PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Taaaaaaaaaaa, szkoda,że przed wyborami Szydło nie powiedziało, że chodzi im tylko o zmianę kolesi przy korycie a reszta zostanie tak jak było....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

To ty myślałeś, że jak PiS wygra wybory to dalej będzie rządzić Platforma??? I teraz masz pretensje do Beaty Szydło, że nie powiedziała ci, że jak wygra PiS to PiS będzie rządził??? Hmm... pewnie nie wiedziała, że zwolennicy PO to intelektualnie szczególny sort... :rotfl:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Sun Tzu pisze:To ty myślałeś, że jak PiS wygra wybory to dalej będzie rządzić Platforma??? I teraz masz pretensje do Beaty Szydło, że nie powiedziała ci, że jak wygra PiS to PiS będzie rządził??? Hmm... pewnie nie wiedziała, że zwolennicy PO to intelektualnie szczególny sort... :rotfl:
Można rządzić, ale ma być tak jak było!
Jozin umysłowo to ameba.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

koronkowiec złocisty pisze:
Sun Tzu pisze:To ty myślałeś, że jak PiS wygra wybory to dalej będzie rządzić Platforma??? I teraz masz pretensje do Beaty Szydło, że nie powiedziała ci, że jak wygra PiS to PiS będzie rządził??? Hmm... pewnie nie wiedziała, że zwolennicy PO to intelektualnie szczególny sort... :rotfl:
Można rządzić, ale ma być tak jak było!
Jozin umysłowo to ameba.
Widać, że guano zrozumiałeś pantofelku.....co wcale mnie nie dziwi....
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: biosqn »

Dziel i rządź... pis, po, psl, sld, .n,kukiz15, to jeden wielki układ i robią was w konia od ponad 30l a Wy się kłócicie kto ma więcej racji pomagając im w tym planie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Komentarz Tygodnia: Najbardziej strzeżona tajemnica MSZ
https://www.youtube.com/watch?v=sFx7Lj0SSns

Sumliński bardzo OSTRO ws. aktu 447: "Czy Czaputowicz jest kompletnym idiotą?" Upadek Polski?
https://www.youtube.com/watch?v=4029OBMCJtM

dwie wypowiedzi: Gadowskiego i Sumlinskiego
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie rozwiąże problem niepełnosprawnych? Bo fachowcy mówią coś o miliardach złotych, wyrokach Trybunału Konstytucyjnego i paru innych sprawach ale skoro magister dragoness, specjalistka od wszystkiego, twierdzi, że jest inaczej to mam wątliwości, komu wierzyć :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... To kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie rozwiąże problem niepełnosprawnych? Bo fachowcy mówią coś o miliardach złotych, wyrokach Trybunału Konstytucyjnego i paru innych sprawach ale skoro magister dragoness, specjalistka od wszystkiego, twierdzi, że jest inaczej to mam wątliwości, komu wierzyć :rotfl:
To tylko przykład "praworządności" i wyrzucania pieniędzy. No ale skoro naczelny merdacz PiSu twierdzi, że wszystko jest w porządku... :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Widzisz... Problem w tym, że poziom Twoich postów zszedł do takiego poziomu, że - mimo moich usilnych starań - nie jestem w stanie traktować Cię poważnie. Bo jak niby mam traktować poważnie kogoś, kto problem osób niepełnosprawnych skupia do kilkudziesięciu tysięcy złotych wydawanych na ochronę A. Macierewicza? Swoją drogą, to przeraża mnie ten Twój fanatyzm i to sformatowanie w myśl którego - niczym u psa Pawłowa - na slowo "Macierewicz" wyświetla Ci się od razu: zło, straszne oczy, itp. Rozumiem, że Totalna Opozycja i durnie spod jej znaku za wszelką cenę chcą podtrzymywać zainteresowanie protestem w Sejmie, ale postaraj się potraktować problem nieco bardziej poważnie. Oczywiście, jeżeli Twój poziom wiedzy i fanatzyzm Ci na to pozwala...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

W rządzie za to mamy "specjalistów" co się zowie https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater I żeby nie było, że źródło "nie takie" https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05730.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Czy mogłabyś mi w sposób przystępny - tak jak dyletantowi - wytłumaczyć, co to są bitcoiny i na czym polega "tragedia" Polski, że ta firma przeniesie się na Maltę?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jeśli jesteś w stanie, przeczytaj ostatni akapit artykułu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Przeczytałem ostatni akapit, a nawet poprzednie. I racz sobie acanka wyimaginować, że w żadnym z akapitów nie znalazłem słowa o tym, ileż to ta wspaniała firma zapłaciła w Polsce podatków. Po prostu: ani słowa! Powtórzę zatem swoje złośliwe pytanie: na czym polega "tragedia" Polski, że ta firma przeniesie się na Maltę? Aaa... i w dalszym ciągu czekam na "krótki kurs dla dyletantów", co to są bitcoiny...

p.s.

Zanim znowu wpadniesz na pomysł, by na zasadzie "kopiuj-wklej" zamieścić kolejny tekst, to spróbuj wcześniej przeczytać go ze zrozumieniem... Samo święte oburzenie na PiS to trochę mało.... :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No cóż... ja przecież napisałam, jeśli zdołasz. Nie zdołałeś, nie mój problem.
ODPOWIEDZ