PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Pani magister... Nie interesowałem się wydarzeniami na Placu Tienanmen, więc się nie wypowiadam. Taki mam zwyczaj - nie wiem, więc milczę. A co do zbrodni w Kopalni "Wujek"... Trybunał Konstytucyjny w 2011 roku uznał, że wprowadzenie stanu wojennego było sprzeczne z Konstytucją PRL, a Rada Państwa nie miała prawa wprowadzić stanu wojennego. Funkcjonariusze plutonu ZOMO, który strzelał do górników zostali skazani, więc spróbuj sobie sama udzielić odpowiedzi...
O tak. Oczywiście. To tyle, że historię piszą zwyciezcy. Trybunał Konstytucyjny? Ten komuszy, ktory teraz jedyna słuszna matka partia chce "oczyścić" z elementów? Pod przewodnictwem Rzeplińskiego? Ja pitolę, jak wygodnie się na niego TERAZ powoływać :rotfl:
A tu kolejne rozdawnictwo nie swojej kasy. Szkoda, że nie nagrałam mamy, jak to komentowała https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 15534.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

To co? Towarzyszka broniąc Rzeplińskiego nie wiedziała, że uznał on stan wojenny za nielegalny? Jezu! Jaki to dla towarzyszki musi byc okropny dysonans poznawczy... Mam nadzieję, że PiS przewidział możliwość zrezygnowania przez emerytów z tego jednorazowego dodatku, więc mamusia będzie mieć okazje nie skorzystać...

p.s.

To Stefan Niesiołowski, jeden z idoli towarzyszki, w jakiejś dyskusji powiedział do PiS-u: chcecie sobie zmieniać prawo, to sobie wygrajcie wybory. PiS posłuchał dobrej rady, wybory wygrał i teraz sobie prawo zmienia. Ku frustracji towarzyszki dragoness :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

To Stefan Niesiołowski, jeden z idoli towarzyszki,
Leki na obsesję nie działają? Zmienić dawki. Nieodmiennie podziwiam pisowska moralność rodem z maison close.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jakbyś mi podpowiedziała, które Ty bierzesz, to może bym skorzystał :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Jakbyś mi podpowiedziała, które Ty bierzesz, to może bym skorzystał :D
na obsesję na punkcie popierania PO i moralność prostytutki niestety leków nie ma.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nigdy nie twierdziłem, że masz moralnośc prostytutki! :orany:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Nigdy nie twierdziłem, że masz moralnośc prostytutki! :orany:
Dziecko, na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem też nie ma leków. I na dziecinne zagrywki rodem z przedszkola. Weź się do pracy może, bo już pora? Uprzedzając złośliwości, jestem na urlopie bezpłatnym, więc mogę robić, co mi się podoba.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jestem tzw. wolnym strzelcem, więc pracuję wtedy, gdy mam ochotę...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

....jak każdy byznesmen ;)
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Sun Tzu pisze:Hmm... Jestem tzw. wolnym strzelcem, więc pracuję wtedy, gdy mam ochotę...
Znaczy się... przyznajesz,że jesteś PRowcem pracującym dla PiSu ? ;) :P
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nie. Pracownikiem z doopą obitą związkową blachą.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Znaczy się... przyznajesz,że jesteś PRowcem pracującym dla PiSu ? ;) :P
Nigdy nie pracowałem dla PiS-u...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://fakty.interia.pl/polska/news-za ... Id,2629969 Czyli jak dam komuś w mordę, nazwę go gnojkiem, to jedynie okażę niezadowolenie. Cudownie! :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Zaiste wdzięczna jestem panu Ziobrze niezmiernie, bo w tej chwili, każde bydle, ktore ośmieli się na mnie podnieść rękę, dozna złamania tejże (nawet otwartego). https://www.infor.pl/prawo/kodeks-karny ... 018-r.html Też będę niezadowolona, przestraszona lub wzburzona.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Eee... Powtarzasz się... Ze zdumieniem jednak zauważam, że nic nie napisałaś o swojej idolce Ludmyle Kozlowskiej, która dzisiaj miała spotkanie w Bundestagu. Rosjanka z Niemcami dyskutowała o sytuacji w Polsce. Przyjaźń między Rosją a Niemcami nie zna granic.
ODPOWIEDZ