PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Mnie już nie dziwi dlaczego coraz więcej idiotów kończy dzisiejszą szkołę, bo jak mają takich nauczycieli jak dragoness, to nie można oczekiwać od nich cudów. Towarzyszko dragoness, tak w nawiązaniu do ostatniego twojego linka o żonie Zbonikowskiego, wytłumacz mi bo tego nie ogarniam. Dlaczego wy baby pozwalacie aby przez długi czas partner się nad wami znęcał psychicznie lub fizycznie albo jedno i drugie, zamiast odejść od niego na samym początku kiedy to się zacznie. Kręci was to, czy może chcecie potem zabłysnąć w wybiórczej czy w lisweeku zwłaszcza jeżeli sprawa dotyczy kogoś z PISu. Czasami można odnieść wrażenie, że to wasz fetysz. Dajecie sobą pomiatać przez lata zamiast uciąć to na samym początku a potem żalicie się w mediach jakie to z was ofiary. Przykładem jest żona Zbonikowskiego. Widziały gały co brały. Towarzyszko jak to z wami babami jest?
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: JaślaninOn »

Gdyby ktoś nie wiedział ...
Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Czy tu się nagle zrobił jakiś wysyp durnowatych egzemplarzy? Czy może to pranie mózgu po prostu? No bo czy normalne jest, że zwolennik duchowej spadkobierczyni PZPR i kultu jednostki zwraca się do mnie per "towarzyszko"? To trzeba mieć zryty beret, naprawdę. Nie mówiąc już o tym, że reprezentują sobą klasyczny przypadek "kozak w necie, doopa w świecie"? Buziaczki, robaczki. A i kolejny przykład amnezji naszego premiera https://oko.press/premier-morawiecki-po ... estepstwa/ i podwójnych standardów rządu https://nczas.com/2018/09/15/morawiecki ... migrantow/
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: _WHISKEY_ »

JaślaninOn pisze:Gdyby ktoś nie wiedział ...
Obrazek
I glac, dzięki, trzeba to niemieckie kurestwo palić ogniem i szkodzić adekwatnie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Już nie wiem gdzie to słyszałem
ale ktoś postulował aby na każdym produkcie ( np: cukier, gazeta, portal internetowy) była informacja o tym kto jest właścicielem tego wyrobu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:Już nie wiem gdzie to słyszałem
ale ktoś postulował aby na każdym produkcie ( np: cukier, gazeta, portal internetowy) była informacja o tym kto jest właścicielem tego wyrobu.
Nie ma sprawy. Niemniej jednak nie zamierzam kupować chłamu tylko dlatego, że jest polski.
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: xmax »

dragoness pisze:
grzeh pisze:Już nie wiem gdzie to słyszałem
ale ktoś postulował aby na każdym produkcie ( np: cukier, gazeta, portal internetowy) była informacja o tym kto jest właścicielem tego wyrobu.
Nie ma sprawy. Niemniej jednak nie zamierzam kupować chłamu tylko dlatego, że jest polski.
A jakby tak uczniowie mieli wybór, nauczycieli
i rodzice mogli wybrać kogoś, kto ich dzieci bedzie uczył - bedzie taki projekt przedwyborczy?

nauczanie początkowe - bardzo ważne
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Dragoness jak widać, lubi czytać gazetę wybiórczą i ich przybudówkę czyli oko press. Źródła informacji w sam raz dla naiwniaków, którzy wszystko łykną jak pelikan. Dragoness ty naprawdę wierzysz w jakieś przepisy na żonę, naprawdę jesteś tak naiwna? Mnie twoje inwektywy nie ruszają, tylko śmieszą.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:Dragoness jak widać, lubi czytać gazetę wybiórczą i ich przybudówkę czyli oko press. Źródła informacji w sam raz dla naiwniaków, którzy wszystko łykną jak pelikan. Dragoness ty naprawdę wierzysz w jakieś przepisy na żonę, naprawdę jesteś tak naiwna? Mnie twoje inwektywy nie ruszają, tylko śmieszą.
Inwektywy? Od kiedy prawda jest obraźliwa? A jeśli myślisz, że czytam GW, to jesteś głupszy, niż myślałam. Zostań przy swoich mediach niezależnych od rozumu i trzymaj się ciepło.
A jakby tak uczniowie mieli wybór, nauczycieli
i rodzice mogli wybrać kogoś, kto ich dzieci bedzie uczył - bedzie taki projekt przedwyborczy?
bardzo dobry pomysł. Zresztą nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jaki trzeba mieć "wejścia", aby dostać się do odpowiedniej klasy pierwszej.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:Już nie wiem gdzie to słyszałem
ale ktoś postulował aby na każdym produkcie ( np: cukier, gazeta, portal internetowy) była informacja o tym kto jest właścicielem tego wyrobu.
Nie ma sprawy. Niemniej jednak nie zamierzam kupować chłamu tylko dlatego, że jest polski.
nie wiem dlaczego od razu atakujesz polskie produkty.
Tu nie chodzi o jakość produktów tylko o informacje kto na tych produktach zyskuje.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

nie wiem dlaczego od razu atakujesz polskie produkty.
Tu nie chodzi o jakość produktów tylko o informacje kto na tych produktach zyskuje.
Zaiste wielka twa paranoja. Ależ oczywiście, że chodzi o jakość. Ktoś kiedyś powiedział, że tylko bogaci mogą sobie pozwolić na kupowanie badziewia. Ja do nich niestety nie należę. Oczywiście, że zwracam uwagę na pochodzenie produktów i jeśli jakość jest porownywalna, wybiore polski. Natomiast NIE kupię gorszego, tylko dlatego, że JEST polski. To idiotyzm.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Ty jesteś jednak głupsza niż ustawa przewiduje i takie coś zostało nauczycielem, wyrazy współczucia dla twoich uczniów. Twoje inwektywy mi wiszą, leje na nie sikiem prostym to po pierwsze, po drugie jak widać po linkach, które wrzucasz bardzo interesujesz się tym co pisze gazeta wybiórcza. Po trzecie nie wiem jakie są moje media bo ja nie podniecam się w przeciwieństwie do ciebie jakimiś bzdurnymi artykulikami wypisywanymi przez dziennikarzyny, w których często mamy do czynienia z przekłamaniami i generalnie wisi mi to, że jakaś prowokatorka feministka dostała strzała w papę na jakiejś tam manifestacji a potem biedaczka robi z siebie ofiarę(losu) i biega do tvn czy wybiórczej i się wypłakuje, ojej jakie to wzruszające. Mam ciekawsze rzeczy do roboty.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:Ty jesteś jednak głupsza niż ustawa przewiduje i takie coś zostało nauczycielem, wyrazy współczucia dla twoich uczniów. Twoje inwektywy mi wiszą, leje na nie sikiem prostym to po pierwsze, po drugie jak widać po linkach, które wrzucasz bardzo interesujesz się tym co pisze gazeta wybiórcza. Po trzecie nie wiem jakie są moje media bo ja nie podniecam się w przeciwieństwie do ciebie jakimiś bzdurnymi artykulikami wypisywanymi przez dziennikarzyny, w których często mamy do czynienia z przekłamaniami i generalnie wisi mi to, że jakaś prowokatorka feministka dostała strzała w papę na jakiejś tam manifestacji a potem biedaczka robi z siebie ofiarę(losu) i biega do tvn czy wybiórczej i się wypłakuje, ojej jakie to wzruszające. Mam ciekawsze rzeczy do roboty.
Jesteś nudny. Spadaj.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Wzajemnie sayonara dragoness, dowartościowuj się dalej pisaniem tych swoich wypocin.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ODPOWIEDZ