Nowy Styl - światowa firma - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Dyskryminują ze względu na pochodzenie i stan zdrowia?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Dyskryminują ze względu na pochodzenie i stan zdrowia?
Znasz z autopsji?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Bo skoro piszesz, że gdybyś była ("Cyganka)? Czyli starałaś się, ale poleglas?:-)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Bo skoro piszesz, że gdybyś była ("Cyganka)? Czyli starałaś się, ale poleglas?:-)
Poległeś na czytaniu ze zrozumieniem, ale to już nie mój problem.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Nawet się nie starałaś, bo stereotyp? A trzeba było jednak spróbować! :D Co to, guma pęka tylko konkretnym?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Nawet się nie starałaś, bo stereotyp? A trzeba było jednak spróbować! :D Co to, guma pęka tylko konkretnym?
Nie starałam się, bo MOGĘ pracować, a nie pasożytować. A guma konkretnym nie pęka, bo dziecioróbstwo to ich sposób na życie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Pisałaś coś o cygaństwie (pochodzeniu), więc pomyślałem ze dotknela Cię dyskryminacja.
Oni widocznie nie mogą, co nie znaczy że pasożytują (już
widzę, jak wszyscy chętnie dają im pracę). Nigdy się nie zreformujesz, a w edukacji "robisz". Ech...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Jozin.1 »

Pokaż mi najpierw cygana, który chciałby pracować.....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Pokaz mi Polaka, co nie pije/kradnie...

Może się nie zgodzić na publikacje wizerunku. A znam paru z widzenia (z Floriańskiej), co wykonywali prace interwencyjne (byłem świadkiem) lub jakieś remonty.

Gdyby się jakiś zaoferował, to dasz pracę? Albo ktoś z tu obecnych pracodawców?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Pisałaś coś o cygaństwie (pochodzeniu), więc pomyślałem ze dotknela Cię dyskryminacja.
Oni widocznie nie mogą, co nie znaczy że pasożytują (już
widzę, jak wszyscy chętnie dają im pracę). Nigdy się nie zreformujesz, a w edukacji "robisz". Ech...
Taaa, oczywiście ich znasz i pracę im dajesz. Podobnie jak "chorym" żulom z Rynku i spod Biedronki. Zapytaj się jeszcze może, dlaczego rodzice zabierają dzieci z podstawówki z Brzyszczek. Twoje zaślepienie "równością" zaczyna być śmieszne.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

A więc teraz negacja moich słów. To udowodnij, że nie znam (z widzenia)!

Pisałem o pracodawcach (sam nie jestem). Ciekawe, kto się zgłosi? Bo jeszcze stereotup upadnie i nie będzie sobie można po ludziach pojeździć...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:A więc teraz negacja moich słów. To udowodnij, że nie znam (z widzenia)!

Pisałem o pracodawcach (sam nie jestem). Ciekawe, kto się zgłosi? Bo jeszcze stereotup upadnie i nie będzie sobie można po ludziach pojeździć...
Cóż... ja znam. Ani chęci do nauki, ani do pracy, za to do robienia im podobnych to i owszem. Poza tym roszczeniowi jak rzadko i bandyci od małego. A z widzenia to ja znam Kardashianki i co z tego wynika?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

Więc, jak widać, są różni. Dlaczego Twoje ma być prawdziwsze? No i dziecku raczej roboty nie dasz. Chyba że przewidziałas dla nich niewolnicza.
A Kardashianki też znam- z (widzenia z) TV.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Więc, jak widać, są różni. Dlaczego Twoje ma być prawdziwsze? No i dziecku raczej roboty nie dasz. Chyba że przewidziałas dla nich niewolnicza.
A Kardashianki też znam- z (widzenia z) TV.
Czyli mniej więcej znasz tak jak "romów" i mopsy plus. Pracy nie dasz, wiesz o nich tyle, co zobaczysz na koncertach Don Vasyla, ale bronisz jak niepodległości, a nawet gorzej, bo ślepo i głupio. Co do "słodkich dzieciaczków", jeśli boją się ich rówieśnicy, nauczyciele i dyrekcja, to ciekawe, co z nich wyrośnie. Ja wiem, bo mam potem do czynienia.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nowy Styl - światowa firma - opinie

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:
Mosznicki pisze:Więc, jak widać, są różni. Dlaczego Twoje ma być prawdziwsze? No i dziecku raczej roboty nie dasz. Chyba że przewidziałas dla nich niewolnicza.
A Kardashianki też znam- z (widzenia z) TV.
Czyli mniej więcej znasz tak jak "romów" i mopsy plus. Pracy nie dasz, wiesz o nich tyle, co zobaczysz na koncertach Don Vasyla, ale bronisz jak niepodległości, a nawet gorzej, bo ślepo i głupio. Co do "słodkich dzieciaczków", jeśli boją się ich rówieśnicy, nauczyciele i dyrekcja, to ciekawe, co z nich wyrośnie. Ja wiem, bo mam potem do czynienia.
Istotne jest to, że byłem świadkiem wykonywania pracy przez Roma. Sam jej.nie dam, ale nie dlatego, że nie chcę. Nie mam zwyczajnie takiej możliwości.
A mops znam także z autopsji. Nie sądzę, żeby proporcjonalnie, względem swej populacji, to właśnie "cygany" stanowiły większość podopiecznych.
Jeśli problem chuliganstwa dotyczy w Polsce tylko Romów, to jesteśmy bardzo szczęśliwym krajem.
ODPOWIEDZ