PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Szambo łatwo sprowokować ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

żbik - jesteś żonaty?
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:Szambo łatwo sprowokować ;)
Mnie zarzuca chamstwo a sam pokazuje jakim śmieciem jest a temat podtrzymuje bo twoje posty mnie bawią cweliku, są lepsze niż kabaret, mogę się pośmiać czytając twoje wypociny.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze:żbik - jesteś żonaty?
Czy to propozycja matrymonialna? :oczami:
Żonaty, dzieciaty i garbaty.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

I co? Chcesz się przekonać na własnej skórze, jak łatwo cię sprowokować? ;)
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krakow- ... ch/g4e8hsj

Niezależnie od organizacji i poglądów, są jednak ludzie, którzy mają szacunek do samych siebie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Zawsze mi się podobali ludzie, którzy doznają nagłego olśnienia spowodowanego faktem, że nie znaleźli się na listach wyborczych :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

ajaks1 pisze:
Jozin.1 pisze:Szambo łatwo sprowokować ;)
Mnie zarzuca chamstwo a sam pokazuje jakim śmieciem jest a temat podtrzymuje bo twoje posty mnie bawią cweliku, są lepsze niż kabaret, mogę się pośmiać czytając twoje wypociny.
A jedną rękę trzymasz w gaciach przy tym czy obie ?
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze:Taaak... Zawsze mi się podobali ludzie, którzy doznają nagłego olśnienia spowodowanego faktem, że nie znaleźli się na listach wyborczych :rotfl:
No dobra, żartujemy sobie itd., ale powiedz tak szczerze, czy uważasz, że ludzie skupieni w jednej partii są uczciwi, altruistyczni i szlachetni, a w innej to złodzieje, oszuści i kłamcy?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zgodnie z krzywą Gaussa, liczba ludzi dobrych i złych, w każdym ugrupowaniu politycznym czy też innej organizacji społecznej jest taka sama. Nie ma jednak znaczenia, jacy są ludzie tylko jaka jest polityka danej partii i kto ma większy wpływ na decyzję: dobrzy czy źli; egoisci czy altruiści...
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

No to teraz drugie pytanie - czy jakakolwiek partia jest w stanie dojść do władzy bez przekupstwa wyborczego, manipulowania opinią publiczną i kłamstwa?
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:
ajaks1 pisze:
Jozin.1 pisze:Szambo łatwo sprowokować ;)
Mnie zarzuca chamstwo a sam pokazuje jakim śmieciem jest a temat podtrzymuje bo twoje posty mnie bawią cweliku, są lepsze niż kabaret, mogę się pośmiać czytając twoje wypociny.
A jedną rękę trzymasz w gaciach przy tym czy obie ?
Jozin jak zdarta płyta, ciągle jedno i to samo. Głodnemu chleb na myśli :rotfl: :rotfl: :hyhy: Stać się na wymyślenie czegoś lepszego czy masz tylko siano we łbie plebejuszu? :hyhy: :hyhy: Jozin, a wiesz co to znaczy pocałować kogoś w czwórkę? :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

żbik pisze:No to teraz drugie pytanie - czy jakakolwiek partia jest w stanie dojść do władzy bez przekupstwa wyborczego, manipulowania opinią publiczną i kłamstwa?
Partie przedstawiają swój program wyborczy a ludzie decydują o tym, czy ich wiarygodność jest na tyle duża, że można im zaufać i powierzyć władzę. Wbrew kretynom z kręgów "intelektualnych" Totalnej Opozycji ludzie w swych wyborach są bardzo racjonalni. PiS zaś zrobił w polskiej polityce rzecz nie notowaną od 1989 roku: dotrzymał słowa! I teraz ludzie mają wybór: mogą głosować na partię, która dotrzymała słowa (PiS), albo partię, która wielokrotnie kłamała (PO + PSL). I co ta większość tzw. niezdecydowanych wyborców wybierze??? :rotfl:
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: JaślaninOn »

Za wszelka cenę plan wykończenia normalnej Europy działa
https://nczas.com/2018/09/13/pe-oszukal ... alszowany/
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze:
żbik pisze:No to teraz drugie pytanie - czy jakakolwiek partia jest w stanie dojść do władzy bez przekupstwa wyborczego, manipulowania opinią publiczną i kłamstwa?
Partie przedstawiają swój program wyborczy a ludzie decydują o tym, czy ich wiarygodność jest na tyle duża, że można im zaufać i powierzyć władzę. Wbrew kretynom z kręgów "intelektualnych" Totalnej Opozycji ludzie w swych wyborach są bardzo racjonalni. PiS zaś zrobił w polskiej polityce rzecz nie notowaną od 1989 roku: dotrzymał słowa! I teraz ludzie mają wybór: mogą głosować na partię, która dotrzymała słowa (PiS), albo partię, która wielokrotnie kłamała (PO + PSL). I co ta większość tzw. niezdecydowanych wyborców wybierze??? :rotfl:
Czyli uważasz, że dla ludzi nie jest istotne co partia obiecuje, tylko czy te obietnice spełni? Akurat gdyby PIS skłamał w niektórych swoich obietnicach, to może nawet i ja bym go poparł, ale niestety niestety opiera się głównie na kupowaniu głosów na nasze wspólne pieniądze, zamiast przeznaczyć je np. na spadek zadłużenia kraju. PIS obiecywał słuchać ludzi, a kiedy pojawiła się propozycja referendum w sprawie reformy edukacji, to się mało nie zesrali ze strachu, że jednak ludzie mają inne zdanie. Tyle było szumu o uchodźcach, którzy wg retoryki PISu są w istocie imigrantami zarobkowymi, a teraz cichaczem wpuszczają właśnie imigrantów zarobkowych. A muszą to robić, bo gospodarka rządzi się swoimi prawami. Temat spotęgowany obniżeniem wieku emerytalnego. Rozwiązanie tajemnicy "zamachu smoleńskiego" przed wyborami było już bliskie - coś ostatnio cicho.

Bardziej mnie jednak ciekawi jedno - jakie są Twoje osobiste motywacje do popierania tej akurat partii? No bo czasem to są ekonomiczne (mam 3 dzieci, wiec dostaję tysiaka), ideologiczne (nienawidzę ciapatych, więc podoba mi się retoryka przypisywania im wszystkiego co najgorsze), rodzinne (maltretuję żonę, więc dobrze, że nie ma ustawy antyprzemocowej), religijne (jestem dewotem i chcę żeby Chrystus był królem Polski)
ODPOWIEDZ