PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:A tu trochę o prymitywiźmie piswizji https://aszdziennik.pl/124215,tvp-info- ... -kod-wideo
Asz dziennik to zmyślone newsy, czytaj fakenewsy a dragoness wszystko łyka jak pelikan.

PS. Jeśli chodzi o ten policzek wymierzony temu rudzielcowi, to moim zdaniem ta pani, która to zrobiła użyła niewłaściwej techniki, bo powinna jej przyłożyć z pięści w tą rudą zakłamaną i fałszywą gębę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:A tu trochę o prymitywiźmie piswizji https://aszdziennik.pl/124215,tvp-info- ... -kod-wideo
Asz dziennik to zmyślone newsy, czytaj fakenewsy a dragoness wszystko łyka jak pelikan.

PS. Jeśli chodzi o ten policzek wymierzony temu rudzielcowi, to moim zdaniem ta pani, która to zrobiła użyła niewłaściwej techniki, bo powinna jej przyłożyć z pięści w tą rudą zakłamaną i fałszywą gębę.
"Geniuszu" sprawdź, kto ten filmik w świat puścił, zanim zrobisz z siebie idiotę. Ponadto, a propos twojej dalszej wypowiedzi, pisałam już tu i ówdzie, że uwielbiam p. Ziobrę, który rozszerzając zasady obrony koniecznej umożliwia mbezkarne złamanie w (co najmniej) trzech miejscach każdej podniesionej na mnie łapy, a pani prokurator uzasadniając umorzenie śledztwa przeciwko podobnym tobie bucom zaiste made my day, bo będę mogła dodatkowo kopnąć chama w rzyć, która nie zostanie uznana za "punkt newralgiczny", a ja jedynie "okażę swoje niezadowolenie" z zaistniałej sytuacji. Teraz skup się i przemyśl powolutku, co napisałam, a pomoże ci w tym link https://twitter.com/tvp_info/status/104 ... -kod-wideo (linijeczka na samej górze). Buziaczki.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Qźwa, do dzisiaj myślałem, że TVP osiągnęła już dno dna a tu się okazuje, że siedzi na tym dnie i grzebie w mule.....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A tu coś na rzoweselenie w ten smutny jak pi...da piątek :))

Z cyklu " Wesoły Maniek":

http://memnews.pl/img/51391/miales-ciez ... -odprezy-/
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Sun Tzu pisze:
Znaczy się... przyznajesz,że jesteś PRowcem pracującym dla PiSu ? ;) :P
Nigdy nie pracowałem dla PiS-u...
Ooooo... Może cię nie doceniłem... ;) Czyżbyś zatem całą swoją działalnością na forum parodiował PiSowską propagandę pracując tak naprawdę dla PO :?: No nooo... Jeśli tak to udało ci się po raz pierwszy mnie naprawdę zagiąć i zaskoczyć...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
ajaks1 pisze:
dragoness pisze:A tu trochę o prymitywiźmie piswizji https://aszdziennik.pl/124215,tvp-info- ... -kod-wideo
Asz dziennik to zmyślone newsy, czytaj fakenewsy a dragoness wszystko łyka jak pelikan.

PS. Jeśli chodzi o ten policzek wymierzony temu rudzielcowi, to moim zdaniem ta pani, która to zrobiła użyła niewłaściwej techniki, bo powinna jej przyłożyć z pięści w tą rudą zakłamaną i fałszywą gębę.
"Geniuszu" sprawdź, kto ten filmik w świat puścił, zanim zrobisz z siebie idiotę. Ponadto, a propos twojej dalszej wypowiedzi, pisałam już tu i ówdzie, że uwielbiam p. Ziobrę, który rozszerzając zasady obrony koniecznej umożliwia mbezkarne złamanie w (co najmniej) trzech miejscach każdej podniesionej na mnie łapy, a pani prokurator uzasadniając umorzenie śledztwa przeciwko podobnym tobie bucom zaiste made my day, bo będę mogła dodatkowo kopnąć chama w rzyć, która nie zostanie uznana za "punkt newralgiczny", a ja jedynie "okażę swoje niezadowolenie" z zaistniałej sytuacji. Teraz skup się i przemyśl powolutku, co napisałam, a pomoże ci w tym link https://twitter.com/tvp_info/status/104 ... -kod-wideo (linijeczka na samej górze). Buziaczki.
Swoje buziaczki wsadź sobie w du..pę paniusiu, to po pierwsze. Po drugie robienie afery z jednego policzka jest po prostu tak śmieszne, że aż żałosne. Po trzecie tej rudej kozie należał się strzał w ten głupi ryj, idiotka z pewnością nie zna ani jednego artykułu z Konstytucji tylko pysk drze Konstytucja, nie każdy ma ochoty słuchać takiej wiochy. Po czwarte nie znam sprawy jakiegoś kopnięcia w rzyć i jej umorzenia.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Swoje buziaczki wsadź sobie w du..pę paniusiu, to po pierwsze. Po drugie robienie afery z jednego policzka jest po prostu tak śmieszne, że aż żałosne. Po trzecie tej rudej kozie należał się strzał w ten głupi ryj, idiotka z pewnością nie zna ani jednego artykułu z Konstytucji tylko pysk drze Konstytucja, nie każdy ma ochoty słuchać takiej wiochy. Po czwarte nie znam sprawy jakiegoś kopnięcia w rzyć i jej umorzenia.
No i zdenerwował się chłopaczek. Ja tam ekspertem od wsadzania w doopę nie jestem :D Twoim kobietom pewnie też się strzał należy, jak cię zdenerwują, co? Macho dla ubogich. Co do umorzenia, jakaś głupia prokuratorska dziunia na pisowskiej smyczy umorzyła ją takim bucom jak ty, tworząc jednocześnie precedens, z ktorego jestem niezmiernie zadowolona. Służę uprzejmie, może się dokształcisz, abyś w razie czego nie czuł się zaskoczony https://wiesci24.pl/2018/09/11/kopali-b ... e-premocy/ Pa, mordeczko.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Źródło: Obywatele RP
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

/.../ jedną z nich upuszczono, rozbijając jej głowę. Konieczna była pomoc pogotowia
Jak już tak koniecznie chcesz, to proszę bardzo... Co pogotowie stwierdziło? Gdzie są dostępne wyniki obdukcji poszkodowanych? Zwłaszcza tej z rozbitą głową. Linki z dokumentami proszę. Bo wiesz, od czasu gdy na własne oczy zobaczyłem zmartwychwstanie Diduszki to utraciłem wiarę... Więc sama rozumiesz, że ludzie małej wiary potrzebują dowodów, a wśród podawanych przez Ciebie linków nic takiego nie znalazłem...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

grzeh pisze:
Źródło: Obywatele RP
I co z związku z tym etatowy trollu ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Przykro mi, w przeciwieństwie do niektorych nie mam dostępu do materiałów dowodowych. Mnie interesuje uzasadnienie umorzenia. Li i jedynie. Jest cudowne i w razie czego bardzo się przyda.
ODPOWIEDZ