Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Rozumiem, ze Dominik to zawodnik testowany, ktory w ostatnim sparingu zagral z nr 5 . Jesli tak ,to :super:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

lato pisze:
lato pisze:
kibic jks1910 pisze:Najslabej wygladala gra obu bramkarzy I niestety, po raz kolejny , gra Bartka Rodaka :( ...zawodnik nr 5 chyba lepszy od Smolenia. Warto o niego zawalczyc :)
Meczu nie widziałem bo byłem na obozie ale mam prośbę do wszystkich kibiców. Dajcie spokój Bartkowi, to młody ,ambitny niesłychanie chłopak, który zamiast wzorem kilku innych kolegów zamiast wyjechać za granice do pracy postanowił pomóc drużynie. Dajcie mu czas i spokój bo grac chłopak w piłkę potrafi ale takie pisanie na necie nie pomaga mu w żaden sposób. Dziwna maniera trwa nadal,najpierw był atak na Wojtka Myśliwca teraz od kilku osób oberwało się Bartkowi. Nie chodzi o to aby zagłaskać zawodników ale dajmy im zacząć ten sezon w spokoju .Co do Pawła Smolenia to zaważyły kwestie finansowe i Jego brak czasu na treningi,ale że życie nie lubi próżni to jest szansa w ten sposób dla kogoś innego.
Teraz po ciężkich popołudniowych negocjacjach z pewnym klubem mogę napisać że od dzisiaj mamy w drużynie nowego chłopaka na pozycji napastnika.Dominik Powodzenia :hurra: Tym samym kadra praktycznie została domknięta chyba ze wyskoczy jeszcze jedna niespodzianka.


No i faktycznie udało się i Mamy dla kibiców niespodziankę a dokładnie DWIE niespodzianki !!! :hurra:
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: azteck2000 »

Jarosław "300 złotych za mecz z góry " Szarek.
I Piotr Sury.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

azteck2000 pisze:Jarosław "300 złotych za mecz z góry " Szarek.
I Piotr Sury.
Trafiłeś bezbłędnie, Piotr Sury i Jarek Szarek. Nawet kwotę podana przy Jarku trafiłeś, bo zapłaciliśmy Skołyszynowi za Niego własnie 300 zł. Jeśli chodzi o stypendia dla tych zawodników to nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat z Nimi , natomiast nie wiem czy wiesz ale od tej rundy nikomu nie płacimy za mecz a tym bardziej z góry.Nie jesteśmy tak rozrzutni jak niektóre zespoły ,,A,, klasowe gdzie Prezesi płacą piłkarzom za samo wyjście na mecz 200 -300 zł. Jest premia do podziału za wygraną w i połowa kwoty za remis.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: azteck2000 »

Trochę śmieszne bo Szarek był wolnym zawodnikiem więc nie wiem po co płacić. Szarek miał mieć płatne w LKS-ie 300 zł właśnie i w paru klubach tak mówił, że pójdzie tam gdzie mu dadzą najwięcej.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

azteck2000 pisze:Trochę śmieszne bo Szarek był wolnym zawodnikiem więc nie wiem po co płacić. Szarek miał mieć płatne w LKS-ie 300 zł właśnie i w paru klubach tak mówił, że pójdzie tam gdzie mu dadzą najwięcej.
Jeśli nie wiesz po co płacić to dopytaj w Skołyszynie i się dowiesz . Powiedz co mnie obchodzi ile miał mieć płacone w innych klubach ? Ja ci napisałem ile u Nas może zarobić jeśli przebije się do składu i to wszystko w tym temacie. Powiem ci więcej że nawet słowem nie padła jakakolwiek kwota z ust tego chłopaka. Temat trzeba chyba zamknąć bo jutro już pierwszy mecz.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

No I juz po pierwszym meczu...Wzmocnienia, to zawodnicy na poziomie A klasy...Musimy liczyc na gre zespolowa...Na czolowke okregowki powinno wystarczyc... :) IV liga chyba jeszcze nie teraz ;)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Jak nie teraz,to kiedy? :zdegustowany: Walczymy o awans. :ok:
Stojanov
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 2 czerwca 2018, 09:34

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Stojanov »

kibic jks1910 pisze:No I juz po pierwszym meczu...Wzmocnienia, to zawodnicy na poziomie A klasy...Musimy liczyc na gre zespolowa...Na czolowke okregowki powinno wystarczyc... :) IV liga chyba jeszcze nie teraz ;)
Po czym wnosisz że to zawodnicy na A Klasę? Wilk nie otworzył wyniku spotkania? A Myśliwiec zrobił jakiś błąd którego konsekwencja była bramka? Bo z tego co widziałem walczyli i się starali nie gorzej niż stary trzon zespołu. Ale zdążyłem już zauważyć że lubisz pastwić się internetowo anonimowo nad ludźmi nie podając żadnych argumentów.
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

Bo on to taka ciota jest.
zdzisek123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 6 lutego 2010, 18:00

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: zdzisek123 »

Rygnar wypier....j matole z tego forum.nie znasz się na piłce.nie obrażaj chłopaków którzy chcą pomóc klubowi.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

kibic jks1910 pisze:No I juz po pierwszym meczu...Wzmocnienia, to zawodnicy na poziomie A klasy...Musimy liczyc na gre zespolowa...Na czolowke okregowki powinno wystarczyc... :) IV liga chyba jeszcze nie teraz ;)
chyba czegoś sie nacpales ?.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

W skladzie Czarnych na runde jesienna nie ma Urbana :( http://www.czarnijaslo.pl/klub/kadra/ wie cos ktos na ten temat ? Chodzilo mi o to, ze walczac o IV lige powinno sie wzmacniac zespol zawodnikami z tej ligi. Z calym szacunkiem ale Mysliwiec I Wilk to jednak nie ta klasa .
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

Urban to tylko w gębie mocny i w ilości żółtych kartek. Nie trenuje bo studiuje i nie jeździ na treningi a jak teraz trenowali to pojechał za granicę,to po co taki gość?
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: zimny11 »

a gdzie Sury,Nabozny,
ODPOWIEDZ