Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: andaluzja »

I specjalnie szanowny pan założył 2 konta aby opisać dramat jaki doznał.. to już jest żenujące. Jak konkurować to uczciwie a nie przez wieszanie psów.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: ruda33 »

Ku --a same dzikusy co nic nie jadły i niewidziały
eN_
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 7 lutego 2012, 14:15

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: eN_ »

pepe50 pisze:Dzisiaj rozczarowanie
Niedziela czynne 11-21 a tu o 18 pocałowalem klamkę
Jak dla mnie żółta kartka na dzień dobry
W nd zamknięte było ponieważ w sobotę był taki tłum chętnych na jedzenie że cały zapas produktów im się skończył :hyhy:
Zaraz ktoś napisze pewnie że mogli mieć więcej zapasów ;)
Jednak w gastronomi liczy się świeżość produktów !
Dla mnie jedzenie dobre, porcje duże, produkty świeże i co najważniejsze w końcu coś innego jak pizza i kebaby.
O ile porcje nie zmaleją i ceny nie podskoczą dużo do góry będą mieli ruch i swoją klientele :super:

p.s na jedzonko czekałem ok.20 minut :D
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: medvedik »

I dzisiejsze rozczarowanie. Kilkukrotne dzwonienie, gdzie nie odbierają telefonu po czym automatyczna sekretarka. I tak przez dłuższy czas w ciągu dnia.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: BodeineBrazy »

Byłem.W końcu odwiedziłem lokal.
Co tu napisać.Masakra jakie to jest zle.
Jest to tak złe, że nawet nie będę tu pisał recenzji.
Lokal ma tyle wspólnego z kuchnia orientalną co dawny As z pizzerią.
Począwszy od wystroju, przez sposób podania na samych daniach skończywszy.
Nie ma co oceniać.Bar mleczny serwujący dania z ryżu.
Obstawiam zamknięcie wraz z końcem roku.Przynajmniej mam taką nadzieje.
Taką kuchnie powinno się karać mandatami.
Zxz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 15:16

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Zxz »

Totalna porażka. Jeśli ktoś kiedyś jadł prawdziwa chińszczyznę to wie o czym mówię.Calkowite nieprzygotowanie, brak umiejętności i profesjonalizmu. Zamówione jedzenie zostało przygotowane z najtańszych produktów. Ryż koszmarnej jakości, twarde mięso rozwodniony sos i nie przyprawiony makaron ! Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie wiem jak można to nazywać kuchnia orientalna uwierzcie że bardziej smaczna była by najtańsza zupka chińska niż to" coś".Nie polecam.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Jozin.1 »

Zxz pisze:Totalna porażka. Jeśli ktoś kiedyś jadł prawdziwa chińszczyznę to wie o czym mówię.Calkowite nieprzygotowanie, brak umiejętności i profesjonalizmu. Zamówione jedzenie zostało przygotowane z najtańszych produktów. Ryż koszmarnej jakości, twarde mięso rozwodniony sos i nie przyprawiony makaron ! Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie wiem jak można to nazywać kuchnia orientalna uwierzcie że bardziej smaczna była by najtańsza zupka chińska niż to" coś".Nie polecam.
Konkurencja w akcji ??? ;)
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: mchloek »

Jadłam kilka dni temu i w mój gust akurat trafili. Wszystko świeże i o dziwo kurczak pyszny, gdzie nie jadam drobiu.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: BodeineBrazy »

mchloek pisze:Jadłam kilka dni temu i w mój gust akurat trafili. Wszystko świeże i o dziwo kurczak pyszny, gdzie nie jadam drobiu.
Jak Ty te dania nazywasz pysznymi to można się faktycznie zastanowić poważnie.

Ja już od dawna zastanawiam się czy jestem francuskim pieskiem czy gust przeciętnego jaślanina jest aż tak zje..ny.
Jeremi
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 31 sierpnia 2018, 00:40

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Jeremi »

Fakt - czas oczekiwania był zbyt długi - ale wybaczam :oczami: - sajgonki były PRZEPYSZNE :super: - a na dobrym jedzeniu to ja się znam.
Krytykanci niech spadają - będą mniejsze kolejki.

Ps. A francuskim pieskom polecam Royal Canin - będą zadowolone :hyhy:
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: andaluzja »

Szkoda, że nie ma rzetelnych opinii... Jeden zakłada konto żeby wylać pomyje, zapewne robi to ktoś z massino albo trattori a drugi konto założył nowe żeby tylko wychwalać :mur:
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: BodeineBrazy »

andaluzja pisze:Szkoda, że nie ma rzetelnych opinii... Jeden zakłada konto żeby wylać pomyje, zapewne robi to ktoś z massino albo trattori a drugi konto założył nowe żeby tylko wychwalać :mur:
Massimo albo Trattori?
Ten chiński bar mleczny nijak się ma do tych dwóch miejsc, które wymieniłaś.
Ani startu ani porównania.
Założył to ktoś bez kompletnego pojęcia.
Takie typowe Jasełko.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: dragoness »

Niech każdy idzie i sam wyrobi sobie opinię.
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: mchloek »

BodeineBrazy pisze:
mchloek pisze:Jadłam kilka dni temu i w mój gust akurat trafili. Wszystko świeże i o dziwo kurczak pyszny, gdzie nie jadam drobiu.
Jak Ty te dania nazywasz pysznymi to można się faktycznie zastanowić poważnie.

Ja już od dawna zastanawiam się czy jestem francuskim pieskiem czy gust przeciętnego jaślanina jest aż tak zje..ny.
Odnoszę wrażenie , że o gustach się nie dyskutuje . Tak uczyli mnie rodzice. Choć czytając poziom Pana wypowiedzi na innych forach obawiam się , że dobre wychowanie jest tematem przez Pana nieznanym. Tak więc przyjmuje Pana komentarz choć z wielkim niesmakiem. Proponuje omijać ww. bar i zaspokajać swoje jakże wyrafinowane podniebienie gdzie indziej : Szanghaj, Bangkok stoją otworem .
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: BodeineBrazy »

mchloek pisze:
BodeineBrazy pisze:
mchloek pisze:Jadłam kilka dni temu i w mój gust akurat trafili. Wszystko świeże i o dziwo kurczak pyszny, gdzie nie jadam drobiu.
Jak Ty te dania nazywasz pysznymi to można się faktycznie zastanowić poważnie.

Ja już od dawna zastanawiam się czy jestem francuskim pieskiem czy gust przeciętnego jaślanina jest aż tak zje..ny.
Odnoszę wrażenie , że o gustach się nie dyskutuje . Tak uczyli mnie rodzice. Choć czytając poziom Pana wypowiedzi na innych forach obawiam się , że dobre wychowanie jest tematem przez Pana nieznanym. Tak więc przyjmuje Pana komentarz choć z wielkim niesmakiem. Proponuje omijać ww. bar i zaspokajać swoje jakże wyrafinowane podniebienie gdzie indziej : Szanghaj, Bangkok stoją otworem .
Świetnie Cię nauczyli ale jakbyś nie zauważyła, dyskusja nie tyczy się gustu.
Druga sprawa jest taka, ze jak chcecie to jedzcie nawet z koryta.Skoro taki jest wasz gust.
Jak to się mówi:”jeden lubi jak mu skrzypce grają,drugi jak mu buty śmierdzą”
Zawsze łapie się na tym, ze niepotrzebnie się unoszę jak widzę zle jedzenie.
Taki problem Jasła.Otwierasz knajpę to lepiej zrób to w Krośnie, Rzeszowie bo nikt nie doceni starań bo taki tu ludzie mają gust.
ODPOWIEDZ