Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

O wszystkim, czyli o niczym...
Realistka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 12:07

Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Realistka »

Czesc. Czy ktoś z forumowiczów korzystał z tej agencji? Chciałabym skorzystać z ich oferty ale trochę się obawiam
Realistka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 12:07

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Realistka »

Nie ma tutaj nikogo kto z nimi wyjeżdżał do pracy?
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: awesome »

Albo nikt nie wrócił...
Realistka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 12:07

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Realistka »

Fantastyczna wizja wyjazdu :-)
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: biosqn »

Ja napiszę o pośrednikach tego typu. Nie wybierajcie się takimi firmami nigdzie bo to kicz. Naopowiadają wam bajek o pracy i warunkach, wyciągną od was pieniądze po czym w danym kraju przejmie was jakaś firma i wszystko się zmieni. Wejdźcie sobie np na niedziela.nl jeśli szukacie w Holandii albo na odpowiednią grupę FB danego kraju i szukajcie. Codziennie pomagamy ludziom znaleźć pracę bez takich pośredników. Wejdź jeden z drugim na niedziela.nl poszukaj najlepiej holenderskich biur, które mają własne lokum itd i was ściągną dając pracę itd. W takich biurach pracują polacy więc nawet po Polsku idzie się dogadać w razie problemów z językiem. W sezonie setki osób znajdują pracę i nie ma z tym problemów. Ogólnie kolega ostatnio korzystał z biura pracy w jaśle i skończył kilka dni później u mnie bo nie zarobił by nawet na powrót :) Ogólnie ja osobiście nie polecam.
Realistka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 12:07

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Realistka »

Agencja z Jasła i nikt nic nie wie :-(
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Dussiolek »

to nie jest agencja z Jasła, mają sporo oddziałów. To wyłącznie agencja rekrutacyjna- szukają pracowników dla holenderskiego pośrednika o nazwie van Koppen (https://www.vkve.nl/pl_PL/index.html). Dla van koppena pracowałam, praca jest, godziny zależą od zakładu oddelegowania, wypłaty na czas. Domki dość ok, zależy od współlokatorów. Prace różne mają. Nie narzekałam, ale każdy ma swoje zdanie na temat warunków.
Belanow
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lipca 2017, 20:03
Lokalizacja: Jasło

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Belanow »

ja wyjeżdżałam przez tą agencje z moim narzeczonym do Holandii rok temu. Co mogę powiedzieć? hmm.. o samej jasielskiej beetsmie nic konkretnego, Pani która tutaj siedzi w biurze całkiem Okej, dość szybko załatwiliśmy z nią formalności związane z wyjazdem. W Holandii natomiast jest firma która się nazywa Van Kopen Van Eijk i to jest tak jakby beetsmą, tylko że w nazwie holenderskiej :D My pracowaliśmy przy pakowaniu sałatek, mieszkaliśmy w pensjonacie około 9 km od miejsca pracy. Dojazd do pracy rowerem, czy wiatr czy deszcz niestety.. "takie są przepisy". Jeśli chodzi o samo funkcjonowanie tej firmy, to TRAGEDIA. Cokolwiek załatwić czy cokolwiek się dowiedzieć od tamtych Pań, graniczyło z cudem, miałam wrażenie że osoby, które tam pracowały nie komunikowały się ze sobą w ogóle.. dzwoniąc do jednej w konkretnej sprawie Pani odsyłała do drugiej itd. Z samej pracy byłam zadowolona w zasadzie, ale z komunikacji z tą agencją NIE. Naprawa rowerów czy cokolwiek innego ich nie interesowała, jak ktoś był chory trzeba było prosić o to żeby ktoś Cię zabrał do lekarza... i tu ma być pomoc tzw koordynatora? ( którego i tak nie było)..
Realistka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 12:07

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Realistka »

Dziękuję za informację. W rower trzeba samemu zainwestować czy firma go wypożycza?
Belanow
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lipca 2017, 20:03
Lokalizacja: Jasło

Re: Beetsma Jasło agencja pracy tymczasowej

Post autor: Belanow »

rower Ci dają sami albo samochód służbowy powyżej 15 km do miejsca pracy
ODPOWIEDZ