PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ostatnio w większości spraw, niestety. I idź na jakieś studia, byle jakie, bo kompleksy na punkcie wykształcenia cię wykończą :D a oto post, od ktorego ta "dyskusja" się zaczęła
Sun Tzu napisał(a):
Po prostu nie spodobalo się rządowi podsumowanie ich zachowania


Rządowi pani magister?
Odpowiedziałam na post, a że najwyraźniej istnieje problem z logicznym formułowaniem przez ciebie wypowiedzi, to już nie moja wina.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... Uznałem, że pani magister pisząc, że "rządowi" nie podobał się jakis tekst i dlatego prokuratura wszczęła dochodzenie plecie jak potłuczona. Jak się okazuje, miałem rację. Powinna pani magister iść na jakiś skrócony kurs z logiki... Rozumiem, że nie podoba się pani magister rząd, ale zarzucanie temu rządowi wszystkiego, co tylko ktoś sobie wymyśli jest po prostu zabawne. Jak w damskiej ubikacji w pani placówce oświatowej zabraknie papieru toaletowego, to też pani napisze, że to wina rządu?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

logiczne ,logicznie, logika= takie słowa zna typowy nauczycielski beton komunistyczny .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Aaa... Uznałem, że pani magister pisząc, że "rządowi" nie podobał się jakis tekst i dlatego prokuratura wszczęła dochodzenie plecie jak potłuczona. Jak się okazuje, miałem rację. Powinna pani magister iść na jakiś skrócony kurs z logiki... Rozumiem, że nie podoba się pani magister rząd, ale zarzucanie temu rządowi wszystkiego, co tylko ktoś sobie wymyśli jest po prostu zabawne. Jak w damskiej ubikacji w pani placówce oświatowej zabraknie papieru toaletowego, to też pani napisze, że to wina rządu?
Mści się brak znajomości interpunkcji, niestety. Proszę się tym zająć, oraz wytłumaczyć swojej koleżance, że brak przecinka czasem robi wielką różnicę w odbiorze. Owszem, prokuratura plecie jak potłuczony, bo boi się odwołania "rozkazem z dnia..."
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jezu! To teraz jeszcze mam pani magister tłumaczyć to, co pani magister sama napisała? Nie za dużo ode mnie pani magister wymaga? Ale, żem człowiek wyrozumiały dla bliźnich tłumaczę, co pani magister napisała: oskarżyła pani rząd o ręczne kierowanie prokuraturą... I oskarża pani nadal... Ma pani na to jakieś dowody w omawianej sprawie czy tylko sobie pani magister tak - tradycyjnie - plecie "trzy po trzy"?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Stwierdzam fakt, że w normalnym kraju nikomu nie przyszłoby do głowy ciągać satyryka po sądach.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zawsze podejrzewałem, że Niemcy to jednak nie jest normalny kraj...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Zawsze podejrzewałem, że Niemcy to jednak nie jest normalny kraj...
Ktoś powiedział, że jest?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zawsze też podejrzewałem, że Francja jest nienormalna... Ale, żeby nawet Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu uznał, że skazanie satyryka nie narusza prawa to mi się po prostu w głowie nie mieści... To co pani magister? Długo będę czekał, aż pani magister nazwie Niemców, Francuzów i ETPC "godnymi spadkobiercami poprzedniego ustroju"?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Poproszę cytat z felietonu, nie jakąś marną przeróbkę. A donos do prokuratury ktoś złożył, prawda? http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... skim-kraju#
dragoness, ja stwierdzam tylko tyle ile wyczytałem z podlinkowanych przez Ciebie artykułów.
Nawet nie wyobrażam sobie że linkowany przez Ciebie portal WP - sugeruje nieprawde.. ;o)

Nie czytałem felietonu ale proszę Cię o jego podlinkowanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Fragmenty felietonu cytowane w tekście. Niestety papierowego wydania nie posiadam. Słowo "naród", ani jego pochodna nie zostało użyte.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Obrazek
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

z cyklu :"Internet pamięta"....

Obrazek
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

To może przypomnimy, że poprzedni protest to nie była walka o cukierki, tylko o przywrócenie dodatku pielęgnacyjnego odebranego rok wcześniej przez rząd PO PSL. Gdzie wtedy był Wałęsa?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A przypomnij po ilu dniach i czym się skończył ???
ODPOWIEDZ