Nowy Styl - światowa firma - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: piotrek »

Światowa firma :) Obrazek
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: jjaa18+ »

A więc dla wszystkich zainteresowanych. Pracuje w Nowym Stylu 5 lat. Na początku miałam uwaga 9zl na h dziś mam 13,70 na h plus premia wychodzi ponad 2200 na miesiac na rękę. Wiadomo, że jak ktoś przyjdzie ma umowę próbną za najniższa kasę im dłużej robisz tym masz więcej kasy. Na premie składa się wiele czynników i każda wypłata jest inna. Zaznaczam na każde święta są talony pieniężne, paczki da dzieci na Mikołaja, plus co roku dzieci jeżdżą na kolonie nad morze. Nie jestem przykluta łańcuchem do stołu, nikt mnie nie goni, nikt nade mną nie stoi, wiadomo swoje trzebw zrobić, ale normy nie są wygórowane parę sztuk na godzinę. Kolejna sprawa pracuje na dwie zmiany 8h dziennie i wychodzę do domu punktualnie albo o 14 albo o 22. Mam blisko i nie narzekam. Komu mało i źle niech jedzie za granicę. A jeszcze jedno z Nowego Stylu też są delegacje po 3 miesiące do Niemiec i euro na wypłatę... Kto nie chce nie pracuje i nie będzie. Najlepiej w stołek pierdziec.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: jjaa18+ »

Zapomniałam dodać przyjmują ludzi do pracy nie że względu, że jest duża rotacja dużo ludzi się zwalnia tylko wzrosła produkcja i potrzebują dużo... Taniej siły roboczej. Pozdrawiam
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Jozin.1 »

T135 pisze:Do pracodawcy, który zrozumiał...że usatysfakcjonowany pracownik, to wydajny i dobry pracownik ;) jednak niektórzy pracodawcy jak NS myślą że nadal mamy czasy że pracownik błaga na kolanach o prace. Ty czasów już nie ma,a polityka zatrudniania w NS nadal tak wygląda choć jest tam już ogromny problem z pracownikami.
I tak będzie dopóki nie zrozumieją tego co twój obecny pan....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Jozin.1 »

piotrek pisze:Światowa firma :) Obrazek
I ten prestiż którego brakowało naszemu rozmówcy ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Czy "prawdziwi Polacy" już wywęszyli "sekret" zaistnienia firmy? Czy teraz zechcą tam pracować? :hyhy:
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: kapustajestpusta »

jjaa18+ pisze:A więc dla wszystkich zainteresowanych. Pracuje w Nowym Stylu 5 lat. Na początku miałam uwaga 9zl na h dziś mam 13,70 na h plus premia wychodzi ponad 2200 na miesiac na rękę. Wiadomo, że jak ktoś przyjdzie ma umowę próbną za najniższa kasę im dłużej robisz tym masz więcej kasy. Na premie składa się wiele czynników i każda wypłata jest inna. Zaznaczam na każde święta są talony pieniężne, paczki da dzieci na Mikołaja, plus co roku dzieci jeżdżą na kolonie nad morze. Nie jestem przykluta łańcuchem do stołu, nikt mnie nie goni, nikt nade mną nie stoi, wiadomo swoje trzebw zrobić, ale normy nie są wygórowane parę sztuk na godzinę. Kolejna sprawa pracuje na dwie zmiany 8h dziennie i wychodzę do domu punktualnie albo o 14 albo o 22. Mam blisko i nie narzekam. Komu mało i źle niech jedzie za granicę. A jeszcze jedno z Nowego Stylu też są delegacje po 3 miesiące do Niemiec i euro na wypłatę... Kto nie chce nie pracuje i nie będzie. Najlepiej w stołek pierdziec.


I wreszcie obiektywna opinia.... JA TAM BYŁEM.
A nie wójek mi powiedział, znajomy tam pracował a sąsiad widział...
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: poszukiwana »

przypominam,że 13.70 to najniższa krajowa. To nawaliła ta światowa firma po 5 latach pracy..jest się czym szczycić :wstyd: Odlicz sobie jeszcze stójki, gdzie musisz iść na bezpłatny albo chorobowe zsumuj cały rok i podziel przez 12 miesięcy ile Ci wyjdzie ;)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: piotrek »

Jedną rzecz musicie zrozumieć: Jasło nie jest położone blisko klientów tej firmy, tak samo jak BWI w Krośnie. Jedyną przewagą (w obydwu firmach) są niskie wynagrodzenia, za które nawet kolorowy nierób palcem na Dzikim Zachodzie nie kiwnie. Jeśli będziecie chcieli inne (wyższe) pensje, to sprawdzą koszt transportu tych cudeńków, z Jasła na Dziki Zachód. A wtedy to już nie będzie się opłacać. I tak macie wybór :), kiedyś tego nie było :(
Obrazek
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

No bardzo adekwatne porównanie...

A kolorowy to Ty sam jesteś. Zwłaszcza, jak się czerwienisz, lebiodo.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:No bardzo adekwatne porównanie...

A kolorowy to Ty sam jesteś. Zwłaszcza, jak się czerwienisz, lebiodo.
Niestety, ma rację co do kolorowych nierobów, więc nie ma się co rzucać od razu. A porownanie głupie, fakt.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

A Ty za ile wstajesz z łóżka?
Bo mnie za pewne stawki też by się nie chciało "robić".

PS Dopiero z wakacji pewnie? To jeszcze nadrobisz:-)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:A Ty za ile wstajesz z łóżka?
Bo mnie za pewne stawki też by się nie chciało "robić".

PS Dopiero z wakacji pewnie? To jeszcze nadrobisz:-)
Jak zaczynałam pracować, mąż miał 3 razy wyższe studenckie stypendium niz moja pensja. Do glowy mi nie przyszło przejście na socjal, jak dzisiejszym krótkowzrocznym beneficjentom mopsów i plusów.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Bo się pewnie i tak nie kwalifikowalas.
I nie za taki socjal! :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Bo się pewnie i tak nie kwalifikowalas.
I nie za taki socjal! :super:
No jasne, gdybym była cygańską puszczalską alkoholiczką z piątką nieślubnych dzieci, kwalifikowałabym się świetnie.
ODPOWIEDZ