czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Wydarzenia i komentarze z Jasła
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: asterka »

dzisiaj wszystkie znaki drogowe na odcinku,, domek nad stawem,,-klasztor zostały wyrwane. debile przenieśli się do Dębowca.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: asterka »

z soboty na niedzielę tego tygodnia powywracane znaki drogowe od skrzyżowania drogi powiatowej do klasztoru. i tak leżą do dzisiaj 2018-08-06.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: luc_ponownie »

To jak tam mieszkasz trzeba będzie pogadać z ludźmi którzy mieszkają w pobliżu jeszcze stojących znaków,bo o ile wiem w takim Dębowcu podobno posterunek zlikwidowali i na policję nie ma co liczyć. Zimą raz musiałem jechać na Żmigród koło tego drugiego kościoła (parafia ?) i stary drewniany dom naprzeciwko kościoła - drzwi wyrwane,tak samo ten jakiś dom obok gminy.Włamania ? A ta jakaś ruina/budowa poniżej klasztoru też nie zabezpieczona - kilka razy klasztor odwiedzałem z rodziną (ja zbyt wierzący nie jestem,ale co rodzinka to rodzinka) to zawsze płyty wiórowe zdarte (albo tam kradną coś z tej ruiny albo jest tam melina pijacka)

PS: Z soboty na niedzielę to się dzieje ? Z tego co słyszałem od znajomych z Zarzecza z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę "na stawach" jest jakaś dyskoteka.Dlaczego tam w okolicy nie czai się patrol policyjny ? Ja rozumiem,że nie ma posterunku,ale jak akty chuligańskie są po tej imprezie to w tej imprezowni muszą popijać,ktoś tam na pewno po pijaku samochodem jeździ - nic tylko mandaty wlepiać.Dziwne to...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: asterka »

wójt jeździ codziennie do Jasła i nie widzi?
Załączniki
DSC_0354.JPG
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: asterka »

znaki poziomie są teraz w Dębowiec
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: jędza »

Wójt to zajmuje się tylko i wyłącznie swoim "interesem". Dla mieszkańców go nigdy nie ma, nawet w godzinach do tego przeznaczonych. Najwyższy czas zmienic wójta.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: asterka »

już są w pionie . dzięki za pracę dla dobra społeczeństwa.
barteksmolinski
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 czerwca 2015, 11:35

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: barteksmolinski »

Nie jest łatwo zidentyfikować takie osoby, najlepiej byłoby to zrobić na gorącym uczynku.
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: czy ? wyrywacze znaków przenieśli się do Dębowca.

Post autor: sem »

ostatnio widziałem powyrywane znaki na odcinku od miejscowości Sadki poprzez Nienaszów skończywszy na znaku informującym o miejscowości Sulistrowa.. noż to nie wiem jak to nazwać.. głupota, chamstwo, debilizm? bo jak inaczej..
ODPOWIEDZ