Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Snookie »

takjakby pisze:Bylem, jadlem, nawet smakowalo. Popracowalbym nad ryzem bo gotowy/odgrzany byl sredni. I mozna by lepiej wentylowac pomieszczenie bo olej daje mocno :ok:
To popracuj
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Symyrdn »

Nie sap
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: ewelinka21 »

Top7 pisze:Po zlozeniu zamowienia dostalem informacje iz czas oczekiwania okolo 30/40 min w rzeczywistosci 2h lecz to mozna wytlumaczyc sporym ruchem oraz jeszcze malymi doswiadczeniem ;)
Lecz wytlumaczyc to iz po powrocie do domu I otwarciu okazalo sie ze zamiast 2x kaczki(50zl) dostalem 2x wolowine (26zl) w dodatku zamiast makaronu wszedzie ryz a mieso twarde plywajace w wodzie z przyprawami
Na obecna chwile polecalbym aby wlasciciele przejechali sie do.prawdziwej orientalnej restauracji :wstyd:
musze ci powiedziec ze mogles wziasc wiec paragon w zeby i wrócic sie ja tak zrobiłam i oplaciło mi bo dostałam dobry gratis od szefa kuchni
a ty tylko płakać umiesz z kilku kont
David Bosh
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 16:01

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: David Bosh »

Charlie_P pisze:Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?
Panie intelektualista, nie zaczynaj pan zdania od „mi”.
No ale skoro ci smakowało to fajnie.
Gianis_Visits_Taiwan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2015, 13:17

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Gianis_Visits_Taiwan »

Kolejny lokal na światowym poziomie w naszym biedajaśle dla lokalnych smakoszy i koneserów, mierzących atrakcyjność jedzenia wielkością michy.
Ja powiem tak.Nawet do zwykłego fast foodowego Hanoi w M1 w Krakowie to nie ma startu.
Zero klimatu, dania podawane na talerzach jak na imieninach babci, najtańszy ryż-w daniach wyschnięty-najtańsze krewetki koktajlowe.
Plus to bardzo miła obsługa.
Ja po dwóch wizytach dziękuje, ale myśle, ze lokalni smakosze stołujacy się na codzień w Pizzapunkt, Faraonie, PasaKebap czy AlCapone, będą zachwyceni z nowego punktu w mieście.
Smakoszom i ludziom, którzy kochają kuchnie odradzam nawet tę pierwszą wizytę.
Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możecie wydać w jakimś porządnym lokalu np. w sąsiednich miejscowościach.
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Symyrdn »

Kolejny swiatowiec smakosz z wielkiego miasta
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: bobnorek »

byłem dziś i powiem tak:sajgonki normalnie sajgon ,wysuszone przesączone olejem jak gąbka podane z suchym wczorajszym makaronem z kapustą o smaku...raczej bez smaku?chłopak obsługujący nie miał pojeecia o tym co serwują...czy jest pikantne czy łagodne,no chyba że zawierała to nazwa dania a najlepszym hasłem było:dobre to danie?a gość z wylewnym usmiechem: zjadliwe! :wstyd: ale jakie miasto taka kuchnia orientalna...
nie wiem czy pamiętacie ten bar naprzeciwko kościoła franciszkanów sprzed 25 lat,prowadziła go taka starsza pani z córką i tam były serwowane dania chińskie...szacun za te dania w tamtych czasach...a dziś ten oreint jasielski taki jakiś biedronkowy
reasumując dziwię się właścicielom As-a że zamknęli biznes bo będac w mieście zawsze wpadałem na pizzę może inną ale jedyną w swoim rodzaju,przy okazji pozdrawiam ich serdecznie:zawsze przemiła obsługa :)
panizjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 września 2018, 22:30

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: panizjasla »

Kolejny Bar dla klienta który zjadłby przysłowiowo wszystko byle by było tanio. Nic w tym Jaśle nie ma porządnego i świeżego wszystko na jedno kopyto i tylko mięcho i fast foody dramat . :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: . Ciekawe czy kiedyś w Jaśle uraczy się kuchnię vegańską lub vegetariańską lub chociaż jakieś dobre produkty nawet sandwich z porządnym wnętrzem może być pyszny wystarczy mieć pomysł i chęci by wcielić w życie no ale to długa droga w tym mieście . Każdy zapycha brzuchol czym popadnie a później się dziwić że takie choróbska... :kwasny:
mery 123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 września 2018, 09:28

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: mery 123 »

Jestem tam co drugi dzień po pracy moze i nie jest 5 gwiazdkową restauracja ale sam napis na szybie mówi za siebie" BAR" co można żądać za 14 zł a jak makaron i ryż są za suche to zawsze można polać sosem co do chłopaka za kasą to przemiły chłopak który dopiero się uczy może i nie do końca wszystko wie ale swoim zachowaniem i rozmową z klientem nadrabia swoje straty :super:
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: bobnorek »

mery 123 pisze:Jestem tam co drugi dzień po pracy moze i nie jest 5 gwiazdkową restauracja ale sam napis na szybie mówi za siebie" BAR" co można żądać za 14 zł a jak makaron i ryż są za suche to zawsze można polać sosem co do chłopaka za kasą to przemiły chłopak który dopiero się uczy może i nie do końca wszystko wie ale swoim zachowaniem i rozmową z klientem nadrabia swoje straty :super:
sądząc po tym że pani założyła konto po to żeby zrobić wpis,bywa pani tam codziennie...ba..pewnie pani pracuje w tym lokalu a za 14 zł to przykładowo w barze Elitte można dostać takiego schabowego z ziemniaczkami i zasmażaną że klękajcie narody ;)
krolowa_lez
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2018, 12:44

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: krolowa_lez »

Uwielbiam chińszczyznę, problem polega tylko na tym, że w polskich lokalach nikt nie potrafi zrobić tego porządnie. Jak jest w tym?
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Snookie »

Tak
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: ewelinka21 »

Tak wszyscy opisujecie ten BAR HA LONG wiec dziś ich odwiedziłam, powiem szczerze jedzenie udało mi sie dobre ryż ciepły,mięsko smaczne surówka tez jak tam powyzej ktoś pisał ze zjadliwe chłopak za barem uśmiechnięty nawet mi podpowiedział który sos do ryżu bedzie najlepszy, sajgonki chrupiące, NIE WIEM JAK BYŁO WCZEŚNIEJ JA Z DNIA DZISIEJSZEGO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
dziękuje tyle mojej sugestii aha cena narazie niska jak dla mnie bo w RZESZOWIE DROŻEJ I PORCJE MNIEJSZE
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: _WHISKEY_ »

Bardzo się cieszę, że był ciepły ryż.
Ciepły ryż to podstawa :ok:
Gianis_Visits_Taiwan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2015, 13:17

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Gianis_Visits_Taiwan »

ewelinka21 pisze:Tak wszyscy opisujecie ten BAR HA LONG wiec dziś ich odwiedziłam, powiem szczerze jedzenie udało mi sie dobre ryż ciepły,mięsko smaczne surówka tez jak tam powyzej ktoś pisał ze zjadliwe chłopak za barem uśmiechnięty nawet mi podpowiedział który sos do ryżu bedzie najlepszy, sajgonki chrupiące, NIE WIEM JAK BYŁO WCZEŚNIEJ JA Z DNIA DZISIEJSZEGO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
dziękuje tyle mojej sugestii aha cena narazie niska jak dla mnie bo w RZESZOWIE DROŻEJ I PORCJE MNIEJSZE
Podstawa dobrej kuchni- duża porcja w niskiej cenie i ciepły ryż :super:
Piszesz ze nie wiesz jak było wcześniej a w poście wcześniejszym, ze dostałaś rabat od szefa kuchni(ten termin w przypadku tego lokalu to kolosalne nadużycie)
Ludzie, nie wiecie co to dobre jedzenie, dobry produkt i składnik i trochę wam współczuje.
Pamiętajcie.Jestescie tym co jecie.Niestety większość Jasła to chodzące kebaby i pseudo pizza.
ODPOWIEDZ