Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

O wszystkim, czyli o niczym...
zuza11
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2014, 14:35

Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: zuza11 »

Mam problem ze spłatą pożyczki. Zalegam już 2 miesiące, komornik siedzi mi na głowie. Wszędzie gdzie chce wziąć pozyczkę mam odmowę. Znacie jakieś firmy, które udzielają pozyczek zadłuzonym? Ktoś słyszał o szybkigrosz.pl ?? Tam podobno udzielają takich.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: piotrek »

czyli jak weźmiesz tam kolejną POżyczkę, to dojdzie kolejny komornik? gratuluję logiki :)
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: awesome »

Pożyczać, żeby spłacać poprzednią pożyczkę? To jak walenie głową w mur...Zresztą jakiś tam Szybkigrosz nie różni się niczym od innego Łonga com czy "Nie masz siana, przyjdź do bociana"
joasia4
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2014, 21:22

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: joasia4 »

Mi też udało się dostać pożyczke w szybkigrosz.pl chociaż mam komornika na głowie. Opinie mają dobre. I nie patrzą na takie rzeczy.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: Jozin »

Jakiś wysyp debilnych naganiaczy czy co ????
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: houseMd »

Płacą im pewnie za pisanie pozytywnych opinii nt tej strony to siedza i klepia komentarze tak zeby wygladaly za "zwykly"wpis...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: Jozin »

Tylko czemu tak zajebiście nieudolnie, że na kilometr wali kryptoreklamą ????
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: amivisage »

zuza, zuza odpisz mi szybko, przecież ty wiesz najlepiej, bo chce szybko wiedzieć aby się upewnić, że to nie ta firma co jak u nich nie spłacisz w terminie to przychodzą smutni panowie z kijami, siekierami, kałasznikowami, miotaczami ognia i pomagają spłacić. No bo wiesz, ja się boje miotaczy ognia i nie chciałbym na takich trafić. zuza, zuza tylko szybko mi odpisz, bo jak się rano obudzę to już o 7:00 bym poszedł na świąteczne zakupy z grubym portfelem, no tylko te miotacze ognia mnie jeszcze powstrzymują i czasem oprocentowanie 31000 procent a 7,69 zł za minutę połączenia już bym zcierpiał.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: dyna »

Jozin pisze:Jakiś wysyp debilnych naganiaczy czy co ????
No raczej osoby ktore maja po 1 poscie sa conajmniej podejrzane. :rotfl:
Adam28
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2014, 11:10

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: Adam28 »

Przecież ta firma pożyczek nie udziela tylko jest pośrednikiem pomiędzy osobami prywatnymi ,którzy udzielaja sobie nawzajem pożyczek. na niej znajdziesz tylko dane kontaktowe do ludzi by móc im udzielić pożyczki, bądź wstawić swoją propozycję pożyczki by ktoś mógł Tobie jej udzielić. Dosyć popularna już firma zresztą.
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: malutka82 »

Nie korzystałam nigdy z ich oferty, poza tym wole korzystać znanych miejsc tj https://www.ideabank.pl/ Tu otrzymuje się pomoc doradcy finansowego, który nam doradza. Można też otrzymać pomoc księgowej. Mają wiele ofert pożyczkowych, wiec jest w czym wybierać. My korzystamy z ich usług od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: wujek_garfield »

LUDZIE - branie kredytu jak masz długi to najgłupszy możliwy pomysł ! To już lepiej być dłużnikiem i uciekać przed komornikiem - dług się w końcu przecież przedawni !
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: piotrek »

Dobre :) to jak wódka dla pijaka na kaca ;) Najlepiej nigdy nie trzeźwieć, albo nigdy nie spłacić kredytów. Z kredytami to taki (dożywotni) niewolnik systemu, w tzw. wolnym (k)raju, na własne życzenie :)
zzgredzik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 09:23
Lokalizacja: Białystok

Re: Pożyczki dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

Post autor: zzgredzik »

Temat chyba nie aktualny, bo strona, którą tak zachwalają już nie istnieje. Nabrali naiwniaków, swoje zarobili i zwinęli interes.
ODPOWIEDZ