PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wiemy tu wszyscy, kto żywi ciebie. Ja nie mam żywiciela.
Hmm... Skoro wszyscy wiedzą, to może zdradź tę powszechnie znaną tajemnicę i poinformuj, kto mnie żywi. Please! Przy okazji, z tego co mi się wydaje, to placówkę oświatową w której jesteś zatrudniona utrzymuje samorząd. A samorząd subwencje na finansowanie szkół otrzymuje od Państwa. To naprawdę zabawne, że wysokość twojego wynagrodzenia zależy od decyzji PiS-u :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Wiemy tu wszyscy, kto żywi ciebie. Ja nie mam żywiciela.
Hmm... Skoro wszyscy wiedzą, to może zdradź tę powszechnie znaną tajemnicę i poinformuj, kto mnie żywi. Please! Przy okazji, z tego co mi się wydaje, to placówkę oświatową w której jesteś zatrudniona utrzymuje samorząd. A samorząd subwencje na finansowanie szkół otrzymuje od Państwa. To naprawdę zabawne, że wysokość twojego wynagrodzenia zależy od decyzji PiS-u :rotfl:
Dostaję wynagrodzenie za pracę, nie za bezrefleksyjne włażenie w żopę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... I jak tu nie uznać, że Totalna Opozycja jest durna?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Hmm... I jak tu nie uznać, że Totalna Opozycja jest durna?
Jest , nie zaprzeczam, ale ze mną nie ma to nic wspólnego, gdyż uważam, że każdy popierający POPiS jest durny
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Ooo... Nie wiedziałem, że w polityce PO i PiS nie ma żadnej różnicy! Bo - moim zdaniem - nawet ślepy powinien zauważyć różnice. Chyba, że problem nie we wzroku a w mentalności...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Dla jednych i drugich najważniejsze jest koryto i stołki dla siebie i kolesi.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:Dla jednych i drugich najważniejsze jest koryto i stołki dla siebie i kolesi.
Tak to akurat można powiedzieć o każdym w tzw polityce odkąd upadły państwa plemienne. Dlatego właśnie, zdaniem niektórych, po ulicach polskich miast, od czasu przegranych wyborów, krążą barwne lub czarne korowody w obronie utraconej demokracji.
Tyle, że zgodnie z regułą generalną, po owocach ich poznacie, ludzie oceniają, która opcja dzieli się michą z resztą społeczeństwa, a która zagospodarowywała wszystko we własnym gronie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Po prostu nie mogłam się powstrzymać. Tak wygląda "dzielenie się michą", bo przecież posłowie jeżdzą za nasze, nie mówiąc o porażającym intelekcie https://www.facebook.com/stanislaw.tysz ... =3&theater
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Obrazek

ale są usprawiedliwieni bo przecież za peło było po 6.......

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Swoich na takie podwyżki będzie stać https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05633.html
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ale przecież PełO też tak robiło więc i PiSowi wolno. taka jest logika pisoidów.......
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A tu kolejny "wyczyn" pisowskiej policji....

https://poznan.onet.pl/rzecznik-wielkop ... sk/94qcmhp
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:Swoich na takie podwyżki będzie stać https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05633.html
A kogoż to ci radni PiS-u zastąpili w tych spółkach Skarbu Państwa??? Stworzono im nowe stanowiska czy zastąpili nominatów Platformy i PSL-u? Czasami, nawet będąc magistrem, wypadałoby używać szarych komórek...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A nie pisałem ??? Przecież POprzednicy też tak robili więc o co ten hałas ??? Że "Dobra zmiana" ?? Nie - jest "Dobra, zmiana..."
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Sorry, nie wiedziałem, że polityka polega na tym, by po wygranych wyborach realizować program opozycji a na stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa pozostawiać nominatów poprzednio rządzących. W sumie to jak PiS wygrał wybory, to powinien zostawić ministrów z Platformy, wojewodów, a nawet samą Evitę "metr w głąb" Kopacz. Dużo się od ciebie można dowiedzieć o polityce. Naprawdę dużo!
ODPOWIEDZ