłem w przekonaniu, że matka to Matka, a ojciec to Ojciec, a nie osoba, która łamie prawa podmiotowe dziecka, ośmieszając je na facebooku dlatego, że nie spodobsļa jej się czyjaś wypowiedź. Zresztą nikt nie potrafi wskazać, co oburzyło go w wypowiedzi pani polityk. Podałem przykład wyżej, ale Pano jak zwykle omija wszystko co nie pasuje do linii antyPISu.
Zachowanie tej matki jest skandaliczne, karygodne, haniebne i karalne, ponieważ narusza prawa tego chłopaka. On nie jest rzeczą.
Oczywiście, że największą tajemnicą pozostaje, o co w tym strajku chodzi, bo w ten sposób możliwości szantażu są nieograniczone. Podobnie w strajku #czarnychparasolekiwieszaków wcale nie chodzi o zabijanie dzieci, tylko o jakieś tajemnicze cele, jak na przykład prawo wyboru. Prawo wyboru to klucz tych wszystkich protestów, bo społeczeństwo dokonało podstępnie nieełaściwego wyboru i należy przywrócić normalność, a przecież komuś tam kończy się kadencja w Europie, ktoś inny stracił dotacje na prowadzenie interesu, jacyś baronowie opalają się w kratkę. Jak żyć?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Niech Pan da spokój, bo schodzi pan do poziomu gwiazdy tego forum. A jeśli nawet na cukierki, to co? Im sie już nie należą? I jeżeli nie potrafi Pan rozpoznać we wpisie tej matki rozpaczy i ironii, to znaczy, że Pańska inteligencja emocjonalna kształtuje się gdzieś na poziomie ameby. Albo p. Żalka. I życzę Panu zdrowia, bo "dobra zmiana" szykuje się w NFZ. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05498.html A, zapomniałam, Pan przecież patriota na odległość.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... To ten protest jest o kasę na cukierki? Wreszcie przez pomyłkę prawdę napisałaś! Gratuluję szczerości! :padam:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Aaa... To ten protest jest o kasę na cukierki? Wreszcie przez pomyłkę prawdę napisałaś! Gratuluję szczerości! :padam:
Rozumiem, że niepełnosprawny to "gorszy sort", który w życiu nie ma prawa do przyjemności. Dlaczego? Jest przecież już urodzony, a nie dopiero poczęty. No, ale przykład hipokryzji idzie z góry https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/vi ... wMjk2OTAx/
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sygnalista z lasu pisze:
dragoness pisze:
dragoness pisze:jeśli fakty nie pasują, tym gorzej dla nich :hyhy:
Matce niepełnosprawnego dziecka wytykają wakacje w Chorwacji, a sami wożą doopska, gdzie się da, ale nie wiadomo po co https://wiadomosci.wp.pl/majatek-dla-ma ... 952240257a Już nie mowiąc o tym, że wraca pomysł p.t Benzyna plus, a tu parę wypowiedzi z czasów, gdy stołki nie uciskały na mózg. https://www.youtube.com/watch?v=jIT5dmN ... ture=share
To teraz już wiemy, kto jest odpowiedzialny za wzrost cen paliw na świecie. Imperator Kaczyński, oczywiście.
A tu takie przypomnienie co parę dni temu w tym temacie miał do naPiSania nasz głęboko zakonspirowany człowiek w lesie..... :hyhy:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A to zdjęcie idealnie oddaje stosunek władzy do tych obywateli...

Obrazek
https://twitter.com/MarekKacprzak/statu ... 683159681a
:wstyd:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Rozumiem, że niepełnosprawny to "gorszy sort", który w życiu nie ma prawa do przyjemności.
Każdy człowiek ma pani magister prawo do przyjemności. Problem, który pani starannie omija w swoich postach, nie dotyczy wszak prawa do przyjemności, tylko finansowania tych przyjemności. Jestem zwolennikiem zasady, że Państwo powinno pomagać ludziom, którzy ze względu na stan zdrowia wymagają tej pomocy. I rząd PiS, co pani magister starannie pomija, podniósł o 39% wysokość renty socjalnej. Zaproponował też ułatwienia w dostępie do rehabilitacji o wartości przekraczającej 500 zł. Zaproponował to, co ludziom niepełnosprawnym jest potrzebne! Wie pani... jest taka piramida potrzeb Maslowa, która określa, jakie są podstawowe potrzeby człowieka. W momencie w którym panie protestujące w Sejmie, reprezentujące swoje dzieci i siebie, odrzuciły propozycję min. Rafalskiej, nie przyjmując nawet tekstu porozumienia, przestały dla mnie być stroną, z którą ktoś powinien rozmawiać. Z mojego punktu widzenia patrząc to mogą sobie protestować w tym Sejmie jak długo chcą, pod warunkiem, że nie utrudniają pracy tego organu. A teraz zadam pani magister pytanie: czym różni się dorosłe dziecko niepełnosprawne od zdrowego dziecka, że temu pierwszemu Państwo ma fundować "kasę na cukierki" a temu drugiemu nie? Czy zdaniem pani magister, Państwo ma obowiązek pomagać w ten sposób każdemu komu brakuje pieniędzy "do pierwszego" czy tylko wybranym grupom społecznym?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Rozumiem. Nasz jedynie słuszny rząd wie lepiej, co ludziom jest potrzebne. Szkoda, że cztery lata temu będąc w opozycji, mówił co innego. No ale ucisk stołka na mózg najpierw powoduje amnezję.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Ostry protest cukierkowy jest oznaką tego jak ogromny skok cywilizacyjny zrobiła Polska od czasu odsunięcia od władzy PO. Wyobraźcie sobie, że ktoś żąda cukierków w Sejmie pod rządami PO, skoro wtedy nawet o pomocy na rehabilitację nie mogło być mowy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:Rozumiem. Nasz jedynie słuszny rząd wie lepiej, co ludziom jest potrzebne. Szkoda, że cztery lata temu będąc w opozycji, mówił co innego. No ale ucisk stołka na mózg najpierw powoduje amnezję.
Taaak... Mówiąc wprost: nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia! Z czystej ciekawości zatem zapytam: po co piszesz tyle postów? Partia-żywicielka kazała czy jest jakiś inny powód?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:Rozumiem. Nasz jedynie słuszny rząd wie lepiej, co ludziom jest potrzebne. Szkoda, że cztery lata temu będąc w opozycji, mówił co innego. No ale ucisk stołka na mózg najpierw powoduje amnezję.
Taaak... Mówiąc wprost: nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia! Z czystej ciekawości zatem zapytam: po co piszesz tyle postów? Partia-żywicielka kazała czy jest jakiś inny powód?
Wiemy tu wszyscy, kto żywi ciebie. Ja nie mam żywiciela. Fakt, że twoi idole cztery lata temu wiele mieli do powiedzenia, oczywiście pozostawisz bez komentarza, bo jak można skomentować oczywistość.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Szkoda, że koryciarze nie pobierają wynagrodzenia w formie np . 2 worków ziemniaków, worka cebuli, worka marchwi, worka buraków, 10 kg słoniny i 5 butelek wódki. Co będziemy finansować ich przyjemności.....
ODPOWIEDZ